Lierac

  • 25 828
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Ползвали ли сте нещо от Lierac и какво ? Доволни ли сте от техните продукти ?
Във всяка аптека доста ги хвалят та вече почти съм се навила да си купя нещо
тяхно, но и се притеснявам да дам доста пари на вятъра а от мострите почти не
може да се разбере Ако някой е ползвал да сподели.

# 1
  • Мнения: 410
 От мострите може да се разбере дали ти понасят съставките или си алергична. Това е смисъла. Колкото до качеството предпочитам други продукти.

# 2
  • Мнения: 157
dgeni1966 аз ползвам на Lierac коригиращ гел против целулит и стрии. Вече свършвам първата опаковка и да ти кажа мисля да си взема втора.Много е приятно на мирис , кожата става някакси по-мека , за стриите и целулита това е твърде кратко време за да се позаличат , но пък крема има и отслабващо действие за което гарантирам , за около 20 дена мазане сутрин и вечер свалих по 3 см. от ханша и талията , естествено това беше съчетано и с лека диета , но не съм се лишавала от почти нищо .

# 3
  • Мнения: 4 496
Ползвала съм ампулите против стрии и антицелулитния гел.Много съм доволна.Но от мострите не се отказвай,може да си алергична към някоя от съставките! Flutter

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мого ме навиваха и мен аптекарките да си взема Деридиума на Лиерак,но в крайна сметка аз си купих Рок. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 092
Наскоро се натресох в една луксозна аптека (то си беше козметичен магазин де), адски добре заредена, където ме консултираха за крем за лице, дневен, за смесена кожа - предложиха ми всичко, освен крем за смесена кожа. Нямало значение каква ми е кожата ("смесена кожа - ама че странна комбинация", така каза дамата вътре...), важното е продуктът да е марков и скъп. бях се насочила към Юсерин, но директно ме отказаха, едва ли не "как можеш да си помислиш за тоя боклук". Каквото и да говорехме, накрая дамата все клонеше към Лиерак - някакъв крем за лице. Просто крем. за 60 лв.
Като почетох из форума, много е важно тази козметика да се пробва преди да се купи, защото често има алергични реакции. Представям си ако го бях купила онзи крем и нещо беше станало с кожата ми Confused
Не бях много по темата, ама...за Лиерак идеше реч Blush

# 6
  • София
  • Мнения: 462
важното е продуктът да е марков и скъп. бях се насочила към Юсерин, но директно ме отказаха, едва ли не "как можеш да си помислиш за тоя боклук".
Пак не по темата,ама да не би на Красно село да е тази аптека?  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 9 092
Не, в Пловдив на центъра Blush

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определено тези кремчета за ококло 60 лева не са луксозна козметика. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 092
Какво имаш предвид?

# 10
  • Мнения: 776
Аз съм ползвала няколко мостри на Aqua D, води се срещу първи признаци на стареене в периода между 25 и 30 г. Крем, като крем, нищо особено. Определено човек няма смисъл да прахосва 60 лева точно за тази козметика, която за мен не е луксозна. По-добре дай 20 лева отгоре, но си вземи нещо на Biotherm, Есте, Ланком или Клиник. И най-важното, разбира се, е първо да се пробват мостри! Wink

# 11
# 12
  • Мнения: 6 618
Има предвид ,че това е среден клас козметика .
По темата ползвала съм и аз гела против стрии и ми се заличиха значително.Сега ползвам крема против петна според мен ефект няма ,но според хора които не ме бяха виждали отдавна са поизбелели.

# 13
  • Мнения: 9 092
Вие хубаво й викате среден клас, ама нали осъзнавате каква малка част от потребителките в бг-мамма могат да си купят крем за 60 лв.?
Така че, като си ползвала крем за 10 лв, някоя Нивеа, Гарние и т.н., кремът Лиерак ще ти се стори не луксозна, ами...не знам каква козметика.
Така че дайте малко да се съобразяваме с обстановката и реалността. Peace

Не искам да подхващаме темата кой как си харчи парите, затова нека мнението ми остане без отговор, просто исках да направя малко уточненийце Blush

# 14
  • Мнения: 10 599
Aнтицелулитния гел.Много съм доволна. naj-добрият от всички , които съм ползвала. Скоро си купих комбинирания - целулит и стрии, но не е хубав изобщо.

# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвала съм крем за около очите /за др. продукт сега не се сещам/. Както обичам да казвам като става дума за козметика - чудо не стана! Naughty

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Записвам се да следя  Peace

# 17
  • Мнения: 46
Ползвала съм антицелулитния крем и ампулите против стрии на Лиерак, нищо особено, като всеки друг продукт от този клас, който в крайна сметка, не дава особен резултат. Що се отнаяся до кремове за лице, аз лично вече минавам на по "природна" вълна, розова вода, масла и билкови лосиони, които сама си приготвям, бабини рецепти за маски и т.н. От  2 седмици си правя маска с мед+няколко капки масло от портокал и масло от бял равнец и кожата ми изглежда фантастично, така както от никой друг крем или маска, тенът е избистрен и равне, мека, гладка, блестяща и хидратирана.

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много задълбаваш темата говорим реални неща - за видове козметика -какво значение има къде живеем ,какви са ни финансовите възможности-обсъждаме качеството и класа на дадения козметичен продукт. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 618
Вие хубаво й викате среден клас, ама нали осъзнавате каква малка част от потребителките в бг-мамма могат да си купят крем за 60 лв.?
Така че, като си ползвала крем за 10 лв, някоя Нивеа, Гарние и т.н., кремът Лиерак ще ти се стори не луксозна, ами...не знам каква козметика.
Така че дайте малко да се съобразяваме с обстановката и реалността. Peace

Не искам да подхващаме темата кой как си харчи парите, затова нека мнението ми остане без отговор, просто исках да направя малко уточненийце Blush
Ами то това е реалноста среден клас е .
И това ,че съм го написала не значи ,че не я ползвам.Кой как си харчи парите си е негова работа.

# 20
  • Мнения: 2 195
Аз ползвам ампулите им за стягане на бюст , защото тук някоя мам ги беше препоръчала , но не виждам особен ефект . На мъжа ми купих крем за лице , не съм го питала дали е доволен  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 195
Извинявам се офф-а ,

Ползвала съм антицелулитния крем и ампулите против стрии на Лиерак, нищо особено, като всеки друг продукт от този клас, който в крайна сметка, не дава особен резултат. Що се отнаяся до кремове за лице, аз лично вече минавам на по "природна" вълна, розова вода, масла и билкови лосиони, които сама си приготвям, бабини рецепти за маски и т.н. От  2 седмици си правя маска с мед+няколко капки масло от портокал и масло от бял равнец и кожата ми изглежда фантастично, така както от никой друг крем или маска, тенът е избистрен и равне, мека, гладка, блестяща и хидратирана.

може да отвориш такава тема , да споделиш някоя бабина рецепта и ефекта от нея , мисля че за всички ще е интересно  Peace

Не знам кой по-горе писа за Ланком като висша козметика , ама и тя не е... плюс това бъчкат кремовете с парфюм .

# 22
  • Мнения: 865
Вие хубаво й викате среден клас, ама нали осъзнавате каква малка част от потребителките в бг-мамма могат да си купят крем за 60 лв.?
Така че, като си ползвала крем за 10 лв, някоя Нивеа, Гарние и т.н., кремът Лиерак ще ти се стори не луксозна, ами...не знам каква козметика.
Така че дайте малко да се съобразяваме с обстановката и реалността. Peace

Не искам да подхващаме темата кой как си харчи парите, затова нека мнението ми остане без отговор, просто исках да направя малко уточненийце Blush
Ами то това е реалноста среден клас е .
И това ,че съм го написала не значи ,че не я ползвам.Кой как си харчи парите си е негова работа.
от медицинските козметики,които се предлагат в аптеките,Лирак е от най-скъпите и луксозни и не може да се сравнява с висшата козметика тип Ланком или Диор..иначе по въпроса-ползвала съм крема п/в стрии и Аква Д.доволна съм Peace

# 23
  • Мнения: 230
az sam polzvala body lift 10 prepora4vam gore6to

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Ползвала съм много неща - дневен, нощен, хидратиращ, околоочен, измиващи средства, стягащи лосиони... Всичко ми е харесвало ! Особено мога да похваля крема против стрии  Peace Причината, поради кочто не ползвам Лиерак сега е, че минах на Dior за лице, а за тяло знам, че от активен спорт, по-добро средство за стягане няма, та по-добре спестените пари да отиват за лицевата козметика  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 125
Пробвала съм крем за лице (не помня името),но не бях доволна.Сега ползвам RoC-повече ми допадат.

