Св. Мартин: печени гъски, фенерчета, латерни и други светила.

  • 16 988
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
Добър вечер!
Хубава темичка Сердика...Аз на български го знам значението на латерна, а на немски каква е асоциацията?

# 16
  • Мнения: 7 605
Привет мацки,

днес не ми е ден. Сутринта полу4их сметката от профилакти4ен годиШен гинекологи4ен преглед, със цитонамаска и кръвна картина, 253 ?  Shocked  Shocked  Shocked Тия хора са луди бе. И най нагло ми писаха 10,71 ? zа телефониШе Бератунг zа дето съм се обадила zа да питам zа реzултатите  Money  Кожодери  Twisted Evil
След това вклю4их компютъра zа да препиШа адреса на Нат, Щях да пратя мъжът ми до поЩата, 4е колета стана тежък.....и нямахме нет до след обяд  Twisted Evil
Иzляzохме след обяд и на връЩане бяхме zаковани в ултрадълго zадръстване (14км), детето ревеШе, стрелката на реzервоара беШе на 4ервено, а бе....прикаzка  ooooh!

Отивам да гледам Лотто, дано спе4елим неЩо поне  Crossing Arms 

ЖелаеЩи zа дивани?

# 17
  • Мнения: 1 242
Татяна, едни познати си търсят дивани, но са в Берлин. Нямам как да им ги доставим диван чапраз. Wink

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Татяна, какви дивани?
А профилактичните прегледи не са ли безплатни и за частно осигурените или само касовите newsm78

Добре дошла на новата "осси-мама" Wink

# 19
  • Мнения: 7 605
Диваните са една тройка и една двойка в много добро състояние. Ако те интересуват Ще снимам  Wink

Аz съм с 4астна zастраховка и zа това полу4авам сметките. Няма zна4ение дали ги плаЩам аz или касата, според мен самата лекарка е бая ал4на  Close

# 20
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Татянка, не бой се - моята лекарка е от сорта на твоята, какви сметки ми джаска не е истина - прегледа след раждането - без цито и без нищо ми е 217Е  Close Close Close

# 21
  • Мнения: 515
Момичета, извинявайте, че ви се намесвам в темата, ама кога е Св.Мартин? Имам си един Мартин в къщи, та да знам кога да го хващам за гушата да черпи?  Grinning

# 22
# 23
  • Мнения: 4 138
мдам, а на 11.11 в 11.11 часа почва квоооооооооооооооо. ФФФФФФФФФФФФашинггггггг.

# 24
# 25
  • Мнения: 1 636
Тц,не Вечи.Мартинстаг е винаги на 11,но всеки го праzнува раzлично,може на 7,може и на 12,който както си ре6и  Wink,а други от 7 до 12  Mr. Green .

# 26
  • Мнения: 3 521
Гутен Абенд!
11.11 е Св. Мартин. Даже и Уикипедия отбелязва този велик ден Laughing
Вилкомен на новата мама  bouquet.
Сердика, много сочна тема, сложих 2 кила само от първите 15 поста Laughing
Фашинг! Крапфени! Ердберен-Просеко!Ммммммм Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 423
Случвало ли ви се е да четете обяви
за практика или работа от тоя тип:

…suche jemanden, der Welt rettet.

Voraussetzungen: promovierter Atomphysiker,
15 Jahre Erfahrung mit Schwerionenbeschleunigern,
7 Sprachen verhandlungssicher, Einstieg: gestern,
Vergütung - Ausbeutung wird angestrebt

Впрочем, това е в отговор на обява, която
завършва така: Vergütung – Übernahme angestrebt.
То бива, бива заплащане, ама толкова хипотетично...

# 28
  • Мнения: 1 584
Серди, супер е темата  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 138
Лисо, разсмя ме снощи по късни догми ти........кефско е да си чета крилатите мисли в подписа ти. жалкото е само, че на младежта са и чужди вече прекрасните времена на Чебурашка и мъдрите мисли на крокодила Гена...........нямат ценностна система младите...........нямат.
http://chebur.hobby.ru/music.html
специален музикален поздрав за групата, песента            К сожалению, день рождения...

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 10:34 от matakosmata

Общи условия

Активация на акаунт