Какво правите със зъбчето ,което извадите ?

  • 1 124
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Аз моите зъбчета ги слагах по заръка на баба ми в късче меко хлябче и така го хвърляхме на покрива.  Laughing
Доста подло от ваша страна. Колко ли гарги, привлечени от хляба, са се затъкнали  Twisted Evil

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз моите зъбчета ги слагах по заръка на баба ми в късче меко хлябче и така го хвърляхме на покрива.  Laughing
Доста подло от ваша страна. Колко ли гарги, привлечени от хляба, са се затъкнали  Twisted Evil

И аз затова съм се замисляла, но птиците консумират пясък и камъчета и затова няма проблем.

# 17
  • Мнения: 2 839
Хич не съм се замисляла. Някак отвътре ми дойде простотията, след като около 5 минути се кикотих на металокерамиката на Хапка  Joy

Имах някаква анимация за тая фея на зъбките, а не я намирам. Май я изтрих да не ми заема място на диска докато ни дойде времето за нея. Обаче пък не я намирам никъде по торент сайтовете  Thinking

Аха ... намерих. Феята на зъбчетата

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 19:10 от DiVA

# 18
  • Мнения: 8 999
Поради някакво неясно умиление, още не съм хвърлила зъбчетата на дъщеря ми. Пазя си ги заедно с първата отрязана къдрица и пъпчето. Не знам дали вече не е късно да изпълнявам някакви ритуали...

# 19
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Хич не съм се замисляла. Някак отвътре ми дойде простотията, след като около 5 минути се кикотих на металокерамиката на Хапка  Joy

Имах някаква анимация за тая фея на зъбките, а не я намирам. Май я изтрих да не ми заема място на диска докато ни дойде времето за нея. Обаче пък не я намирам никъде по торент сайтовете  Thinking

Аз това го разбрах, след като съседа цирков артист ми остави гълъбите за фокуси да ги гледам една година и снасяха яйца без черупка и тогава питах кого ли не, защо е така и накрая стигнах до решение на проблема с пясък. Ама като се хвърлиха на пясъка  Shocked ами природа.

# 20
  • Мнения: 3 622
Като оставим зъбчето под възглавницата, феята оставя метално левче за да е здраво новото зъбче като желязната паричка

# 21
  • Мнения: 467
и аз мн се смях на поста на Хапка. Ина4е ние имаме само 8 зъб4ета и докато ни  пораснат и другите и се сменятще мине време. Спомням си 4е моите сама ги хвърлях на покрива на враната. При нас вранат беше безпари4на Laughing

# 22
  • Мнения: 2 336
Хвърляме на керемиди...

Общи условия

Активация на акаунт