Режим на Пиер Дюкан - 41 част

  • 26 095
  • 550
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 556
Отново ви благодаря на всички за пожеланията и милите думи.Дано и те помогнат по-бързо моят мъничък мъж да се престраши и тръгне вече съвсем уверено да върви



Д О Р Ч Е С Т Е Р,
гледам че си тук.Да ти кажа-оказа се,че моят мъж освен в своята собствена, е бил басист в "Никога преди смъртта не гледам миражи за успокоение".Може да си чувала за тази група.Намерихме и техните песни публикувани незнайно от кого в някакъв руски сайт,но не можем да ги отворим още http://www.lastfm.ru/music/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0+ … B5?moreStations=1

ЕГАТИ ПРЕПРАТКАТА Laughing

# 121
  • Мнения: 853
Кри, има ми и лицето, на 3 стр. малко по-долу! bowuu
Деси, иска ми парола, тъй като албума е личен!
Парола 100104

# 122
  • София
  • Мнения: 3 090
Уф, че съм склероза!
На Дезире честити ходещи краченца! И моя проходи на 1г 3 м, вече мислех, че няма никога да проходи. А сега (на 1г8м) не спира да тича, въобще не може да ходи спокойно. Пипа навсякъде, днес докопал сапун от банята, мазал си косата, поблизал малко...абе ужас.
Вещи, мерси за почерпката, страхотна работа си свършила и с албума!  bouquet
Добре дошли на Веси, Карелиа, Мира Хрис! Приятно и успешно диетуване!
Брукс Hug да пишеш кога идваш за Коледа, да спретнем една международна срещичка!
Веси, разкажи нещо за трите дечица? Аз и Вещи сме с по три, имаше май още някой...Дивна?

Девойките, дето тичат към 3 фаза! Да си пишете менюто с друг цвят, да не се обърка някой newsm78 Глупаво ще е да си правим отделна тема (колко съм сигурна, че скоро съм при вас  Laughing)

# 123
  • Мнения: 5 873
А кой ви е родния град с Ванчето?
Родният ми град е Горна Оряховица,но за Тути на зная. Rolling Eyes

# 124
  • София
  • Мнения: 3 090
Ванче, да не излезете градски с Тути?
Мише, засега съм решила да дойда, да видим дали мъжа ми ще се върне до тогава. Дано!
Мишле, ходенето до 00 е много важно, не само за да отслабваме  Laughing Повече от 2-3 дни не бива да допускаме, защото се натрупват много отрови.
Деси Hugтова разлика само от 2 кг ли е? Защото по линийката ти е така, а ми се стррува съществена разликата на снимките. Ти за мен влизаш в категорията на момичетата, дето нямат нужда от отслабване.  bouquet

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 20:27 от krikri

# 125
  • Мнения: 5 873
Ванче, да не излезете градски с Тути?


Незная,аз за това попитах,ама тя не се е включвала .А ми е много позната.Може би работи в болницата? Rolling EyesМоже би мед.сестра. И дъщеричката  съм виждала.В голяма чуденка съм. Laughing

# 126
  • Мнения: 853
Деси Hugтова разлика само от 2 кг ли е? Защото по линийката ти е така, а ми се стррува съществена разликата на снимките. Ти за мен влизаш в категорията на момичетата, дето нямат нужда от отслабване.  bouquet

На първата снимка съм 62кг ,на втората 54,на третата сега Blush
Кри благодаря ти за милите думи ,ще ми се поне мъничко още да сваля,пък ако не то поне да задържа постигнатото Wink
Линийката ми е от преди 10 дена ,бях се пооляла в яденето и съответно -57кг , Embarassed

# 127
  • Мнения: 243
Здравейте, момичета!  Hug
Докато се прибера от работа, погледна нещо в нас и вие нова тема до половината сте изписали. Издържах и днес стриктно протеинов ден, чувствам се добре за сега. В момента си печа риба за утре и една тричава палачинка за закуска (нищо, че ще е студена  Laughing, но сутрин ми е много трудно)
За отчета днес: закуска - кисело мляко с трици (вече е любимата ми закуска от няколко месеца)
Втора закуска - кисело мляко само
Обяд - телешки пържоли
След обедна закуска - извара
Вечеря - отново телешки пържоли
Вода - до сега почти 4 литра, а има още време.
Сега се връщам да чета и по-късно пак ще пиша.

# 128
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
оооооооо побъркахте меее, абе хора вие не работите ли   Joy
Не мога да смогна да изчета всичко  -друга тема ще отвори вещи
Само на Цвети мернах снимките и бих казала УАУУУУУУУУУУ   bouquet

# 129
Кри току що купих билетите. Идваме си на 21 декември но пътувам до Букурещ. По-близо е до Търговище но а и цените на билетите са много по ниско отколкото до Бг.

# 130
  • Мнения: 272
Момичета ама много сте писали Връщам се от работа а вия сте писали като за световно
Вещи за теб






# 131
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Хоп и аз в новата тема

днес си хапнах телешки кюфтета с Дюкански хляб и айрян за обед, а за вечеря салатка от варени яйца със малко горчица и пилешко филе, изпила съм и 1,5 л айрян за деня и 2 л кола лайт, ама така ме зарибихте с тая кола, ама ще трябва да я спра щот по бавно се сваля с газираното

# 132
  • Мнения: 853
Здравейте, момичета!  Hug
Докато се прибера от работа, погледна нещо в нас и вие нова тема до половината сте изписали. Издържах и днес стриктно протеинов ден, чувствам се добре за сега. В момента си печа риба за утре и една тричава палачинка за закуска (нищо, че ще е студена  Laughing, но сутрин ми е много трудно)
За отчета днес: закуска - кисело мляко с трици (вече е любимата ми закуска от няколко месеца)
Втора закуска - кисело мляко само
Обяд - телешки пържоли
След обедна закуска - извара
Вечеря - отново телешки пържоли
Вода - до сега почти 4 литра, а има още време.
Сега се връщам да чета и по-късно пак ще пиша.
За мен менюто ти е перфектно,но виж и ветеранките какво ще кажат Peace

# 133
  • Мнения: 115
Момичета да се отчета и аз..
Сутринта ядох едно яйце,защото казахте че закуската е важна,но по-принцип не закусвам.На обяд кисело мляко с трици,но ме смъмрихте малко и си направих яйца с извара.За вечеря си направих супичка от рецептурника до момента изпих 3 л. вода.И да кажа ,че изобщо не почуствах глад.....чуствам се идеално.Да кажете сладурки ако всичко спазвам точно за колко месеца ще постигна ...........за момента недостижимите 60 кила.И за да се опознаем повече имам момиче на близо 8 г ще ги навърши декември,а също и близнаци на 3г.и половина момче и момиче......за сега това от мен  bouquet

# 134
  • Мнения: 556
Лека вечер,момичета.До утре за сутрешното кафенце




Кали,ето те и теб.Моят съвет е да не злоупотребяваш с колата.Не й е много,много чиста работата.Може да е лайт...ама все пак Hug

Гушкам ви всички.До утре

РУСАЛКА,,твоето меню е дбре(не бъркаш триците с ядки,нали),но ВЕСИ е хапнала малко!!!

Общи условия

Активация на акаунт