Ирен Онтева като майка

  • 8 099
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ооо, перфектната ССФ пак ще доказва колко е перфектна и идеална майка  Tired
Хайде стига, бе, що за тъпа тема  ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 419
Не я знам каква майка е, не ми е в къщата, не съм чувала тезата й.
Виж обаче за таткото мога да говоря. Режисираното предаване с "откраднатите" документи, които "изненадаха" Сираков в предаването, в което той "случайно " е попаднал е пример за една изключително грозна и със сигурност не "бащинска" постъпка. Какъв е тоя мъж, който е тръгнал да реве на рамото на Венетка? Явно и тя е обедняла, щом се е съгласила вече  да прави и поръчкови интервюта съшити с бели конци.

# 17
  • Мнения: 6 029
Аз предлагам да се организираме и да я набием. Какво ще кажете? Не я е срам.

# 18
  • София
  • Мнения: 392
Ми защо пък тя да го плюе навсякъде, а той да не може да й спретне поне едно предаване в отговор? newsm78

# 19
  • Мнения: 2 759
Аз предлагам да се организираме и да я набием. Какво ще кажете? Не я е срам.
                   Дадено. А ако я е срам ще я бием ли?

# 20
  • Мнения: 6 029
При всички положения ще я бием. Peace

# 21
  • Мнения: 4 435
Ми защо пък тя да го плюе навсякъде, а той да не може да й спретне поне едно предаване в отговор? newsm78


Абсолютно съгласна.
А 95% от нещата,които се пишат за Ирен са истината.

# 22
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ама толко съм далече от мисълта,че е свестна майка,че просто няма до къде.Може ли да е постоянно по партита,приеми и незнам си какво още,да върти любов с най-разни и да има време да си гледа детето.Няма как да стане Naughty

# 23
  • Мнения: 7 107
Четенето е вредно.

# 24
  • Мнения: 2 978
Пред офиса, в който работя има училище.
Един ден от баскетболният кош падна момченце. Малко, на около 6-7г.
Изтичахме до него, тъй като никоя от жените там не се приближи да види какво му има. Беше по време на стачката.
Оказа се, че това момченце преди няколко дни е паднало от оградата на училището- за пореден път.

От разказите на жените, това детенце всеки ден след училище не се прибирало в къщи, никой не идвал да го вземе, чак по тъмно вече се прибирало.
Цялата му главичка, ръчички бяха в рани. Раните бяха мръсни, личеше си, че не са измити, никой не се е погрижил за него.

Извикахме мед. сестрата, тя го прибра да му прегледа всички рани.

Обадихме се на Агенция за закрила на детето. Всичко им бе преразказано. Обещаха да дойдат и да видят поне кой се грижи за детето и какво става с него.
Да ви кажа ли, че никой не дойде? Май няма смисъл.

Мед. сестрата каза, че познава родителите. Обади им се. Беше длъжна да го направи, да каже, че има жалба срещу нея...поне да я сплаши. Майката на детето каза:

- "Еми, добре..нищо не мога да направя"


Няма да коментирам повече...само ще кажа, че ми дреме за такива като Ирен Онтева и за такива дето само се бъркат в мръсните чаршафи на "звездите", а реално това детенце е на някоя от ВАС мили плюещи ИДЕАЛНИ майки!!!

# 25
  • Мнения: X
Вини, аплодисменти!

# 26
  • Мнения: X
Пред офиса, в който работя има училище.
Един ден от баскетболният кош падна момченце. Малко, на колко 6-7г.
Изтичахме до него, тъй като никоя от жените там не се приближи да види какво му има. Беше по време на стачката.
Оказа се, че това момченце преди няколко дни е паднало от оградата на училището.
От разказите на жените, това детенце всеки ден след училище не се прибирало в къщи, никой не идвал да го вземе, чак по тъмно вече се прибирало.
Цялата му главичка, ръчички бяха в рани. Раните бяха мръсни, личеше си, че не са измити, никой не се е погрижил за него.
Извикахме мед. сестрата, тя го прибра да му прегледа всички рани.

Обадихме се на Агенция за закрила на детето. Всичко им бе преразказано. Обещаха да дойдат и да видят поне кой се грижи за детето и какво става с него.
Да ви кажа ли, че никой не дойде? Май няма смисъл.

Мед. сестрата каза, че познава родителите. Обади им се. Беше длъжна да го направи, да каже, че има жалба срещу нея...поне да я сплаши. Майката на детето каза:

- "Еми, добре..нищо не мога да направя"



Мъчно ми стана много:( Милото детенце:(((((( Никоя от жените не се приближи да види какво му има а? Гнусни мръсни женки има ей:(

П.С. Браво за постинга като цяло. Но не смятам, че на подобно "звездно" поведение на някои "звезди" трябва да се възхищаваме. #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 2 631
В крайна сметка някой попита какво му има на детенцето на Ирен, но от много насъсквания за бой никой нищо не е писал, а и на мен ми стана интересно...  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 38 210
Не съм идеална майка,
Нито пък съм ССФ
Чета поевче, отколкото пиша и затова може би на някои им изглежда че съм някоя вчерашна пикла, дето могат да я стреснат.
Но аз съм старо форумско куче.
И хич не ми дреме.
Просто днес реших да поклюкарствам в Клюкарника на БГ-Мама за една известна майка, дето се прави на голямата работа.

Постинга на Вини пък няма нищо общо с темата!!!

Айде със здраве и не се взимайте толко на сериозно! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 871
Аз не знам Христо Сираков какви претенции може да има, след като не излиза от баровете!! Поведението му е унизително за самия него... А Ирен нямам наблюдение каква майка е!!!

Общи условия

Активация на акаунт