Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 792
  • 593
  •   2
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Гери, няма да бързаме!

# 16
  • Мнения: 402
Айс, миличка интересно че и двете сме били толкова подути тази сутрин, аз също съм с полузатворени очи все още.
Виж, теорията че е от трушията до някъде ми обяснява нещата, и аз снощи пробвах мъничко от една, възможно е заради солта в нея да сме задържали вода!
Ама, много е гадно рано сутринта да се погледнеш в огледалото и да изглеждаш като "хипопотам".

Нинка, надявам се да успеем да се запознаем довечера  Hug

# 17
  • Мнения: 1 241
Гери, няма да бързаме!

ми да
Гери, дано да успееш


аз хапнах 2 яйца за обяд, сухичко, но който го домързява да си сготви е така

Приятен обяд Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 456
Tъкмо изчетох 41-ва тема, а вече сме 43-та. Е, следобеда няма да скучая Simple Smile Малко поизостанах с четенето петък,събота и неделя, но ето ме отново тук. На почивчицата малко се поотклоних от правия път - хапнах и свинско, но пък никакви млечни. Днес не се притеглих - три дена ужас по отношение на 00,така се бях подула. Утре може и да се изтегля или като се замисля по-добре когато пак започна протеиновите дни.

# 19
  • Мнения: 556
запис и от мен.вещиbouquet

# 20
  • Мнения: 1 138
записвам се Hug
Вещи  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Привет и от мен в новата темичка  Heart Eyes
Вещи, благодарим   bouquet
За довечера няма да мога за срещата в Тракия, но за петък ако се уговорим нещо ще се постарая  Hug Креми нали писа, че тогава ще е в Пловдив, хубаво е да се организираме  Peace Весело да си изкарате довечера и ще чакаме снимки  Sunglasses
Хубав ден ви желая на всички  Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 1 314
Абе тез пловдинчанки много сериозни в организацията , все по срещи си ходят Wink
А софиянките...аз досега не мога на една среща да се организирам да отида! Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 245
пиша бързо, защото може да нямам интернет следобед. ПОСЛЕДНО СРЕЩА В ТОНИ 2000 НА 8 БЛОК В ТРАКИЯ.

# 25
  • Мнения: 1 241
ПОСЛЕДНО СРЕЩА В ТОНИ 2000 НА 8 БЛОК В ТРАКИЯ.
в 18.00 нали

Бубе, жалко, но какво да се прави-ще се видим в петък

# 26
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз съм още едно килце надолу....Вече  -2  Flutter
А уж нямаше да се меря, ама като ви гледам вас всеки ден сте на кантара...
Направо ме е страх да почна ПЗ- като ви четох че сте качили по 2 кг  Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 2 245
Аз съм още едно килце надолу....Вече  -2  Flutter
А уж нямаше да се меря, ама като ви гледам вас всеки ден сте на кантара...
Направо ме е страх да почна ПЗ- като ви четох че сте качили по 2 кг  Sad


ДеатаHug Браво за килцето!   bouquet Нормално е да се качва малко в ПЗ и Дюки го казва...няма защо да се притесняваш.

Аз се меря всеки ден, според мен е важно да следиш колко килограма си.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 245
да 18 часа. аз имам да наваксвам за срещите. така, че ще гледам да отида в петък.

# 29
  • Мнения: 615
deata поздравления за свалените килограми. Според мен не се притеснявай за зеленчуците, ако се качват килограми през този период, то ще да е от тях, но момичетата казват, че после си ги свалят. Така че си ги хапвай спокойно, аз чакам с нетърпение този момент. Даже и меню съм си измислила.
Снощи нашите си хапваха една такава сочна салатка от доматки и печени чушки, а аз се облизвам отстрани иси викам "Ще ми паднеш след три дни и тогавааа......" newsm44

Общи условия

Активация на акаунт