Люспи в плодово пюре на Univer

  • 688
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 419
Здравейте,

Моля разпространете това съобщение до колкото можете повече майки!

------------------------------------
Плодово пюре (ябълка и праскова) на фирма Univer, внесено от фирма "Загато" ООД, партида дата на производство 2006.04.24 00:51 и годно до 2008.04.24.021, предвидено за деца над 4 месечна възраст, съдържа люспи с големина около 1,5-2 кв.см.
Подобен пропуск в пюре може да бъде фатален за бебетата при лошо стечение на обстоятелствата. За мен е недопустимо бебешка храна да съдържа подобни елементи и считам, че фирмата вносител, както и по някакъв начин фирмата производител трябва да бъдат уведомени, санкционирани и да им бъде търсено надлежно обяснение за появата на такива парчета в пюрето. Също така тази партида трябва да бъде изтеглена максимално бързо от пазара, както и другите техни пюрета да бъдат проверени най-щателно за подобни пропуски. Може би и други подходящи мерки трябва да бъдат взети, за които не мога да преценя.

Опитвам се да се свържа с ХЕИ, но никой не ми вдига телефона. Ще продължавам...
Ако някой може да съдейства за по-бързо задвижване на проблема, моля да ми пише на ЛС.

# 1
  • Мнения: 474
МИ какво да кажа - без думи -  Close  ooooh! Аман вече
Aya - благодаря са инфото  Peace

# 2
  • Мнения: 221
Това е мейла на репортерка от btv,тя отрази репортажа и за бактериално заразеното мляко на Милупа .Пиши и  и дано спрат подобни  експерименти с децата ни.Успех,Aya!!!
   petya_stefanova@btv.bg

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
А аз тази марка пюрета не съм я чувала...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 740
Не знам за Ая, но аз съм направо бясна.   #Cussing out Вижте сега, аз пък какво парче месо, с което и аз бих се задавила, ако се опитам да глътна направо намерих в пюре за 5 месечни.

# 5
  • Мнения: 983
А аз тази марка пюрета не съм я чувала...

И аз  Tired

# 6
  • Мнения: 1 419
Малко офф, 450, адашката е станала направо невероятна  Flutter

А сега по темата, свързах се с репортерката - много мила и отзивчива жена. Съчувства напълно и е готова за такъв репортаж, но чака потвърждение от продуцента им, така че може да се забавим малко във времето. Така че, ако/като стане репортажа, мисля, че ще е чудесна добавка и пюрето на Овко, та 450, ПАЗИ ГО  Peace.

Абе сега се сещам, че и аз купих такова чудо като теб, но не съм го отваряла още. Я дай партидата, та да го поразбъркам и да видя дали няма да намеря и аз съкровище там  Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 1 740
Ха, тъкмо мислих да го хвърлям. Я провери и ти твоето за съкровища  Laughing Вики като опита първата лъжица направи физиономия, като че ли ще повръща и до там беше. Веднага отворих друго пюре. А това беше много вкусно, но да си призная докато не го дадох на детето не ми и мина през ума, че мога да си направя проблем. Партидата е до 17 май 2009г.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт