МОже би нямам кърма ве4ерно време???

  • 465
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Възможно ли е ве4ер кърмата ми да намалява и по4ти да нямам?МИсля си така, понеже ве4ер гърдите си ги усещам празни и меки, Мартри ве4ер су4е много дълго и се унася и заспива но на моменти преди да заспи окон4ателно някак се "бунтува", дърпа се назад, и гърдата също...сякаш да "пусне още" ....но аз не усещам да слиза кърма.....4удя се да не би да няма ве4ер достатъ4но???
Змам 4е сутрин е най-много, а следобед и ве4ер особено е много малко, но ....ако не му стига, дали да не го дохранвам?

Ина4е в последните две седмици спеше по цяла нощ....днес се сабуди веднъж през нощта гладен....но мисля 4е беше изклю4ение, защото следобед спа изклю4ително много.
Сега се мъ4а да го захранвам...безуспешо до момента ....не признава ам, не признава нищо ...само  прррр и вси4ко е навън и стиска уста(аз писах за това онзи ден).

На 6 месеца е и тежи около 8 кг (17.9 паунда)- големи4ак си е....онзи ден бяхме на лекар и тои каза 4е за този месец е наддал по-малко от обикновено, но според него се далжи на това, 4е ве4е е на 6 месеца и само кърма не му е достатъ4на. Та се запритесних сега и за ве4ерното ни кърмене ....да не би само да су4е  на празни обороти и да се унася така....понякога доста трудно го отделям за да го сложа в креват4ето му, макар и заспал..

# 1
  • София
  • Мнения: 10 298
Aз и до сега все се питам, вечер дали и стига, ама щом наддава добре и спи нощем, не мисля че трябва да дохранваш!

# 2
  • Мнения: 7 106
Не бива да се притесняваш за количеството щом кантара показва че наддава и бебо спи цяла нощ. Дори и да започне да се буди от време на време, изключи първо възможността да е от зъбки (тъкмо им е време ) и чак тогава дохранвай, ако наистина се налага.
Това че вечер суче по-дълго също ми се вижда нормално, моята дъщеря също го прави, те са бебета все пак и си обичат да сучат.Като започне да се дърпа сменяш ли гърдите?Докато суче бебето от едната гърда в другата в същото време се изработва мляко, така че няма как да са празни.Като започне да се дразни го прехвърли на другата гърда, за да си дояде.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 051
Защо не го претеглиш колко изсуква вечер? Имаш ли кантарче? Аз ползвам нашия кантар (за "големите", не бебешки), тегля се преди и след кърмене и виждам с колко съм олекнала. Само че нашият е електронен, точността му не е като на бебешките, ама няма да правим проблем за 10г - да се ориентираш поне. Или вземи от някого за една седмица - тегли се сутрин, обед вечер та да имаш база за сравнение

# 4
  • Мнения: 1 704
Уф и мен ме тормози същати питанка  ooooh!  4 месеца кърмя и пак на всяко ядене - има ли, няма ли.. що се дърпа, що заспива, що си смуче ръцете, що рита нервно с крачета, що плюе и реве, и все гладна.. от 1 седмица съм се хванала че по сто пъти проверявам дали нещо тече от гърдата като почне да върти номера фъстъчка на следобедното ядене и вечер Rolling Eyes а като стисна - ми то струя излиза ooooh! и памперсите пълни  Rolling Eyes още съвсем малко ще изкарам преди да полудея Imp

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Божеее, момичета, не сте добре, честно!Като ви гледам аватарите, с тия бузи, какво недохранване бееее #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт