"Приказка без край"

  • 5 467
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 134
Аз пък винаги връщам капаро  Embarassed
Знам, че не се връща, но .... имала съм случаи в които в деня на рождения ден са ми отказвали празненството, защото детето се е събудило с висока температура (примерно). Тогава им казвам да дойдат да си вземат тортата, защото тя наистина е поръчана някоклко дена преди деня на събитието, а и няма как да се продаде после. Всичко друго в общи линий търпи продажба. Пиците винаги се поръчват за началния час на рождения ден и не е късно да ги откажеш и два часа преди доставката и т.н.
Факт е, че Капаро не се връща. Факт е, че този клуб е един от малкото хубави според мен ....
Друг е въпроса кой как ще си процедира и преценява.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 104
Капаро не се връща. Нали  точно заради това е дадено. Ами ако предишния ден някой  е искал да ангажира клуба и му е отказано?
Аз също бях ангажирала един клуб за рождения ден на детето ми, който е другата седмица, бях дала капаро 20 лв. В последствие си промених решението, но не съмочаквала някой да  ми върне парите.

 Peace

# 47
  • Мнения: 3 880
Аз пък винаги връщам капаро  Embarassed
Знам, че не се връща, но ....
А защо го взимаш тогава, след като така и така ще го върнеш като ти откажат? newsm78 За да се пораздвижат парите ли? Wink

# 48
  • Мнения: 134
Аз пък винаги връщам капаро  Embarassed
Знам, че не се връща, но ....
А защо го взимаш тогава, след като така и така ще го върнеш като ти откажат? newsm78 За да се пораздвижат парите ли? Wink

Еееех Biba Sparrow   bouquet  bouquet  bouquet 

Първо - никога нямам мисълта, че някой ще откаже рождения ден, оставяйки ми капаро! Случвало се е няколко пъти, но никога не съм се притеснявала от последствия като това дали ще се заеме този час и дата от друг рожден ден или от мисълта, колко ще загубя, ако нямам тържество в този ден .....
Взимам капаро винаги максимум 20,00 лева за да запазя датата, часа и за да са сигурни хората, че тази дата и час наистина ще са запазени за тях - НО! Това е официалната версия
а иначе взимам капарото (парите) вкарвам ги веднага в един мнооого печеливш краткосрочен бизнес, който след няколко дни ми ги е утроил, взимам огромните пачки и го връщам малката част на хората, но вече съм изкарала толкова пари от тях, че мога да ги почерпя три безплатни рождени дни!

# 49
  • Мнения: 4 877
Клубът е готин. Дори синът ми отива сега там на РД.
Само искам да отбележа, че дори да не са купени нещата за конкретното парти, дати се запазват повече от месец напред. Така че е логично собственикът да се презастрахова (макар че този клуб е търсен). Когато синът ми имаше РД, аз им звънях месец по-рано и нямаха свободен час за деня, в който исках. За другия РД ще капарирам поне 2 месеца по-рано.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 210
..дати се запазват повече от месец напред. Така че е логично собственикът да се презастрахова (макар че този клуб е търсен). Когато синът ми имаше РД, аз им звънях месец по-рано и нямаха свободен час за деня, в който исках. За другия РД ще капарирам поне 2 месеца по-рано.

Това исках да напиша! А и да кажа друго-нали се сещате, че чухме едната версия за случая???
Познавам т.нар.Управителка-Дидка. Подкрепяла ме е три пъти с БЕЗВЪЗМЕЗДНИ мероприятия за домовете за деца. Плащат всичко те-театър, кетъринг и пр. Не мисля, че е за 50лв. НО! В случая и за мен са си напълно прави- при положение, че резервациите са за месеци наред е абсурд 10дни да се търси кой да "запълни" дупката, тези клубове имат разходи, имат финансови планове и един провален РД определено не са само 2 празни часа за клуба, а нещо повече...Ще я помоля да каже и тяхната версия все пак. Защото освен всичко друго- тази тема е абсолютна антиреклама, аз бих я посъветвала да си търси правата в случая....

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мислех, че ще си говорите за филма, а то каква неприятна тема... Laughing
 А защо портребителката, пуснала темата не си ПУСНЕ филма? Ще се почувства по-добре....А и ще спре да се тюхка за някакви си 50 лв. капаро, които с право не и връщат Wink
 Има толкова по-важни неща, от тези караници тук...и то в "Нашите деца". По-добре да се премести в "Клюкарника"... Wink

# 52
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
До колкото знам капаро не се връща newsm78
Не знам защо сте толкова възмутена от този факт newsm78

# 53
  • Мнения: 3 456
Капаро не се връща!!! Naughty

# 54
  • Мнения: 3 161
Я и аз да се разпиша в тази клюкарска темичка. Останах с впечатление, че собствениците на клуба са готини и едва ли им е било за 50-те лева, нито че не могат да си уплътнят клуба 10 дни предварително, а сигурно достатъчно им е излазил по нервите оплакващият се и са решили да го "ужилят" малко. Можели са и да върнат капарото, ако са искали. Вероятно не са имали повод да го поискат.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 078
Да се изкажа и аз,макар че моето мнение няма да се различава много от останалите.Съвсем наскоро празнувахме рождения ден на дъщеря ми.Една седмица след датата,неделя,10 часа сутринта.Никога не съм празнувала рожден ден в началото на деня и ми се струваше странно,но никакви други часове нямаше,а запазвах мнооооого преди 10 дни на самата дата.След като се съгласих за този час,разбрах,че има и плюсове в това - отиваш,закусваш,менютата са по-евтини,т.к. няма пържени картофки,например,и т.н. екстри,а после и целият ти ден е свободен...Както и да е.Направихме си планове,раздадохме покани и се настроихме за празника,и въобще не бих искала в последствие да променям нещо,защото ,видите ли,някой решил да се откаже и еди кой си час станал свободен.Не виждам как биха могли да наместят някого в даден час и ден,т.к. мноооого отпреди всичко вече е заето,та би било късмет и за собственници,и за някой желаещ да се оговорят за точно тогава.
Нашият празник беше чудесен и аз с удоволствие ще направя и последващите там.
Капарото не се връща.

# 56
  • Мнения: 4 877
..дати се запазват повече от месец напред. Така че е логично собственикът да се презастрахова (макар че този клуб е търсен). Когато синът ми имаше РД, аз им звънях месец по-рано и нямаха свободен час за деня, в който исках. За другия РД ще капарирам поне 2 месеца по-рано.

Това исках да напиша! А и да кажа друго-нали се сещате, че чухме едната версия за случая???
Познавам т.нар.Управителка-Дидка. Подкрепяла ме е три пъти с БЕЗВЪЗМЕЗДНИ мероприятия за домовете за деца. Плащат всичко те-театър, кетъринг и пр. Не мисля, че е за 50лв. НО! В случая и за мен са си напълно прави- при положение, че резервациите са за месеци наред е абсурд 10дни да се търси кой да "запълни" дупката, тези клубове имат разходи, имат финансови планове и един провален РД определено не са само 2 празни часа за клуба, а нещо повече...Ще я помоля да каже и тяхната версия все пак. Защото освен всичко друго- тази тема е абсолютна антиреклама[/b], аз бих я посъветвала да си търси правата в случая....

Е, и аз да те цитирам. Само за антирекламата не си права. Ле-ле, колко нещо сме изписали за един клуб и то като се замислиш, освен първия пост, всички се превъзнасяме да го хвалим. Направо "управителката Дидка" трябва да компенсира гневната съфорумка - авторка на темата  Grinning

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 01:31 от danybon

# 57
  • Мнения: 2 673
Приказка без край ми харесва много и като отношение на персонала и като клуб. Бих направила купон на сина си там догодина. Не бих очаквала да ми върнат капарото.
Жалко за парите, но това е капарирането все пак
..

# 58
  • Мнения: 3 323
Гневната мама не пише, пък ние коментираме ли, коментираме....

# 59
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Гневната мама не пише, пък ние коментираме ли, коментираме....
Може да е разбрала, че в този клуб не са такива чудовища, каквито ги изкарва Mr. Green
Пък и сигурно чака експертното решение на комисията за защита на потребителя Grinning
А може и да скубе коси, за проваленият, по собствена вина детски празник Naughty
Еееех тия 50лв. капаро, дето не искат да върнат пустите грабители, тъй наречените ''детски клубове''
Това си е да знаете чисто и просто ''пирамида'', като тези дето бяха много нашумели 90те години Joy

Общи условия

Активация на акаунт