Питане относно един лекар за ЖК

  • 867
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте на всички потребители/ки,имам една мисъл  която ме е налегнало от едно известно време и не знам какво да правя.Та питането ми е следното,ще ставам татко  май месец живот и здраве и сега жената трябва да се запише при лекар който да и води ЖК,ние сме се насочили към болница Тина Киркова защото ние близо,и там попаднах ме на д-р Шишенкова,какво ви е мнението за таз д-рка и направили ли сме точния избор Thinking.
Предварително благодаря за отговорите.
П.С. ако някой от модовете сметне че тази тема не е за тук да мести или трие Embarassed,ползвах търсачката но нещо не мога да се оправя Embarassed,така че сори за спама-темата ако се повтарям

# 1
  • Мнения: 268
 Аз също родих в Тина Киркова,но при д-р.Гергов в 6мес.бях ,когато се обърнах към тази болница и този доктор.Останах много доволна от операцията,възстанових се много бързо изобщо хиляди благодарности...  bouquetот моите наблюдения останах с впечатлението,че организацията на колектива е много добра...предубедена съм към жена-доктор,може би защото имах неприятни спомени с 1 си раждане,а и прегледите с 2 дете до6мес.също бяха при жена д-р,но останах разочарована.Съжалявам,май с нищо не помогнах,но избора ви за АГ-болница е мн.добър! Peace

# 2
  • Мнения: 398
 Аз лично съм доволна от лекарката , но не съм имала проблеми.Акушерката и е невероятна , страхотна и то маи от нея съм доволна повече.
 От престоя ми в болницата мога да кажа ,че има страхотни лекари с изключение на лекарите от детското отделение - те са ужасни.
 Мога да ви препоръчам лекари от тази болница : К.Ташков, Гергов, Панова , Ковачева.А аз съм много доволна от Калчев - попаднах случайно при него да раждам и съм повече от доволна, но не знам дали води ЖК.

# 3
  • Мнения: 564
  Доста има изписано за тази жена и то най-вече в 'черния списък'. Честно казано за нея нищо добро не съм чула или прочела.

# 4
  Доста има изписано за тази жена и то най-вече в 'черния списък'. Честно казано за нея нищо добро не съм чула или прочела.
Еми дайте линк моля че честно казано нищо ненамерих с което да разбера Sunglasses

# 5
  • Мнения: 244
Много съм доволна от д-р Ковачева,страхотен специалист Peace
Гаранция,че ако се обърнете към нея ще останете доволни  bouquet

# 6
  • Мнения: 564
 Ми те са толкова много! Пусни в търсене-то 'Шишенкова', на настройки маркирай 'покажи резултатите като мнения' и може да маркираш търсене във всички теми. Излизат доста резултати  Sick

# 7
  • Мнения: 766
Ми аз бях при тази лекарка на ЖК.
Не мога нито да се похваля, нито да се оплача. Вършеше си работа, отговаряше ми на въпросите. Реагира доста професионално, когато имаше проблем с плода, който сега спи блажено в леглото Heart Eyes

# 8
Всичко е ясно за сега поне таз д-р Шишенкова нищо добро не прочетох за нея,така че ще се насочим към друг доктор засега не знам кой ще бъде ,но тя няма да е ooooh! Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 191
Бягайте далече от Шишенкова. И аз се бях записала при нея на ЖК. Не обръща никакво внимание на бременните, говори само за пари, караше ме да си плащам всички изследвания. Аз направих справка в Здравната каса какво ми се полага и и казах, че според мен някои изследвания не трябва  да ги заплащам. Тя така се равика как мразела някакви си да я учат какво да прави. След това се записах при частен лекар. Оказа се, че ми е предписала и лекарства, които не се препоръчват при бременност. Изобщо чудовище!

# 10
  • Мнения: 398
 Може би ми е обърнала внимание , защото бях с абонамент в болницата.И се държеше прекрасно , но има много споделени случай от други момичета за лошо отношение.
 Ако не сте платили абонамент , обърнете се към друг лекар.На мен пари не ми е искала за нищо и даже ми каза ,че имам право да ходя три пъти безплатно след раждането.

# 11
Значи питането ми беше,защото тази докторка ме учуди как още първия път кото отидохме със жена ми е започнала само за пари да говори ,как трябвало да си платим 200лв.ако сме искали да ни правят всички изследвания и видеоозони Shocked,а на регистратурата попитахме за доктор работеш със здравната каса и те ни изпратиха при човек който говори само за пари.Искам да отбележа че ако беше свястна щяхме да платим тази сума неми е за парите няма да ме гътнат 200лв. Crossing Arms.И така жената се отказа от този вампир Twisted Evil и се записа при жената която и водеше гинекологични прегледи в клиника Доверие в Овча Купел,да ли е случила не знам Praynig

Общи условия

Активация на акаунт