# 26
  • Мнения: 231
Благодаря за мненията ! Пробвах от мострите не съм алергична но все пак
е добре пробвали да споделят защото не ми се плаща нещо което не си заслужава
сумата а цените при тях не са от ниските имат кремчета за 100-120 лв
най евтините започват от 70-80 лв а в аптеките такива хвалби и правят че...
оставаш с впечатление че е най добрата козметика

# 27
  • Мнения: 865
да,от предлаганите в аптеките е може би най-добрата Peace

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Между  50 и 55 са кремчета за първи бръчки + Аркескина за жени в менопауза,обновяващиия -към70,стягащи и хронохидратиращи-88-119лева. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 092
Знаете ли, предложиха ми една марка козметика, изцяло от натурални съставки, на билкова основа. Името не го помня обаче Rolling Eyes
Всички продукти бяха в зелена опаковка.
Отличават се с това, че след първоначалното нанасяне миришат отвратително, а десетина минутки след това ухаят приятно.
Някой да знае нещо по въпроса?

# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е ти нищо не каза -кажи поне в какъв ценови диапазон е,чие производство е въпросната марка? Laughing

# 31
  • Мнения: 9 092
Че аз ако знаех, нямаше да питам Laughing
Скъпички бяха (според моя джоб де). Нещо от типа 50 лв. за крем. Мацката в аптеката го сравни с Лиерак, показа ми ги едновременно.
както и да е, като минавам през центъра някой ден, ще се отбия да видя въпросната аптека. Hug

# 32
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ще чакаме да дадеш малко информация. LaughingВсъщност да не са NUXE-вносителите на  Лиерак са вносители и на тази марка?

# 33
  • Мнения: 231
Знаете ли, предложиха ми една марка козметика, изцяло от натурални съставки, на билкова основа. Името не го помня обаче Rolling Eyes
Всички продукти бяха в зелена опаковка.
Отличават се с това, че след първоначалното нанасяне миришат отвратително, а десетина минутки след това ухаят приятно.
Някой да знае нещо по въпроса?
Мисля,че са ти показали NUXE те са натурални и цените са някаде там четох из форума че е доста актуална
на запад и доста я хвалят на нашия пазар сега навлиза

# 34
  • Мнения: 9 092
Да, това беше Blush

# 35
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Открихме Америка!!!! newsm44

# 36
  • Мнения: 9 092
Значи има добри отзиви за тази козметика?
Дали наистина са изцяло билкови...и това прави ли ги по-малко "агресивни" от медицинската козметика?
Помня преди време в някоя тема бях чела, че за кожа до 25 години не е удачно да се ползват агресивни козметики от ранга на тези, за които говорим newsm78

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Според ползващите не е агресивна,но само едно ме претиснява-имам тестери кожата става мекичка,не се обривам,но неволно ако си разтъркам окото ми люти ужасно-знам че тестерите са за лице,но обикновенно леките кремове не ми дразнят очите-та дори и синия Рок не ми люти-въпреки ,че си позволявам от него да си мажа понякога околоочния контур. newsm78

# 38
  • Мнения: 9 092
Странно Thinking
Онзи ден моя близка ми се оплака, че се намазала с някакъв тестер, много хубав крем уж, обаче после цял ден й лютяли очите..аз й казах, че надали е от крема, ама сега като те чета, явно е от него Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 231
Значи има добри отзиви за тази козметика?
Дали наистина са изцяло билкови...и това прави ли ги по-малко "агресивни" от медицинската козметика?
Помня преди време в някоя тема бях чела, че за кожа до 25 години не е удачно да се ползват агресивни козметики от ранга на тези, за които говорим newsm78
Да тук във форума четох че е добра козметика и ползвали я хвалиха доста

# 40
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За лютенето-гаранция,цял ден ме дразнят очите-дори от хидратиращия,ако неволно се пипна по тях,този факт никак не ми харесва.Има някоя съставка ,която не е никак неагресивна ,но не съм компетентна по въпроса. newsm78

# 41
  • Мнения: 100
Пробвах всички мостри на Лирак и съм доволна единствено от Деридиум-а. Има хидратиращо действие и против първи бръчки. На мен лично много ми хареса и го ползвах една година. Що се отнася до това, че по-скъпата козметика  е по-добра, много е относително. От почти всички кремове на Клиник  и Ести Лодер ми излзат пъпки, от един околоочен на Ла Прери /който струва около 160 лв/  така ми се нацепи кожата около очите, че после една седмица не можах да я оправя. Сега кожата ми привикна към Деридиум и ползвам Мулти актив на Кларанс, койтосъщо е много добър, но е около 110 лв.

