ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 4

  • 21 665
  • 397
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 914
Докторе ще направя специална тема *Консултация с детски офталмолог-Д-р Константинов*,там ще пишете вие и ще ви бъдат задавани конкретно към вас въпросите Hug

# 46
# 47
  • Мнения: 4 053
супер  newsm10

# 48
  • Мнения: 388
 newsm68  smile3501 newsm68
Голямо браво!

# 49
  • Мнения: 2 116
Ми да мина на отчет!  Laughing ЕЕГ-то е супер! Няма нищо за притеснение!  Hug Минахме Ботокс и продължаваме с интензивна рехабилитация!  Wink Знам че няма нищо очно, ама нали на вас си казвам!  Hug

Ама нещо нашето бабче много ми се губи..... Rolling Eyes някой знае ли нещо?  newsm78 Започвам да се притеснявам!  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 5 074
Вярно, на следващия ден след протеста трябваше да ходи на биопсия. Оттогава май не се е обаждала, или аз не съм разбрала newsm78 Какво ли е станало?

# 51
  • Мнения: 4 053
Вярно, на следващия ден след протеста трябваше да ходи на биопсия. Оттогава май не се е обаждала, или аз не съм разбрала newsm78 Какво ли е станало?


добре, а защо аз ви бъркам двете  Thinking

# 52
  • Мнения: 3 914
Вярно, на следващия ден след протеста трябваше да ходи на биопсия. Оттогава май не се е обаждала, или аз не съм разбрала newsm78 Какво ли е станало?


добре, а защо аз ви бъркам двете  Thinking

Ми щото и двете се наричат-баби Mr. Green
Ся щи разясня Mr. Green
мими80 баба ви е Руми за която говорим и и викаме баба ни, а opitna е новото ни бабе ,т.е майка ми Wink, която я регистрирах след протеста,преди това само четеше.
Сега ясно ли ти е Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 914
Ми да мина на отчет!  Laughing ЕЕГ-то е супер! Няма нищо за притеснение!  Hug Минахме Ботокс и продължаваме с интензивна рехабилитация!  Wink Знам че няма нищо очно, ама нали на вас си казвам!  Hug

Ама нещо нашето бабче много ми се губи..... Rolling Eyes някой знае ли нещо?  newsm78 Започвам да се притеснявам!  Thinking
Ти па,кво ти пука че няма нищо очно,той си е нашия Марти и ние тук си го водим на отчет Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 5 074
Вярно, на следващия ден след протеста трябваше да ходи на биопсия. Оттогава май не се е обаждала, или аз не съм разбрала newsm78 Какво ли е станало?


добре, а защо аз ви бъркам двете  Thinking

Ми щото и двете се наричат-баби Mr. Green
Ся щи разясня Mr. Green
мими80 баба ви е Руми за която говорим и и викаме баба ни, а opitna е новото ни бабе ,т.е майка ми Wink, която я регистрирах след протеста,преди това само четеше.
Сега ясно ли ти е Mr. GreenА,не така. Бабе съм друг път. БАБА да, ама на  Вики и каките #2gunfire

# 55
  • София
  • Мнения: 5 074
Кво напрайх ва. Излагация. Уж вече ги разбрах тия работи Joy Joy hahaha

# 56
  • Мнения: 4 053
аааааа, всичко е ясно  newsm08

# 57
  • Мнения: 4 053
Здравче, радвам се ,че всичко е наред с вас   smile3503

# 58
  • Мнения: 4 053
А,не така. Бабе съм друг път. БАБА да, ама на  Вики и каките #2gunfire

че и хулиганка даже си  smile3534

# 59
  • Мнения: 3 914
А,не така. Бабе съм друг път. БАБА да, ама на  Вики и каките #2gunfire

че и хулиганка даже си  smile3534
Абе аз нали ти казах,ужас ееееееее ooooh!,ти можеш ли да си представиш,обаждат ми се приятели и първо ме питат ,кво прави майка ти ooooh! или ,кога ще е у вас да дойда да я видя Crazy
Ей това търпя от дете Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт