Простащината-има ли я днес...?

  • 2 882
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 226
Тя е навсякъде окопо нас.

# 31
  • Мнения: 4 753
За мен простак е човек, който си бърка в носа на автобусната спирка. Простачка е чиновничка, която вместо да те обслужи любезно, ти се зъби,все едно си отишъл в домът и. Простак е съсед, на който казваш "добър ден!", а той те подмине. Простак е шофьор, който не дава път на пешеходна пътека. Простак е човек, който влиза в магазин,а когато продавачът го поздрави, той не отвръща с поздрав,а избълва"Гледам". Това са малко от примерите за "Що е простак?". Има и добри простаци,но все пак простаци.

Така е  Peace, но всичко това мога да го преглътна.... наглостта, безочието и най-вече лицемерието обаче не ги трая, а тях ги срещам не на улицата, а на работното си място.... т.е. там, където не мога да ги избягвам...

# 32
  • Мнения: 234
Ооо. има я и то в изобилие за съжаление  Tired Налага ми се да се сблъсквам с нея почти всеки ден. Вчера например, един мъж след като буквално мина през количката ми, в която беше детето, вместо да мис се извини започна да ме псува как съм била ходела.  ooooh! Представяте ли си? И това е само един малък пример от простотията, която ме залива всеки ден. Много ми е мъчно наистина, че детето ми ще расте в такъв свят  Confused Как мислите дали само в България е така или простотията я има навсякъде?

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
В София гъмжи от простотия, който не е виждал, може да дойде и да се убеди лично.

# 34
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Първо се държаха отвратително.Освиркаха химна,дюдюкаха,връзваха си рекламните шалчета на училището като колани,на кръста, на главата .Докато един ученик от 6 клас не се провикна че им губим времето и му се повръща от тази помия - това му бяха думите.

Tъкмо преди Н-на брой години ние да бяхме направили така по време на манифестация,  Laughing какво ли щеше да ни се случи?


Тъжно. Но въпрос на възпитание, среда, пример от родители и управляващи най-вече.

# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
М.. да има я в изобилие.....,дори и във форумите се разнася.....Някой от ново регистриралите се или не са прочели правилата във форума или са си невъзпитани по принцип.....разнасящи квалификации и обиди спрямо хора,които дори не познават......Съвсем на скоро ми се наложи смирено да преглътна подобно отношение..... Wink

# 36
  • Мнения: 606
  Аз съм простак. Simple Smile
  Само, не си бъркам в носа пред хората, но отработвам движението.
  А и аз да попитам, да си хвърлиш наркоманският фас на земята просташко ли е, или ако го направиш с финес - не е? Или само е липса на определен вид хигиена и култура?

# 37
  • Мнения: 1 477
Въпросът ти наистина е реторичен.Ще си позволя да цитирам една мисъл ,за да отговоря все пак:Има само две безкрайни неща – Вселената и човешката глупост, като за първото не съм съвсем сигурен.

# 38
  • Мнения: 679
Имаше една поговорка, нещо от сорта - простотията ходи по хората, не в гората  Naughty За съжаление простаци в изобилие  #Crazy Каквото май е и всеобщото мнение  ooooh!

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Страшно много простаци има ooooh!
Точно над нас живее един истински,ама 100%-ов,който за съжаление е учител.

Общи условия

Активация на акаунт