Aunque la mona se vista de seda, mona se queda - Испания

  • 23 224
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
ЧЕСТИТА РОЖДЕНИЧКА, bari! Да ти е жива и здрава и много много усмихната!
newsm59 smile3525 newsm59

Къде сте Валенсиански мами? Май само в Бенидорм ще се срещна със форумки!? Валенсия много тиха! Joy

# 16
  • Мнения: 1 818
Здравейте,момичета! Hug

Много кьсмет и здраве желая на всички рожденици,които сьм пропуснала!Мами и дечица,да са безкрайно щастливи!  bouquet

Радвам се,че в отбора има и друга габровка Hug

По всичко личи ,че ние ще се пренасяме в Campello...Уморихме се да обикаляме с колата из областта...Случвало ли ви се е да се влюбите в кьщичка само като я видите...е на нас ни се случи...Стискайте ни палци да не ни мине котка път до сряда  Praynig

Обичам ви!

# 17
Zdaveite  momicheta, :hug:Az sum  nova   tyk vchera nauchix  za  vashiq  forum mn  mi  xaresa newsm10 Jiveq  v Valencia  MADRE SOLTERA CON  DOS  HIJOS newsm53 (razvedena) Xubavi  temi   imate jelaq  vi  USPEX
 
P.S. NQMAM  KIRILICA Crossing Arms

# 18
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Бари,честита ти рожденичка!Да ви носи много радост и щастие!  bouquet


Благодаря,момичета за поздравленията.Снощи имахме много гости и днес чакаме още толкова,така че като се поосвободя ще кача някоя снимка Peace.

Целувки на всички!

# 19
  • Мнения: 409
4ЕСТИТА ТИ РОЖДЕНИ4КА БАРИ МНОГО ДА ВИ РАДВА И СЛУ6КА!дОБРЕ ДО6ЛА НА НОВАТА МАМА Hug НЯДЯВАМ СЕ ТИ ХАРЕСА ТУК Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 68
Здравейте моми4ета   Hug

4естит рожден ден на Алисиа, да е здрава, 6тастлива и много да слу6а мама и тате  newsm59

Вес, много добра идея за колелото , браво пожелавам ти да си постоянна и да се радва6 на видим и бърз ефект. Аз съ6то мисля, за този вариант или за бяга6та пъте4ка след като родя, 4е време за фитнес едва ли 6те имам  Wink

Като гледах тая статия за най-красивите дупета ....познайте как се по4увствах с моите ве4е 13 кг +   Laughing
То не 4е остана много де ...трябва да родя края на януари... ама 3 месеца са си 3 месеца  Simple Smile

Приятна ве4ер на вси4ки  smile3503

# 22
  • Мнения: 789
Честит Рожден Ден,Алисия!Желаем ти много радост ,здраве,много усмивки и мама и тати много да те слушат!


Извинявай Бари,че чак сега ви честитя,но не съм се докопвала нито веднъж днес до компа Embarassed!

Добре дошла,nena33 и дано времето ти минава приятно тук!Всички са страхотни.Разкажи нещо за теб. Hug  bouquet

Gabyстискам палци и с двете ръце да се получи с къщичката Peace!Дано успеете!

Момичета,моята работодателка взе да се скрънзее.Уговори ме да ходим да чистим от 10ч ,а сега ходи час по-рано и понеже нямало какво да прави,разбирате ли,свършва част от работата да не би да работя половин или един час повече,че ще се охарчи с 5Е отгоре.Направо съм бясна #Cussing out.

Лудетина,пиши с 2 реда какво става с вас.Надявам се да не е нищо лошо!

Марица,как са нещата при вас?Ако ти попадне мъничко време пиши какво става.

# 23
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит рожден ден на малките принцеси Йо и Али! Да растат умни и добри деца и да радват мам и тати. Щастливо детство!


