Как се забавлявате удома, зимата?

  • 2 361
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Не сме единствените!Не че това ме успокоява...За малкия пак се намират забавления-проходилката, бънджито ;песни пеем и щуреем...Мама се прави на маймуна.Четем приказки няколко часа, докато заспи ,разбира, се само за 30 мин.Няма баби даже за минутки да го погледат.Цирк!Е няма как-така ще е поне до пролет!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Играчки, играчки и пак играчки! Криех едни и показвах други. Купихме му проходилка (за което съжалявам!), столче - люлка, сменяхме стаите и т.н. Въпреки, че уцелихме доста топла зима, от която само 3 - 4 дни е стоял затворен вкъщи. Със сегашната май няма да е сходна ситуацията... Confused

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При нас заниманията са свързани с игра на пода,понякога сама,понякога аз сядам до нея да я развеселявам и показвам как прави котето,кучето,магарето,патето и много се смее или правя детски театър с плюшени играчки Peace.През останалото време стои в проходилката,пълзи в стаята,гледа рекламите Laughing и от време на време ни идва на гости по някое детенце и се заиграват

# 18
  • Мнения: 2 616
Бейби Айнщайн- осигуряваше ми 20 мин спокойствие. И сега, но по-рядко - гледа, но се разхожда,докато си върви филмчето.

Виж не се бях сещала за филмчетата, въпреки че ги изтеглих още докато бях бременна, благодаря за идеята. Искрено се надявам да проработи, защото сега сме навлезли в един период на "мамопристрастяване" и единствения начин да го отлепя от крака си или скута си е един ужасно шумящ и досаден за мен самолет, ама какво да се прави  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 244
може ли да ми кажете от къде да си изтегля тези филмчета??иначе и при нас е лудница #Crazyпроходика,песни реклами,на пода да се учим да пълзим и деня минава  Hug

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами от торент сайтовете се теглят  Grinning
www.DMCA-removal-from-Google
www.arena.bg
 Peace

Моето бебе все още си играе в кошарката, но правим и разходки навън - плътно в косвонафти облечена  Party и на люлките ходим, надявам се и зимата да не е дълга и студена де  Whistling
А напролет - отново по центъра, но вече ще съм с проходило дете  baby_neutral

# 21
  • Мнения: 554
Ние вече 4 дни не сме излизали и откачихме и двете, цяла зима това ни чака ако е кофти временцето, за сега още се залъгваме с обикалянето по стаите, тя все още се оглежда като гърмян заек и всичко и е интересно, пея, правя се на маймуна, повтарям аууууу-агууууу аууу-агуууу и подобни, въртим се с количката в кухнята и така да видим до кога ще искараме  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 344
офффффффф,чудя се и аз как ще я изкараме....Ама ще излизам до последно стига да не вали и да не е мъгла newsm78.....обличам го хубаво,слагам гюруци,дъждобрани и така.... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 616
Ние също сме навън постоянно, без значение от температурите и мъглата, но когато вали хич не ми се нрави идеята  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 398
вчера беше 3 градуса тук и бяхме около час и половина  на вън .бебка спа почти през цялото време а аз страшно се притеснявах как ще и понесе студа.Е като се прибрахме и ръчичките и крачетата и бяха топлички ,а бузките  румени от студа.Пък беше само с космонавта без одеало и термо чувалче тях ги пазя за под нулата.За себе си направих извода ,че само  някаква ужасна виелица може да ни отмени разходката  Peace

# 25
  • Мнения: 105
Не се притеснявай и ние вчера спохме около ачс на вън, въщи не иска да спи, а на вън веднага заспива. Добре олечена, завита с оделаце, нямаше проблеми никакви, здравички сме.

# 26
  • Мнения: 105
и при нас няма баби, няма кой да нипомогне за минука. Разбирам ет напълно

# 27
  • Мнения: 1 367
Ох,обща болка...Забелязвам обаче,че колкото е по-студено,толкова по-дълго спи навън моето момче.Облечено,завито и под дъждобран,прави поне два часа сън,нещо,което у дома не се е случвало не помня откога.Май откакто беше новороден.А иначе и ние се забавляваме с изпитаните методи-в проходилката,на едното легло с играчки,после на другото легло с други играчки,после аз го държа прав на земята,а той прави всякакви стойки и играе с проходилката,после на ръце,и пак така,и пак така докато се върне тати от работа,за да прекъсне безкрайния кръговрат и внесе жадуваното и от двамата разнообразие.

# 28
  • Мнения: 2 677
По това време синът ми се забавляваше в проходилката. За кратко беше обаче...
Най-общо не съм се съобразявала със студеното време. Главното беше да не вали. Във всички останали дни бяхме навън.

# 29
  • Мнения: 589
Изобщо не е за възрастта, ноооо да споделя да се заредите за по-натам: попаднах на страхотна книга "501 занимания за деца - без телевизия". Надявам се да не се приеме като реклама ... книгата е пълна със супер практични и лесни идеи за забавляване и обучаване на малчовци

Общи условия

Активация на акаунт