Видинската мама за Коледа се стяга (10)

  • 11 464
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Ели, браво за темичата, страхотно оформление  bouquet
Добре дошла на Андреас  bouquet
Диди, нямам нищо против да се учиш да готвиш и да меткаш насам, че и без това съм си вечно гладна Crazy
Ния, знам, че е гадно така, но няма да си зарежеш ученето само, защото си станала мама Naughty Аз тръгнах по изпити, когато Марти беше на 2м., сдухах се, ама все пак успях Peace
Сега реших да не оставам на сухо и записах английски език да довърша нивата. В момента съм в средата на 3-то ниво и се надявам да успея да приключа и с 4-то преди да родя.

# 16
  • Мнения: 2 502
здравейте момичета ,

През месец  декември ще се проведе традиционният
Коледен базар на "Движение на българските майки"
в цялата страна ,разбира се и във Видин ,
с цел да се помогне на децата в институции 

Имам молба и затова се включвам в  тази тема за  вашите  коментари,
предложения и прочие и искрено се надявам,
че както всеки път, ще се включите

Другата ми молба е КЪМ всички които творят нещо с ръцете си   -  декупаж, фотография, плетиво , шиене, гобленарки, всички които пишете тук и правите страхотни красоти!!!

Миналата година много момичета направиха картички тип - малко гобленче, които също бяха разграбени!

Имаше декупажирани плочки, пригодени за закачане на стена които също много добре се котираха!
Ръчно нарисувани и аранжирани картички!
Изплетени на една кука като играчки за елха.

Рисуваното стъкло също се разграбиха стремглаво!
Рени  направи великолепни картички -бродирани
Йо ши сърца

Зори направи чудесни играчки за елха ,  имаше идея и за рецепти нейни ,да се продават ,но така и не се организирахме
Ще се радваме да се включите с неща, които сами сте изработили и които всички дружно ще продадем благотворително, за да направим Коледата на много деца незабравима!

Ще се радвам на всякакви идеи, предложения, помощ от ваша страна!!!

Ако се чувствате съпричастни, ако имате възможност и желание - МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ НИ!!!   

за Коледно настроение ви пускам линка
към снимките от
 Благотворителния Коледен базар миналата година !

   Разгледайте ги !!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=85192

# 17
  • Мнения: 2 653
Андре, добре дошла!
Дидиии, с тея торти не ми опбяснявай че не умееш да готвиш!!! Mr. Green
Йо, почнала си работа ли?Честито!

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Дидиии, с тея торти не ми опбяснявай че не умееш да готвиш!!! Mr. Green
Днес пак направих нещо, но ако искаш по скайпа да ти пратя, че все пак тук има  preggo Laughing

# 19
  • Мнения: 2 657
Фиона,свърши ми майчинството и трябваше да се върна Rolling Eyes

ще кача някоя и друга снимка вероятно през събота и неделя,4е сега нямам време да се усмихна покрай обърканите и шантави улици и номера в Калето #Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 830
Йо, ти какво работиш?
Reniuga, за сега не ми тежи. но малко ме е страх че януари имам очни за 10-тина дни, а не искам да го отбивам. Дано да не се отбие.
По този повод, някоя от вас случайно знае ли дали наистина шишетата на Авент наподобяват толкова много гърдата и с тях не се отбивт бебетата?
Аз съм Ния, само че пиша с на сестра ми ника

# 21
  • Мнения: 1 586
Ния, никога не можеш  да имаш гаранция, че няма да се отбие бебето. С какъвто и биберон да го хранят. Може би храненето с чашка дава малко по-голяма сигурност за запазване на кърменето. Храненето с чашка на бебето поддържа сукателния му рефлекс - бебето лочи от чашката по подобие на сукането и не се обърква. Но трябва някой да се занимава с това - по-трудно е така да се храни бебето, отколкотос биберон. Обаче си заслужава всяко усилие, за да не се отбие. Прегледай тая статия от библиотеката на кърмаческия форум по въпроса, ако те интересува:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24244.0

# 22
  • Мнения: 2 653
МОята дъщеря пиеше само от Авент тогава.

# 23
  • Мнения: 720
Сега се сетих, че някъде във форума имаше тема, че бибите на авент били канцерогенни  Crazy

# 24
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Сега се сетих, че някъде във форума имаше тема, че бибите на авент били канцерогенни  Crazy


е това е уникално ако е вярно Crazy Shocked Confused Rolling Eyes!!!?!?!?!?!?!

# 25
  • Мнения: 720
Честно казано не ми се вярва, но знае ли човек  Crazy
Имаше и някакво АМ, което бяха изтеглили от пазара, но не си спомням кое беше  newsm78
Свекър ми го беше видял някъде и ми носи една бележка с името и ми вика е такова да не давам  Laughing
После четох пак тук тема за същото мляко, но само една партида е била негодна Sick

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не се впрягайте много на всичко което пише тук Mr. Green

# 27
  • Мнения: 720
Сега намерих темата и се зачетох. Излиза, че всички пласмасови шишета са вредни  Shocked
Няма повече да чета такива работи  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 586
Нечетенето не е решение на проблема Simple Smile.
Пластмасите са си токсични наистина. Стъклените шишета винаги са били по-добрият избор, съответно са и по-скъпи. Бибероните пък изобщо не са необходими, още повече че те нямат вариант да са от естествени материали (освен гърдата на мама Simple Smile ).
Но това е една друга дълга тема Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 2 657
Привет момичета Simple Smile
Сега качвам снимки в албумчетата Laughing
работя като инкасаторка във ВиК....

Общи условия

Активация на акаунт