Добре дошла на новата мама.
Вес, ама тази карта като я четох, мислех, че не ми е добре испанския, ама четох я и с мъжо, големи глупости са. Това са някакви бръщолевения на някоя латиноамериканка и си е подигравка към испанците.  Naughty

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добър ве4ер моми4ета Simple Smile
Мимии първо пиша на теб  Mr. Green да ти кажа 4е вси4ко е наред , нямаме ни какви проблеми просто такъв мързел ме е хванал 4е нямам желание да пи6а . пък и докато из4ета и ми секва мерака Simple Smile
добре до6ла НЕНА ! надявам се да ти хареса при нас !
Габи ще стискам палци -дано да стане работата !
 а какво  стана с пикника съвсем ли се отказваме ?
 

# 25
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Честит празник на Саби и Бари!
 да ви растат момите весели и засмени , румени ,4ервени Simple Smile !
много щастие да ви носят !
Hug  bouquet  bouquet

извинявам се за късната 4еститка Simple Smile

# 26
Zdraveite  pak sum   az  novaka  tyk.Bixteli  mi  kazali kak se  vliza  tochno  v temite  koito pishte ili  samo  e  zaglavie  koeto  postavqte.blagodarq vi

# 27
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛИ! ПОЖЕЛАВАМ И МНОГО ИГРИ, И ДА СЛУША МАМА И ТАТИ!



Добре дошла на новата мама! Да наистина разкажи нещо за теб. Надявам се да ти е приятно в нашата компания.
Мими мила не се ядосвай, за съжаление са такива по някога испанците.
plamplam не се притеснявай аз споделям твоята съдба, макар че си месец преди мен, и аз качвам главоломно килограми особено последния месец до сега съм качила +8 но може и повече да са вече не зная, а до следващия преглед при гинеколожката има 1 месец горе долу, не ми се мисли.  Вече нищо не ми става от дрехите, вече не знам какво да правя какви и колко големи дрехи трябва да си взема. Надявам се да си добре и леко да протича при теб бременността.
Габи стискаме палци да не изпуснеш къщата! И на мен ми се е случвало като видя къща или дреха да се влюбя в нея от пръв поглед, тъй че те разбирам, но наистина не се чудете и действайте. Успех!
Това е за сега от мен! Целувки и ви прегръщам! Hug Hug Hug lovekiss

# 28
БЛАГОДАРЯ ТИ Мимиии. Ами да ви напиша нещо повече за мен.Тук в Испания съм от 8г,разведена преди 4г,имам две деца Естер на 10/след 10 дни става на 11/ и Милчо е на 4г живея само с децата ми не се оплаквам ама няма и кво да се похваля.Сега съм повечко време пред компа понеже ме оперираха преди няколко седмици на 22/10 от херния на стомаха.възстанових се мн бързо Peace Надявам се да си прекарвам добре с вас че аз нямам мн приятелки Hug

Цитат
BLAGODARQ  TI  Mimiii.Ami  da vi  napisha  neshto poveche za  men.Tyk  v  Isapniq  sum  ot  8g,razvedena  predi  4g,imam dve  deca  Ester e  na  10(sled10 dni  stava  na  11) i Milcho  e na  4g jiveq  samo  s  decata  mi  ne  se  oplakvam ama  nqma  i kvo  da se poxvalq.Sega sum povechko  vreme  perd  kompa poneje me  operiraxa  predi nqkolko sedmici na 22/10 ot  xerniq  na  stomaxa.vuztanovix  se mn  burzo :peace:NADQVQM  SE  DA SI  PREKARVAM  DOBRE S VAS CHE AZ NQMAM  MN  PRIQTELKI Hug

Моля, пишете на кирилица.
Според нет-етикета, писането с главни букви се смята за крещене.

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 01:35 от Дивиана

# 29
  • Мнения: 409
nena33 браво на теб  Peace с две деца си е трудни4ко сама.Тук наистина има страхотни моми4ета Hug.Мими не се ядосваи мила и моя всеки ден се ядосва с тях,като ходи по 4асно #2gunfire.plamplam влизаи по 4есто бе ду6а Peace малко си ка4ила но последните месеци се ка4ва наи много.Ние днеска ходихме на рожден ден на един исппанец в една ферма за коне бе6е ххубаво в планината,барбеку и пиене на корем.Има6е понита,коне,магарета моя бе6е много радостен само дето го бе6е стах на понито,но догодина няма да мога да го смакна GrinningЦелувки и лека но6т  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт