Околоочен крем? С малка разлика...

  • 2 084
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Хъбава тема и аз имам нужда от такова кремче - така че ще се възползвам от съветите ви.

И за да не отварям нова тем ще попитам тук дано charmz не се сърди:
С какво си почиствате клепачите и околоочната зона? Защото на почти всичките, да не кажа всичките ми продукти(Garnier 3 in 1, тоника, дори икрема за лице и др.) пише "ИЗБЯГВАЙТЕ ЗОНАТА ОКОЛО ОЧИТЕ"?
Аз си ги почиствам с лосиона на Гарние"за почистване грима на очите"-за чувствителна кожа е.
Понякога отгоре минавам с розова вода.

# 16
  • Мнения: 1 111
Ценово ограничение нарочно не споменах.. исках да чуя съвети, пък аз ще си преценя.  Simple Smile Продуктът или е добър или не е .. било то за 5 лв или 50  Hug
Не е точно така.
 Може за едни да е добър, за други не.На теб ти трябва единствено информация кои продукти са подходящи за твоята възрастова група.Няма как да знаеш дали ти лично ще останеш доволна от даден, независимо че други са.
 

# 17
  • Мнения: 410
 Аз си купих крема от козметичния салон където ходя. Предполагам, че и в Сф ще я намериш на такова място.

# 18
  • Мнения: 99
Съвсем случайно попаднах на едно гелче на българска фирма за смешната цена от около 3лв. Изненадващо доволна съм и горещо ти го препоръчвам (ако не ти допадне, поне няма да те е яд за паричките Wink
Ето какво пише на опаковката му: Околоочен гел с Ройбос - 25ml, произведен от фармацевтични лаборатории "Талодерма"
Активни съставки:
  • Екстракт от 100% чист Ройбос, притежаващ силно хипоалергично и антиоксидантно действие
  • Златни перли с витамин Е
Действие:
  • Видимо намалява подпухването и тъмните кръгове под очите
  • Хидратира очния контур и директно третира финните линии, кожата е отново гладка и еластична
  • Неомазняващ, свеж и лек, бързо се абсорбира от кожата

Основно от магазините "Лечител" го купувам и нямам представа дали се продава на друго място.

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 14:30 от Enika

# 19
  • Мнения: 1 111
galq, този крем е и против бръчки.Ти на колко години си?Защото момичето е на 19 и на тази възраст е много рано още да се ползват подобни кремове.

# 20
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
galq, този крем е и против бръчки.Ти на колко години си?Защото момичето е на 19 и на тази възраст е много рано още да се ползват подобни кремове.


и аз тъкмо прочетох характеристиката на крема и взех да се чудя става ли за тези години???

http://www.lechitel.bg/product.php?p=63

# 21
  • Мнения: 27 524
С какво си почиствате клепачите и околоочната зона? Защото на почти всичките, да не кажа всичките ми продукти(Garnier 3 in 1, тоника, дори икрема за лице и др.) пише "ИЗБЯГВАЙТЕ ЗОНАТА ОКОЛО ОЧИТЕ"?

С лосиона на Гарние за чувствителна кожа или с готови напоени тампончета за очи.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 111
Съвсем случайно попаднах на едно гелче на българска фирма за смешната цена от около 3лв. Изненадващо доволна съм и горещо ти го препоръчвам (ако не ти допадне, поне няма да те е яд за паричките Wink
Ето какво пише на опаковката му: Околоочен гел с Ройбос - 25ml, произведен от фармацевтични лаборатории "Талодерма"
Активни съставки:
  • Екстракт от 100% чист Ройбос, притежаващ силно хипоалергично и антиоксидантно действие
  • Златни перли с витамин Е
Действие:
  • Видимо намалява подпухването и тъмните кръгове под очите
  • Хидратира очния контур и директно третира фините линии, кожата е отново гладка и еластична
  • Неомазняващ, свеж и лек, бързо се абсорбира от кожата

Основно от магазините "Лечител" го купувам и нямам представа дали се продава на друго място.

