след родилен преглед

  • 1 234
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
ще триабва да посетя генеколога си след един месец на след родилен преглед...
знае ли ниакои в какво се састои тои???
раждала съм секцио! Thinking ooooh! Flutter newsm78  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 183
Тук се ходи на преглед задължително на 6-тата седмица след раждането,мисля,че и в България е така  Peace ,профилактичен преглед е това,но за секциото незнам,аз раждах нормално.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Има един бутон "Проверка правопис" не е лошо да го използваш Peace
Като ми свършиха лохиите отидох на преглед-не  е по различен от обикновено!

# 3
  • Мнения: 3 478
Тук се ходи на преглед задължително на 6-тата седмица след раждането,мисля,че и в България е така  Peace ,профилактичен преглед е това,но за секциото незнам,аз раждах нормално.

 Peace

# 4
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и аз раждах секцио, но чак 1г и 3 месеца след раждането отидох на преглед

# 5
  • Мнения: 865
ще триабва да посетя генеколога си след един месец на след родилен преглед...
знае ли ниакои в какво се састои тои???
раждала съм секцио! Thinking ooooh! Flutter newsm78  bouquet
Ако си притеснена се успокой PeaceНормален гинекологичен преглед.Нищо страшно или различно от други прегледи!

# 6
  • Мнения: 5 940
По принцип винаги, когато те изписват от родилния дом, независимо от начина, по който си родила, ти казват след 40 дни да си направиш гинекологичен преглед. Според мен една десета от майките отиват, грижите по бебето са толкова много. Или поне ние българите сме доста небрежни към здравето си. Не съм ходила, бебечо вече е на пет месеца.

# 7
  • Мнения: 3 157
щом трИАбва-действай-само че не е вярно,че след 1месец-срока е 45дни и мисля,че ти се полагат 2безплатни прегледа по НЗОК.Освен това трИАбва да си вземеш още 1болничен от гинеколожката ако не си родила на термина си

# 8
  • Мнения: 353
И двата пъти ходих точно на 40 ден след раждането. Обикновен преглед нищо страшно!

# 9
  • Мнения: 466
ами аз отидох когато бебо беше на 3 месеца и половина вече , преди това ходих десет дни след секциото - тогава ми махнаха конците . На прегледа след три месеца ми взе секрет за микробиология , цитонамазка , гледа ме на видеозон - това беше

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
протича като всеки нормален преглед при гинеколог
Аз отидох 2 мес след като родих

# 11
  • Мнения: 337
Най-обикновен преглед. Аз отидох чак на третия месец след раждането

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото знам, един месец след раждането трябва да се отиде на преглед, независимо от вида раждането.

# 13
  • Мнения: 2 755
Никой не е казвал да ходя на преглед след раждането

# 14
  • Мнения: 2 908
Казаха ми да отида 40 дена след раждането или като ми спрат лохиите-те си текоха почти 50 дена,аз си направих оглушки,и ходих чак 3 месеца след раждането-трябваше да ми вземе цитонамазка,понеже преди имах раничка,не ми взе такава,само ме погледна и каза-нищо ти няма-добре ти е всичко.... CloseДоктора ми каза,че цитонамазки и такива процедури се правели чак след 6 месеца от раждането-явно за да позаздравее шийката.И до сега си правя оглушки да отида пак за тази цитонамазка.

Общи условия

Активация на акаунт