една дъвкана и предъвкана тема......

  • 4 167
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 615
Абе, дами,
1/ момичето има "нещо против" досадния всезнайко, а не свекървата;
2/ тя не е против ходетено на гости у тях по принцип, а против това гостуването да е фиксирано на ВСЯКА СЪБОТНА ВЕЧЕР.
Кой пък ще ми каже, че предпочита този начин за прекарване на съботните вечери - всички до една, без право на амнистия???

# 46
  • Мнения: 2 751

2/ тя не е против ходетено на гости у тях по принцип, а против това гостуването да е фиксирано на ВСЯКА СЪБОТНА ВЕЧЕР.
Това не съм го прочела, за което се извинявам.
Аз бих била против.  Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 428
Извинявайте ако повторя нечие мнение, но незичетох всичко.  Ами не ходи, кто не ти е приятно, или ходи 1 път месечно. Ще се поцупи 2-3 пъти, после ще му мине. И сам ще разреди ходенето. При нас така стана, то по задължение само не става...

# 48
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Абе какво им става на тези мъже, че за тях ежеседмичното фиксирано посещение при мама да е толкова неотменно и сюблимно преживяване  newsm78  Нямат ли си други по-приятни начини за прекарване на времето с любимия човек и с приятелите newsm78
Лично аз бих се притеснила, ако синът ми непрекъснато виси до полата ми, вместо да купонясва в събота вечер (а и аз да си гледам купона, вместо целия почивен ден да готвя и вечерта да посрещам гости) Mr. Green

# 49
  • Мнения: 227
Това е тъпо.Кажи на приятеля си,че го чувстваш като неприятно задължение  и дано те разбере!Успех! Peace

# 50
  • Мнения: 108
Абе, дами,
1/ момичето има "нещо против" досадния всезнайко, а не свекървата;
2/ тя не е против ходетено на гости у тях по принцип, а против това гостуването да е фиксирано на ВСЯКА СЪБОТНА ВЕЧЕР.
Кой пък ще ми каже, че предпочита този начин за прекарване на съботните вечери - всички до една, без право на амнистия???

Евала.Дано успяха да го разберат Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 668
Абе, дами,
1/ момичето има "нещо против" досадния всезнайко, а не свекървата;
2/ тя не е против ходетено на гости у тях по принцип, а против това гостуването да е фиксирано на ВСЯКА СЪБОТНА ВЕЧЕР.
Кой пък ще ми каже, че предпочита този начин за прекарване на съботните вечери - всички до една, без право на амнистия???

Фен съм ти  Peace Успя да събереш мислите ми в две изречения  Hug

Дано да те разберат , какво искаш да кажеш , иначе отиваш в графата злобна снаха  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт