Каква е най-добрата разлика между двете деца?

  • 13 451
  • 125
  •   1
Отговори

Анкета

Коя е най-подходящата разлика между децата според вас?

Опции:

# 45
  • Мнения: 455
Благодаря ви за отделеното време и за отговорите!  bouquet
Направих и анкета!

# 46
  • Мнения: 44
            И аз мисля че колкото по-малка разлика толкова по-добре, вярно ще е трудно първите една - две години, но пък иначе ще са си другарчета и на един акъл  family4

  newsm10  Моите живот и здраве ще са с 1г 9м рзлика

# 47
  • Мнения: 3 360
Надали има най-добра.Моите са с почти 5 години разлика,но и с  по-малко да бяха.... newsm78

# 48
  • Мнения: 3 069
3-4 години е най-добрата разлика за децата.

# 49
  • Мнения: 5 026
3-4 години.

# 50
  • Мнения: 294
Хубаво е децата да растат заедно ,да си бъдат приятели и да споделят игрите си. Затова е хубаво да имат малка разлика. За родителите това е значи тежка работа през първите години, но си заслужава.
Аз лично бих искала разлика от 2 -3 г., а третото по- нататък, като големите пораснат и ми домилее за едно малко бебче в къщи Simple Smile
Ама да сме живи и здрави, времето само ще покаже  Party

# 51
  • Мнения: 339
3-4 години е добра разлика. Така децата растат заедно и за родителите, пък и за самите деца е по- добре. Ние изтървахме този момент и живот и здраве, разликата между нашите деца ще е 9 години, което ми се вижда много.
Имам приятелка, която има сестра с 18 години по-голяма от нея. Тя все се шегува, че си има две майки Grinning

# 52
  • Мнения: 7 201
Според мен е 5-6 години.  Simple Smile
И според мен.Но за всеки е различно.Когато прецениш,че си готова да родиш и отгледаш още едно дете-това е най-добрата разлика за теб!  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 5 079
4 години, според мен!
Но смятам също така, че си е Божа работа! Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 3 092
Според вас каква е най-добрата разлика между две деца?
няма такава според мен.Каквато вие успеете да си направите  Wink
Успешно забременяване! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 3 695
Според мен е 2-3 години. По-добре децата да са си близки, а родителите - лесно-трудно, ще се справят!  Peace

# 56
  • Мнения: 753
Според мен е 3-4 години,но зависи също и от възрастта на родителите.Аз лично го гледам от тази гледна точка- не искам да съм на 60 години,когато децата ми са на 20.

# 57
  • Мнения: 2 722
Но зависи и от възрастта на мама, де  Wink
Хич никак не съм съгласна  Laughing
Малката разлика е перфектна за децата, голямата - за родителите.
2-3 е моето мнение, а третото - веднага след като второто проходи  Joy /ако не ми мине котка път/
не искам да съм на 60 години,когато децата ми са на 20.

И аз не искам, за това ще съм на 61

# 58
  • Мнения: 2 804
Малката разлика е перфектна за децата, голямата - за родителите.

Peace
Аз февруари месец живот и здраве ще ставам майка за трети път .
Децата ми са с разлики от 2 години .
Не е лесно , но  за децата наистина е много добре !

# 59
  • Мнения: 2 663
            И аз мисля че колкото по-малка разлика толкова по-добре, вярно ще е трудно първите една - две години, но пък иначе ще са си другарчета и на един акъл Аз лично направих така - разликата ще им бъде 1година и 1месец   Решихме го с мъжа ми в следствие на това че и двамата имаме братя с година и половина разлика и винаги сме си били заедно, дори и сега   Когато е голяма разликата е по-различно - няма я тая близост, пък и като минат няколко години и на родителите не им се занимава пак с тия бебешки истории защото се чувстват изморени или пък момента не е подходящ и така си остават с едно детенце! За това на веднъж и двете да си спокоен че не са сами, пък след години винаги може да си родиш и трето family4
Цитат
И аз мисля така.Мъжа ми и сестра му имат разлика 1год. 3 месеца, а пък аз с моята почти 5год..Съдейки по нас двете и правейки сравнение с многото породени деца около нас, бях категорична , че искам породени деца и трето някъде във времето, дай Боже.

Общи условия

Активация на акаунт