Препоръчайте ламиниран паркет във Варна

  • 21 721
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 По-скоро фирма, която продава(и поставя) качествен ламиниран паркет. Перго, само да не е , защото там цените започват от 36Е нагоре..Няма нужда  Laughing

Също, ако се наложи да се прави замазка отдолу, за да стане равен пода, препоръчайте майстор, който може да я направи(питах в няколко магазина, където продават паркет, но там казаха, че замазката- самонивелираща се ли, каква била(а от къде да купя такава?!) трябва да я направим отделно от тях и те не се занимавали с това...


Така, че имам две основни питания- за замазката и за ламината..

Дано някой може да помогне   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 622
Оле, никой ли няма впечатления  Rolling Eyes

Лия, Мия..някакви надеждни фирми, няма ли да препоръчате...  ooooh!

И повече замазката ме притеснява сякаш. Нито знам къде да я търся, още по-малко кой да ми я направи  Sad

# 2
  • Мнения: 1 632
За замазка мога да ти препоръчам човек с когото моят мъж работи от време на време,но по принцип е много зает.Ще питам мъжо и ще ти пиша.
За ламината на нас ни го постави една фирма,но беше преди 6 месеца и не знам дали времето е достатъчно за отзиви.

# 3
  • Мнения: 1 632
Сега говорих с моят мъж,човека за нивелацията е зает плътно до нова година.

# 4
  • Мнения: 4 300
Буба, само за замазката да ти кажа ( понеже евентуално и ние ще имаме нужда и бях питала)- казаха ми че могат да я направят майсторите, които ни правиха баните. Съветвам те да се обърнеш към строителна фирма- оказа се че не вземат по скъпо от единичните самоуки майстори, а качеството и отношението е по добро. Саморазливната замазка обаче ме предупредиха че излизала скъпо - чух цифра около 8-10 лв/кв.м, което ако е вярно направо ме втрещява Shocked И почвам да мисля за други варианти като например ОСБ плоскости под паркета, хем ще е по топло. ОСвен това замазката трябва да съхне, а сега е и зима, по бавно стават нещата.
Паркет с ОСБ плоскости поставят във всяка паркетна фирма.
Не претендирам за 100% достоверност, това съм събрала като инфо засега, ще видим какво ще излезе като почнат да ни слагат паркета.

# 5
  • Мнения: 1 632
Да ти кажа честно и ние сме с такива плоскости в 3 помещения,но за нивелация не може и да се говори.По топло е,но понеже няма нивелация хлътва ламината ако стъпи някой по тежък.Жив късмет е че при толкова крив под,ламината не се е отворил още.
Преди около 1 година самонивелиращата мазилка вървеше около 20лв за 25кг,и на нас ни се сториха множко.Сега аз лично съжалявам.Ако имаш възможност не прави компромиси  и си направете нивелация,и си сложете и плоскости.

# 6
  • Мнения: 314
Ние сложихме на фирма BERG,немски ламинат.Цените са нормални.Доволна съм ,много са коректни,а и момчета много добре работят.  Peace
Виж на ''Трите ключа'',мисля че започва днес,тази фирма участва,правят и промоции.

# 7
  • Мнения: 1 107
Знам, че е добре самите хора, които ще поставят ламината да си кажат дали е необходима допълнителна замазка. Доколкото знам са допустими известни отклонения в нивото.
А за магазин има един точно срещу този, който предлага BERG - имат по-добри цени, но съм купувала все още и не мога да кажа за качество-надявам се някой с повече опит от ламинат да се включи, защото и аз се интересувам

# 8
  • Мнения: 5 622
Къде се намират БЕРГ? Познати са ми като име  newsm78 трите ключа ще ги посетя непременно, утре азпочват...


Самонивелиращата замазка от къде се купува, все пак?

А тези плоскости, сякаш съм чувала и преди за тях, но също не знам къде мога да намеря такива...(Това ОСБ плоскости нищо не ми говори  Rolling Eyes )

# 9
  • Мнения: 1 107
Намира се на ул.Отец Паисий, точно до Магазин Стемо и Бурлекс

# 10
  • Мнения: 5 622
Намира се на ул.Отец Паисий, точно до Магазин Стемо и Бурлекс

Аха, затова ми е познато.... Аз влизах скоро в Перго, то също е там. И в същия магазин имаше и друг немски ламинат, някакъв Кроно, нам си кво си, което беше на по-сносни цени от Пергото..Ще видя и това Берг. С нетърпение чакам вече "трите ключа", че имам още много информация да извлека от там  Grinning


Само за самонивелиращата мазиллка ако можете да ми кажете от къде да я купя...

# 11
  • Мнения: 1 632
От мултинпекс.

# 12
  • Мнения: 5 622

А именно?

Ако знаех за какво говориш, сигурно щях и да знам къде да го намеря и нямаше да питам....  Tired

# 13
  • Мнения: 1 107
Самонивелираща се замазка има на Практикер и на М.Бриколаж. Няма начин и в  други магазини  да я предлагат, но аз като питах ме насочиха към тях.

# 14
  • Мнения: 1 632
Майстора който ще ти прави замазката,ще те напъти.Другата замазка излиза доста по евтино,и пак зависи от пода.По добре първо да го види майстор и да ти каже дали има нужда изобщо от замазка.А дори този който ще ти постави ламината може да те насочи,точно от каква нивелация има нужда пода.За съжаление,аз не мога да препоръчам фирма или майстор,за това нека се включат и други мами.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт