Ноември е.

  • 4 641
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 541
Въпреки почти всеобщото недолюбване на ноември, за мен един от най- приятните зимни месеци! При нас е т. нар. сезон на тортите (повечето от които са концентрирани в този месец) и следователно сезон на дебелите седалищни части  Twisted Evil
Чай не спирам да пия целогодишно, така че това не се брои (ама не говоря за "веселите чайчета", дето им се точите вие)  Twisted Evil
Обаче ще се опитам да:
- Продължа да си спазвам диетата, без да прегрешавам ужасно (ама кой ще каже колко точно е "ужасно") , какво правя всяка година
- Ще продължа да ходя с по- леки дрехи. Отказвам да приема, че иде снежна и студена зима  Naughty  Crossing Arms
- Ще си резервирам лятната почивка от сега (това пак по горепосочените причини  Wink )
- Ще заведа дъщеря си на театър за пръв път
- Ще организирам среднощно монополи и мляко с какао по пижами за "дъртаците", след като приспим детенце (не от любов към будуването до късно, а просто тя си заспива към 23.30  Tired )
- Ще отида на дискотека. Не съм ходила от 6 години, а съм само на 23  Whistling

Айде стига толкова планове, че после не мога да смогна да ги изпълня  Outta Joint

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 16:33 от *MILADY*

# 46
  • Мнения: 17 407
Родена съм през ноември. Харесвам си ги последните два месеца от годината- има много рождени дни, освен другите празници. За подаръци още не мисля.

# 47
  • Мнения: 4 406
много рожденници този месец  Laughing и аз в кюпа
чаят с канела и мед звучи много добре.
ноември е месец на плетките, пожелавам си много прежда и идеи
всяка година искам да пазарувам за Коледа още от Октомври, но мъжът ми го намира за неуместно.
умирам си да избирам подаръци, дали да не го направя скришом?

# 48
  • Мнения: 2 032
Всеки месец е хубав. Този ноември:

- да използваме всяка по-мека вечер да сме заедно навъв в градинчето пред каминчето. (Три педи "природа".)
- аз да уважа кестени, тикви, ябълки и всичко сезонно от фермерския пазар, пък другите ако искат. (Не на храните от фабрика като от "Крилце или Кълка"!)
- мина ми май крака, да започна пак да тичам. (Или да си намеря друго извинение?)
- да не мисля за Коледа. (Скъсява ми се есента и удължава- зимата иначе)

# 49
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Най-хубавия ми месец- РД имам, и баща ми,и две много добрички приятелки и няколко братовчедчета
Обещала съм си много неща за свършване-все за мене си Laughing-много егоистично,но пък усъвършенстващо

# 50
  • Мнения: 123
Най-хубавия ми месец- РД имам, и баща ми,и две много добрички приятелки и няколко братовчедчета
Обещала съм си много неща за свършване-все за мене си Laughing-много егоистично,но пък усъвършенстващо

Ммм да и аз имам рожден ден и мъжо има.Че какво му е на ноември.

# 51
  • Мнения: 223
ЗА мен това е най-вълнуващият месец,имам много познати с рожденни дни и ще ни бъде весело!

# 52
  • Мнения: 326
Месецът, в който имам рожден ден. Харесвам си го  - с неговите жълти тонове, с мириса на въглища, който се носи във въздуха и с очакването за Коледа.

# 53
  • Мнения: 17 407
сина ми е роден днес на 1 ноември ставаме на 4 г.

Честит ти рожденик!

# 54
  • Мнения: 5 462
От края на септември до средата на март изпадам в летаргия - много ми е омразна зимата, а за зима броя всички месеци, в които е абсурдно да отида на морето. И Коледните празници не ги обичам. И Баба Марта ме депресира. Чак като мине 8ми март /също нелюбим празник за мен/, започвам да се събуждам.
Виж, Великден ми е любим - иде топлотооооо!
Tова едно към едно важи и за мен !!!Мразя есента и зимата , мразя всички зимни празници с изключение на Никулден Heart Eyes
Ненавиждам Бъдни вечер , Коледа и Нова година  #2gunfireИскам да се събудя и вече да е април или май месец .Любим празник за мен също е Великден !!!
Heart Eyes
Малееееееееееее забравих си рождения ден декември месец ....   ooooh!

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 21:35 от Markrit

# 55
  • Мнения: 2 208
Ех, момичета...
Като попаднах на тази тема и в главата ми нахлуха страхотни спомени от детството. Много сняг, блещукащ на лунна светлина, отражението на огъня в тавана, студените завивки вечер преди лягане, ароматът на зимата....безгрижните игри с приятели. Ех, красота Simple Smile

Този ноември искам да:
- направя собственоръчко Коледната украса (вече започнах да изрязвам снежинките)
- да накупя подаръците и да ги опаковам (купих няколко на дечко до сега)
- да се взема в ръце и да кажа: "край на чревоугодничеството и вечното плюскане!"
- да бъда по-организирана и по-малко мързелива  Mr. Green

И най-вече да зарадвам мама за РД.

# 56
  • Мнения: 2 386
Завиждам ви за ентусиазма, опитах се да си открадна идейки...
Утре ще си купя чаши за вино и няколко вида чай, мдам... Laughing

Аз искам да приключа със здравословните си проблеми и терзания, да поотслабна малко, да накупя част от подаръците за Коледа... И още 2 куфара, защото след...момент.. 53 дни летя за България!  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 843
   Тъжно -хубаво ми е.   


     Диво ми е. И ме  кара на едни философско-майтапчийски разговори. ...Къде философски, къде майтапчийски, къде направо са си сълзи.

# 58
  • Мнения: 6 164
Ноември ми е... никакъв откъм асоциации. Просто е месецът между октомври и декември. Октомври ми е рождения ми ден и годишнината ни, а декември - хубавите празници! Месецът между последните топли дни и снеговалежите.Обаче е красиво - листата по земята... пъстричко..

# 59
  • Мнения: 25
мене лично тоя месец много ме избива на сън.Малеее има моменти в който едвам работа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт