Тема за загубите.

  • 6 109
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 746
Най вече доверчивостта. В момента имам вяра само на себе си  Tired И често се усещам прекалено арогантна или дразнеща някого съвсем умишлено ..

# 31
  • Мнения: 2 759
                     Загубих желанието си за домакинска работа. Вече не пипвам нищо с месеци... И вкъщи е просто ад  ooooh!...
                     Загубих много време.

# 32
  • Мнения: 1 335
Загубих битката да имам дете, пардон, загубих 2 такива битки...
Усмивката си, загубих сила, доверие, вяра и себе си някъде по пътя

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пък аз съм на печалба. По-добра съм, по-спокойна, по-мъдра и най-важното, вече съм щастлива.
По пътя загубих много време.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 825
Срещнах един човек и той ме направи такава, каквато дори не съм предполагала, че мога да бъда. Бях тъжна, бях уморена, бях уплашена, бях обезнадеждена,  бях възрастна, макар и на 20 ..., бях сама - до онзи момент все бях сама. Сега живея в хармония със себе си и може би до известна степен и със страха, че приказката все някой ден ще свърши .

# 35
  • Мнения: 3 423
Единствено съжалявам за
загубеното време. Другото
не е от особено значение.

# 36
  • Мнения: 5 577
Абсолютно същото като Лиска щях да напиша, даже се зачудих кога публикувах.  Shocked

# 37
  • Мнения: 3 405
Загубих уязвимостта си.
Доволна съм от това Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Загубих комплекси.
Загубих притеснителността и излишната скромност.
Губила съм и пари и приятели.
Търся себе си и се намирам малко по малко.

# 39
  • Мнения: 1 775
Много ми се иска да върна времето понякога, да бъда пак спонтанна и щура. Загубих желанието си да общувам, да се забавлявам, да се срещам с приятели. Станала съм истински социопат. Sad

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на около 19г. загубих чувството, че майка ми ще ми е по петите цял живот.  Confused Беше ми много гадно и ревах, като магаре цяла една вечер.

Търпението ми сякаш се изпари.

От към физ. загуби  - не ми се говори.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 480
Загубих стеснителността си, до известна степен авантюризма, донякъде и желанието да съм различна. Сега се харесвам повече и съм малко по-спокойна, което понякога ме притеснява.

# 42
  • Мнения: 463
Пък аз съм на печалба. По-добра съм, по-спокойна, по-мъдра и най-важното, вече съм щастлива.
По пътя загубих много време.


И аз така  Peace Влагам мноооого повече страст в живота си!
Загубих комплексите и болните си амбиции.

# 43
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
 Stop някъде по пътя загубих добрата си форма - и разбрах, че и без нея мога  Mr. Green
загубих чувството, че съм вечна, че имам още много години и времето ще ми стигне за всичко - сега знам, че ми остава малко и ще го живея както искам  Heart Eyes
като цяло съм на печалба  Hug Heart Eyes Hug

# 44
  • Мнения: 603
Днес загубих баба си.   Cry

Общи условия

Активация на акаунт