# 42
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Деридиума за суха или нормална и смесена кожа ползваш?В една от аптеките ми казаха ,че ползват крема за суха,защото бил доста по мазен от крема за нормална кожа-който попивал много бързо и не бил за предпочитане.Корегира ли мимическите бръчки или има само предпазващо и хидратиращо действие?Ползваш ли слънцезащитен крем върху Деридиума? #CrazyЕ аз прекалих с въпроси-сори! Embarassed

# 43
  • Мнения: 100
 Simple Smile Използвах крема за суха. Наистина е по-мазен, но ми действаше добре, макар, че кожата ми е по-скоро нормална към суха. Не е специално за бръчки, но хидратира кожата много добре и като цяло ми изглеждаше много гладка, а тези около очите намаляваха. Аз го използвах нощно време. Така ми действаше най-добре. Така че не съм се замисляла за фактор. Но мисля, че кожата много ще се натовари, ако се сложи и слънцезащитен крем. поне моето мнение, че е най-добър за през нощта, защото подхранва идеално кожата.

# 44
  • Мнения: 206
 Tъкмо си купих антицелулитен крем за тяло на Лиерак в розово шише за 60 лв. и разбрах, че съм бременна. Така още не съм го ползвала. Но се чудя дали е безвреден докато кърмя да се мажа? newsm78

# 45
  • Мнения: 224
Tъкмо си купих антицелулитен крем за тяло на Лиерак в розово шише за 60 лв. и разбрах, че съм бременна. Така още не съм го ползвала. Но се чудя дали е безвреден докато кърмя да се мажа? newsm78
Най-вероятно не е подходящ, както всички подобни кремове, тъй като съдържат кофеин и други активни съставки, които не са послезни за бебето.

# 46
  • Мнения: 6 618
Tъкмо си купих антицелулитен крем за тяло на Лиерак в розово шише за 60 лв. и разбрах, че съм бременна. Така още не съм го ползвала. Но се чудя дали е безвреден докато кърмя да се мажа? newsm78
Не се мажи.

# 47
  • Мнения: 206
 
   Благодаря за съвета  bouquet

# 48
Zdraveite na vsi4ki !!! Simple Smile Nadqvam se nqkoi da mi kaje kade v Sofiq da namerq Lieracili ako mi kajete kade v London se predlaga za6toto nemoga da go namerq nikade?? Blagodarq mnogo predvaritelno za otgovorite vi. Grinning 

# 49
  • Мнения: 16
Zdraveite na vsi4ki !!! Simple Smile Nadqvam se nqkoi da mi kaje kade v Sofiq da namerq Lieracili ako mi kajete kade v London se predlaga za6toto nemoga da go namerq nikade?? Blagodarq mnogo predvaritelno za otgovorite vi. Grinning 

Lierac е медицинска козметика и се продава само в аптеки. Всички големи аптеки продават тази марка в България. Може да се поръчва и от доста сайтове.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 389
Дадоха ми този крем в аптеката и ми казаха, че става за бременни, но има вътре кофеин. Как мислите?

# 51
  • Мнения: 1 289
Ползвали ли сте нещо от Lierac и какво ? Доволни ли сте от техните продукти ?
Във всяка аптека доста ги хвалят та вече почти съм се навила да си купя нещо
тяхно, но и се притеснявам да дам доста пари на вятъра а от мострите почти не
може да се разбере Ако някой е ползвал да сподели.

Една приятелка ми разказа за друга нейна приятелка, която пиела хапчета за отслабване Lierac за 200 лв, обаче наистина отслабнала доста с тях.  #Crazy

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Продуктите на Лиерак за отслабване са 4 вида и всеки един от тях е на цена 39 лева....

# 53
  • Мнения: 1 224
Значи въпросното момиче бая хапове е изпило докато отслабне  Mr. Green
Аз сега ще ползвам антицелулитния гел на Лиерак. Отзиви за него ?

# 54
  • Мнения: 1 334
антицелулитния гел на Лиерак. Отзиви за него ?
Колкото действат и всички останали Wink Но има приятна текстура и аромат.Бързо попива.

# 55
  • Мнения: 1 224
Жалко  Confused

# 56
  • Мнения: 1 289
Продуктите на Лиерак за отслабване са 4 вида и всеки един от тях е на цена 39 лева....

Нямам идея, само знам, че става дума за хапчета, не за продукти за мазане.

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Точно за хапчета пиша и аз....ето погледни
http://www.selecta.bg/

# 58
  • Мнения: 134
Аз ползвам ампулите за гърди и съм доволна.
Взех си и един лосион за лице с избелващ ефект, но май трябва да го оставя за есента.

