ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 4

  • 21 667
  • 397
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 074
Вики и мама, кво стана с предисторията. Дай да четем newsm12

# 91
  • Мнения: 247
Viki mama, не бъди толкова строга с мен  Praynig ,просто споделям чувството си на страх. Сигурно няма участник или гост в този форум, на който не му е понятно състоянието ми. А го споделям тук, защото обикновено не мога да си позволя да го покажа пред близките си. Ще ми обясниш ли все пак защо казваш, че мнението на д-р Константинов е най-доброто нещо, което сме чували досега. Това, че първичния проблем е в мозък не звучи много весело. А за рефракционните аномалии смяташ ли, че ще бъде добре да потърсим д-р Константинов или ще ни препоръчаш друг, на когото имаш доверие.

# 92
  • Мнения: 3 914
Вики и мама, кво стана с предисторията. Дай да четем newsm12
Ти па кво се праиш че не знаеш Mr. Green

Добре де ,за шуробаджанащината ставаше реч Grinning,та:
Преди година и половина ,аз бях регистрирана тук от Роси от ДБМ,бях голям темерут,сама не успях ooooh!,ама то тогава проблема ми беше страшен.След дълго търсене, кой да ми лекува детето,че тук вече се изчерпаха,получих предложението от Германия,обаче заради предните операций,цялата ми рода беше потънала в кредити и вече нямаше от къде,та попаднах тук заради Роси де,пак го казвам.Помолих я да ми помогне и тя го направи Hug,пусна тема за случая на Вики и точно за две седмици парите за операцията бяха събрани,беше голяма офанзива,и винаги ще помня какво стана.После заминахме,майка ми и сестра ми се задължиха да дават информация,докато аз бях на операция,все пак хората се интересуваха от нас ,всеки миг какво става.Затова сме регистрирани всички,пък и живеем на три отделни места и всеки има право да пише ,нали WinkАй стига ви толкова Joy

Ред е на хвалбите Grinning
Онзи ден си взех офталмоскопа ,че го бях дала на Здравка,ама тя така и не вдена за кво иде реч Mr. Green,та след дълго мислене ,вчера събрах смелост и реших да погледна в окото и ,и.....................изненада,окото и вътре е с червена ретина,което е страхотно,значи тя работи и се кръвоснабдява,преди никога не бях виждала ретината и,винаги имаше нещо отпред,което пречеше да се види, и заради което тя беше фактически сляпа,сега обаче това не е така,Вики вече не е сляпааааааааа.
Та момичета мили,никога не спирайте да вярвате,понякога мечтите стават реалност,особено когато го искаш много силно Hug

# 93
  • Мнения: 4 053
Вики и мама, кво стана с предисторията. Дай да четем newsm12

не ни обръща внимание, мания    hit

# 94
  • Мнения: 3 914
Viki mama, не бъди толкова строга с мен  Praynig ,просто споделям чувството си на страх. Сигурно няма участник или гост в този форум, на който не му е понятно състоянието ми. А го споделям тук, защото обикновено не мога да си позволя да го покажа пред близките си. Ще ми обясниш ли все пак защо казваш, че мнението на д-р Константинов е най-доброто нещо, което сме чували досега. Това, че първичния проблем е в мозък не звучи много весело. А за рефракционните аномалии смяташ ли, че ще бъде добре да потърсим д-р Константинов или ще ни препоръчаш друг, на когото имаш доверие.
А така те искам,значи разбираме се ,тук да споделяш страховете ,а там да си по -силната,нали Hug
Казвам ,че е хубаво, защото той казва че нищо не се знае и никой не може да даде становище какво вижда Али,а  има и кофти мнения,доколкото знам.
За първичния проблем, който е в мозъка,да не звучи весело,но като погледнем факта ,че се развива нормално,какво по весело от това ,а Wink
Винаги съм имала доверие на Константинов,затова и го поканих тук,защото освен лекар е и човек преди всичко,той не е лекувал Вики ,но никога не ми отказа помощ и никога не ми уби надеждата,затова винаги ще го препоръчвам него Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 5 074
Вики и мама, кво стана с предисторията. Дай да четем newsm12

не ни обръща внимание, мания    hitНе бе ,поразказа малко за да ни забаламоса newsm11 smile3501

# 96
  • Мнения: 247
Ама това, което казваш за Вики е страхотно. Поздрави!  Hug
А Али е едно дяволче - вече "пострадахме" от първата й лъжа. Обясни ми съвсем сериозно, че "мама счупи Снежната царица". Сещате се кой е потрошил техниката, нали  Joy
Аз се разприказвах нещо днес, но ще ме прощавате. Толкова дълго си стоях безмълвна, че сега се отприщих без контрол  Blush

# 97
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами нали затова сме тук, за да си приказваме Laughing

# 98
  • Мнения: 3 914
Аз се разприказвах нещо днес, но ще ме прощавате. Толкова дълго си стоях безмълвна, че сега се отприщих без контрол  Blush
НАДЯВАМ СЕ ДА ТИ Е ОЛЕКНАЛО ПОНЕ  bouquet
Затова са тези теми,да споделим и да ни олекне Wink

# 99
  • София
  • Мнения: 5 074
Днес няма ли някой да почерпи. Нещо ми се пие ,що ли newsm78

# 100
  • Мнения: 662
Вики вече не е сляпааааааааа.
ще ме извиняваш,обаче това не може да е с малки букви някъде си накрая
И като ти казвам,че и е време да види зетя значи и е време Mr. Green
направо си ме ядоса
това е за Вики Hug Hug Hug
а това е за готината и майка  bouquet  bouquet  bouquet

# 101
  • Мнения: 4 053
Вики вече не е сляпааааааааа.

това е супер, ма майка й ми е сърдита  ooooh!

# 102
  • Мнения: 3 914
Вики вече не е сляпааааааааа.

това е супер, ма майка й ми е сърдита  ooooh!
Изобщо не съм сърдита , на никого , ти не виждаш ли червения надпис горе , е как да се сърдя след такова нещо, обичам всичкиииииии Hug
gudzy , добре че си ти , ей не се научих да пиша важното кат хората Mr. Green

# 103
  • Мнения: 3 914
Днес няма ли някой да почерпи. Нещо ми се пие ,що ли newsm78


Е ДАНО ТИ СТИГНЕ Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 053
и мислиш само с това да минеш  ooooh!
тя ме обича   newsm18 тя ме обича  newsm18 тя ме обича  newsm18
                                 
                                         dancing

Общи условия

Активация на акаунт