Промяна в законодателството!!!

  • 1 178
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
  Току що по първа програма съобщиха за подготвена промяна в закона за осиновяване както на деца с проблеми, така и за всички останали деца . След престой на детето в институция  една година, може да бъде осиновено и без отказ от БР!!! Laughing Laughing Laughing
 

# 1
  • Мнения: 224
Гледах новините по всички програми заради това. Най накрая светлинка в тунела  newsm44

# 2
  • Мнения: 1 466
Това за всички деца и ситуации ли важи?

# 3
  • Мнения: 4 138
не избързвайте, момичета. не се радвайте предварително..........промени ще има, само че борбата тепърва започва.

# 4
  • Мнения: 690
Гледах новините по всички програми заради това. Най накрая светлинка в тунела  newsm44

Малко е мъждукаща светлината, ама нейсе. Дано все пак нещо да се получи.

# 5
  • Мнения: 3 715
Май газта в лампата е малко или фитила свършва, щото хич не я виждам. Или парафина на свещта е кофти и нещо не гори.

Малеее, днес оспамих половината теми.

# 6
  • Мнения: 4 138
простено ти е куку Mr. Greenважното е да не ти е скука и да се разтоварваш Hug

# 7
  • Русе
  • Мнения: 729
И аз гледах новините, но моето мнение че 1 година пак е голям период.
А от репортажа останах малко ядосана.Масларова как галеше децата, сякаш им е помогнала с нещо.Къде беше тя преди този филм сигурно даже не е знаела за тях, както и повечето от нас.А дома как го бяха издокарали подредили- имена на децата по леглата, четки за зъби и чисти чашки - нищо общо с това което гледах във филма.И колко работника казаха 80 ли от които 60 специалисти  Mr. Green Направо ми идва да ги  #2gunfire.Такова двуличие.
Но да се надяваме че с тази инициатива тези деца ще получат заслужената помощ Praynig.
Все пак в нещо успяхме донякъде и дано тези успехи продължат в насока, която е най-доброто за децата на България.

# 8
  • Мнения: 2 084
Не съм гледала предаването. Аз също мисля, че една година е много. Особено за дете с увреждане. Всяка оперативна намеса, всеки престой в болнично заведение, когато детето страда чисто физически комбиниран с липса на обич и ласка прави страданието двойно. Въобще, според мен, не е мит тъова, че майчината любов облекчава болката и ускорява възстановяването. А и всяко забавяне в развитието на децата с интелектуален дефицит, комбинирано с институцията ще направи нещата още по-невъзможни.
Има ли и други предвидени промени?

Общи условия

Активация на акаунт