 Серията Ройбос е за зряла кожа, т.е. минимум над 50.То и в сайта им го пише даже.
 Абе хора, кой ви консултира вас?Не знаете ли, че при ползване на козметични продукти трябва да съобразявате възрастовата граница за която са предназначени.

# 23
  • Мнения: 410
  Грешката е моя. На мен козметичката ми ги препоръча за тъмните кръгове и съвсем пропуснах фактора възраст. Най- добре и тя да се консултира със специалист.
 П.С. Възрастта съм си я писала по- горе.

# 24
  • Мнения: 99
и аз тъкмо прочетох характеристиката на крема и взех да се чудя става ли за тези години???
http://www.lechitel.bg/product.php?p=63
В магазина на Лечител го представят като по-подходящ именно за такава възраст. От същата серия има и крем с Ройбос, но той е по-тежък (поне за мен).

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ji то с тия форуми този риск винаги съществува - от кожа до кожа има огромна разлика и всяка от нас го знае, въпреки това не сме се спрели с темите за бяла козметика... пък и затова пояснявам години и тип кожа и проблем.. само забравих да добавя, че съм и с чувствителна кожа.. макар че то тази зона си е чувствителна и без това. 
  bouquet на всички  Simple Smile
На козметичка рядко ходя, защото от общо 5, при които съм ходила някога, само една се справи добре и тя замина за Америка  Tired

# 26
  • Мнения: 224
Съвсем случайно попаднах на едно гелче на българска фирма за смешната цена от около 3лв. Изненадващо доволна съм и горещо ти го препоръчвам (ако не ти допадне, поне няма да те е яд за паричките Wink
Ето какво пише на опаковката му: Околоочен гел с Ройбос - 25ml, произведен от фармацевтични лаборатории "Талодерма"
Активни съставки:
  • Екстракт от 100% чист Ройбос, притежаващ силно хипоалергично и антиоксидантно действие
  • Златни перли с витамин Е
Действие:
  • Видимо намалява подпухването и тъмните кръгове под очите
  • Хидратира очния контур и директно третира финните линии, кожата е отново гладка и еластична
  • Неомазняващ, свеж и лек, бързо се абсорбира от кожата

Основно от магазините "Лечител" го купувам и нямам представа дали се продава на друго място.

Аз съм на 23 и също ползвам него. Доволна съм. Попива добре, хидратира и сякаш леко стяга. Останалата ми козметика е по-висок клас, но мисля, че кремчето не отстъпва по качество. Не зная дали ще свърши чудеса, но поне е някаква превантивна мярка. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 794
Аз съм на 22г. Също имам проблем с тъмните кръгове. Вчера си купих гелче на CLINIANS 15 ml за 13 лв. Надявам се да ми помогне  Praynig

# 28
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Аз съм на 22г. Също имам проблем с тъмните кръгове. Вчера си купих гелче на CLINIANS 15 ml за 13 лв. Надявам се да ми помогне  Praynig

Успех и да споделиш впечатлението си от него (след като го използваш известно време)

# 29
  • Мнения: 776
От по-скъпите съм доволна от Клиник - All about eyes, лекият вариант, определено имаше ефект, макар и недостатъчен, а от тези на нормална цена, без да съм ги ползвала, чувам много добри отзиви за околочното хидратиращо на Нивеа, с екстракт от краставица, струва 13 и нещо и от околоочния с пептиди на Avon - 8. 90 лв., ако не се лъжа  bouquet
По повод околоочния стик на Виши Thinking, както писах в друга тема, аз лично не останах никак доволна, защото не хидтратираше, кожата около очите се изсуши и беше неудобен за нанасяне, но, като се замисля, сякаш имаше ефект срещу тъмните кръгове, защото аз се мазах само 2 пъти и определено имаше изсветляване в тази зона.

Общи условия

Активация на акаунт