Обичате ли да танцувате?

  • 2 272
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 257
обичам да танцувам, но не съм го правила от доооооооста време Tired
И аз така Peace Peace Peace

# 31
  • Мнения: 2 131
Ужасно мнооооооого обичам да танцувам. А пък на народните хора имам чувството, че сърцето ми играе. По кръчмите, където ги свирят едно след друго - право, еленино, дайчово и т.н., мога да играя нон стоп без да спра. Нямам дъх вече, обаче не се пускам от хорото.

# 32
  • Мнения: 2 388
Обожавам да танцувам,особенно много ориенталски танци,а в недалечното минало за известен период от време си изкарвах хляба като кючекиня,беше много забавно.
Ех, ако те засечем в някое заведение да танцуваш, гаранция ти давам, че ще те обсипем с пари.

# 33
  • Мнения: 2 099
Обожавам да танцувам,особенно много ориенталски танци,а в недалечното минало за известен период от време си изкарвах хляба като кючекиня,беше много забавно.
Ех, ако те засечем в някое заведение да танцуваш, гаранция ти давам, че ще те обсипем с пари.
Ххаха сега след раждането на второто съм само за кючек,ама до 3 ,4 месеца ще вляза във форма аз,много се освиних,наближавам стотака в момента Confused

# 34
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 313
Ох, и аз обичам да танцувам.
Но вечер малката няма на кого да я оставим.
И ние практикуваме денс в къщи, пускам мюзик, и да видиш малкото като почне да върти дупето

# 35
Да, обожавам да танцувам.Редовно си пускам музика и си танцувам, малката също се подрусва в такт с мен и си правим купон. newsm68Понякога дори и тати се присъединява към нас.

# 36
  • Мнения: 1 259
О, да и то много, независимо от музиката, танцувам всичко...но нямах кураж за "Танцувай с мен"!

# 37
  • Мнения: 540
да обичам да танцувам но го правя все по-рядко

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Обичам, но все по рядко го правя вече.

# 39
  • Мнения: 1 417
Да, обичам много, но и мнооого рядко го правя. А точно сега ме е обзела идеята че трябва да се запиша на някакъв курс по модерен балет, хем да освободя напрежението, да се разтоваря и да се позаблявам Wink някой ако знае къде да свирка, докато не ме е напуснал ентусиазма.

# 40
# 41
  • Мнения: 759
да обичам да танцувам но го правя все по-рядко
и аз така за съжаление...

Общи условия

Активация на акаунт