# 59
  • Мнения: 279
Преди 10тина дни си купих гела против стрии за бременни . Ето този - http://family-bg.com/prX_986.htm
Но все още не мога да кажа дали съм доволна. Аз също четох добри отзиви и се колебаех със същия на Галеник, защото трябваше да става и за бременни . А те продуктите не са много от този тип, които да са безвредни и за бременни.
За сега ми харесва, но не мога да кажа. Сега правя запис и по нататък ще докладвам за резултата Peace

# 60
  • Мнения: 2 448
Ето това съм ползвала на тази марка , вървеше даже на промоция със масажен диск  останах супер доволна. Като се има предвид, че антицелулитни съм позвала и на други  фирми и то не евтини, от този останах най доволна, може би за това, че се нанася чрез масаж, а не само като мазило. Не мога да кажа, че за отслабване прави чудеса, но за гладка кожа , да!  Peace

# 61
  • Мнения: 1 289
Ето това съм ползвала на тази марка , вървеше даже на промоция със масажен диск  останах супер доволна. Като се има предвид, че антицелулитни съм позвала и на други  фирми и то не евтини, от този останах най доволна, може би за това, че се нанася чрез масаж, а не само като мазило. Не мога да кажа, че за отслабване прави чудеса, но за гладка кожа , да!  Peace

И за колко време действа? И с колко опаковки? Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 2 448
Ето това съм ползвала на тази марка ...

И за колко време действа? И с колко опаковки? Rolling Eyes

Три пъти съм си купувала от него, но не последователно, а през период от време . Още на първата опаковка се усеща по гладката кожа. Пък и извадих късмет с този масажен диск, с който го купих първия път и си го ползвах след това, но той се продава иначе отделно, пак на същата фирма. Ако мога да го изровя на снимка що го постна.
Все пак това беше преди години, сега може фирмата да има и по нови подобрени продукти. Тогава, когато аз го ползвах  това беше най-новите им за момента от тази серия и останах много доволна.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Ето това съм ползвала на тази марка ...

И за колко време действа? И с колко опаковки? Rolling Eyes

Три пъти съм си купувала от него, но не последователно, а през период от време . Още на първата опаковка се усеща по гладката кожа. Пък и извадих късмет с този масажен диск, с който го купих първия път и си го ползвах след това, но той се продава иначе отделно, пак на същата фирма. Ако мога да го изровя на снимка що го постна.
Все пак това беше преди години, сега може фирмата да има и по нови подобрени продукти. Тогава, когато аз го ползвах  това беше най-новите им за момента от тази серия и останах много доволна.

Няма го вече за съжаление този продукт Cry И аз съм го ползвала 2 пъти, много добър резултат - но двата пъти бяха по различно време, не един след друг. На негово място сега има 2 продукта, но не съм ги ползвала - една приятелка ми е намерила в чужбина останал от стария вид и чакам да ми го изпрати

# 64
  • Мнения: 56
Продавам Липофилинг на марката.Които се интересува ,да ми пише на лс

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хубава козметика е Лиерак, ама според мен се оливат с цените.
Ползвала съм дневен крем Аква-Д за комбинирана кожа, хубав беше, само дето се ронеше ако не уцелиш точното количество. За толкова пари доста неприятен ефект.  Ползвах и един околоочен за сенки под очите, не помня точно името. Беше добре, ама за 5мл 30лв  Crazy Те на Клиник толкова са им мострите  ooooh! Антицелулитния им крем е хубав също, ползвала съм го преди време, до ампулите така и не стигнах. Сега съм хвърлила око на енергизиращия серум, някой да има отзиви  Flutter

# 66
  • Мнения: 1 224
Ето това съм ползвала на тази марка ...

И за колко време действа? И с колко опаковки? Rolling Eyes

Три пъти съм си купувала от него, но не последователно, а през период от време . Още на първата опаковка се усеща по гладката кожа. Пък и извадих късмет с този масажен диск, с който го купих първия път и си го ползвах след това, но той се продава иначе отделно, пак на същата фирма. Ако мога да го изровя на снимка що го постна.
Все пак това беше преди години, сега може фирмата да има и по нови подобрени продукти. Тогава, когато аз го ползвах  това беше най-новите им за момента от тази серия и останах много доволна.
Има го в Ягодката Simple Smile

# 67
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Ползвам на Лиерак околоочното за уморени очи - мога да го похваля с чиста съвест  Peace

Общи условия

Активация на акаунт