пюрета сънвал къде да ги намеря?

  • 1 870
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 356
Това ми е въпроса. Къде в София се продават тази марка пюрета? Аз живея в Обеля. Кой е вносителят? Прочетох за тях много хубави неща и искам да храня децата си с тях.

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Ами аз ги купих от едно гаражче тук в Сухата река! ПРодавачката ми ги препоръча ! Но каза, че вноса им е доста рядък или нещо такова - имало проблем тоест....

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Бебемаркет в Иван Вазов.

# 3
  • Мнения: 18
Аз купувам пюретата "Сънвал" от магазина "Бейби Нова" на бул."Хр. Ботев"67. Вносител им е "Неделчев и Неделчев"

# 4
  • София
  • Мнения: 1 504
Малко ти е далечко...но в Слатина/кръстовището на Гео Милев и Слатниска за ориентир/ на ул.Теменуга...има магазинче за детски храни...там редовно има пюрета на "Сънвал...

# 5
  • Мнения: 385
Аз купувам пюретата "Сънвал" от магазина "Бейби Нова" на бул."Хр. Ботев"67. Вносител им е "Неделчев и Неделчев"
И аз от там съм купувала и от "Хер Бебе" на Мадрид /там има всякакви марки каши и пюрета/. PeaceМакар че малкия хич не ги одобри тия пюрета  Sick

# 6
  • Мнения: 1 267

Вносителят е Нделчев & Неделчев. Внасят богат асортимент, но много собственици на магазини не зареждат пълнатата гама и често се оправдават с липсата на внос. Това е много висок клас немски пюрета, на нивото на ХИП, но цената им е по-добра. Синът ми много ги харесваше( след годинкатa спряха да му давам), но приемаше по-скоро плодовите, отколкото зеленчуковите. Вторите наистина не са много вкусни. Много харесваше морков+ябълка, в съотношение 70:20. Даже на скоро му купих. Цената за 190 гр. е 1,80-190 лв. На тази цена се продава ХИП от 125 гр. Ето и сайта на призводителя, но е на немски www.sunval.de

# 7
  • Мнения: 162
Aне, в Бургас къде се намират тези пюрета?

# 8
  • Мнения: 206
В Бургас пюрета "Сънвал" съм купувала от магазин "Йори" ул. Оборище №95 ,Склад експеримент ул. Стефан Стамболов №43 (до новата поща), магазин "Бамболино" в ж.к. Зорница може и другаде да ги има ,но сега не се сещам. Моя бебчо много ги хареса тези немски пюренца почти са като "Хип" ,но са по-евтини :плодови 190гр. за 1,80лв. местни 2 лв. за 190гр.

# 9
  • Мнения: 44
Пюрета Сънвал видях в магазин Пинокио в Дружба 1, но ти си чак в Обеля....

Общи условия

Активация на акаунт