Коледна украса?

  • 11 904
  • 110
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 428
Нямам търпение да сложа Коледната украса! Едва ще изтрая началото на декември. А вие кога слагате украсата вкъщи?

# 1
  • Мнения: 4 187
Щом нямаш търпение действай  Grinning. За да не ти омръзне (все пак ще я гледаш до края на януари), периодично може да подменяш някой неща . На мен ми е рано . Въобще не ми е Коледно даже !

# 2
  • Мнения: 7 430
...и на мен не ми е още много коледно Whistling....иначе украса слагам към 15 декември Peace

А как ми се иска....бяла, красива, снежна покривка...като на север Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 288
а на мен ми е коледно напоследък  Whistling даже вече слушам коледни песни. украсата обаче ще я сложа първата събота и неделя от декември. иначе ще ми омръзне.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
И на мен все още не ми е  коледно  ooooh!
Украсата я слагам към 10-15 декември

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И на мен хич не ми е коледно. Украсата към 15 слагам  Peace

# 6
  • Мнения: 1 305
Щом нямаш търпение действай  Grinning.

Абсолютно! Днес точно гледах, че в скай сити вече са си сложили коледната украса  Shocked

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И на мен ми е рано още,но като нямаш търпение действай. Peace

# 8
  • Мнения: 4 916
И аз ще изчакам доначалото на декември, но още от сега ще започна да търся играчки  Peace

# 9
  • Мнения: 2 438
Слагаме я на Никулден и я махаме на Ивановден вкъщи - стои 1 месец и 1 ден. На Никулден с децата говорим за Санта Клаус, а пък Ивановден е последния ден от празничния коледен цикъл.

# 10
  • Мнения: 34
Коледната украса слагаме на 10 декември.Тогава е родена голямата ми  дъщеря.Празника започва сутринта с украсяване на елхата,гирлянди ,надуваме много балони...гостите идват и купона започва.Става 2 в 1

# 11
  • Мнения: 934
Преди 2 дена ходих до Como да си взема една поръчка и зареждаха коледна украса.
Вие от къде ще пазарувате?
Ясно е, че имаме разни неща от предишни години, но искам да има и нещо новичко.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 428
Е, ще изчакам още 2-3 седмици. Слагам постепенно украсата, за да не ни омръзва. Много искам да сложа и отвън украса, макар че не живея в къща - например на балконите коледни лампички...Много ми харесват висящите надолу като клонки светлини, обаче май са много скъпи. newsm78

# 13
  • Мнения: 2 700
Около 1ви декември слагам гирлянди, камбанки, венчета.
Елхата редим на Бъдни вечер.

# 14
  • София
  • Мнения: 250
Вчера в Кауфланд бяха наредили вече и коледните щандове-и аз вече съм на тази вълна!!
Украсата в къщи от както се роди Габи я правя на 1-ви декември, за да е по празнично на рождения й ден които е на 2-ри. Правя и една малка елхичка, а естествената около 24-ти!!!
Пожелавам на всички Ви една незабравима Коледа и сбъдването на поне едно желание!!!!
Предлагам и да обменяме опит тук в темата със снимки и идей за украса!!!
Усмихнат ден!!!!

Общи условия

Активация на акаунт