Симптоми на първа бременност

  • 1 884
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте!
От няколко дни се чудя дали не съм бременна. Доста почетох по темата и съм 50-50 в момента. Искам да чуя и други мнения, защото ме е страх, че в желанието си да съм бременна, може просто да съм си го внушила...
Трябавше да ми дойде на около 7-8.10. На рти вечерта правихме секс, почти веднага след това имах кафеникаво зацапване. А никога преди това не ми е идвало по-рано, да закъснее да, но не и да подрани. От тогава се чувствам отпаднала, нямам апетит, вие ми се свят... Ходих на лекар - всичко е в норма. Объркана съм и не знам на какво се дължи зацапването - дали просто не ми е подранило?!


----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 15:46 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 3 478
Така и не разбрах от поста ти кога сте правили секс. След като имаш такова голямо закъснение, защо не направиш тест? Само отпадналост ли са симптомите, които имаш?

# 2
  • Мнения: 1 138
Тест за бременност прави ли?
А този лекар на който си ходила - гинеколког ли е? Какво значи всичко е ок?

# 3
  • Мнения: 326
Цял месец закъснение и не си правила тест за бременност  #Crazy   Rolling Eyes . Е това е меко казано несериозно.  newsm78. Тичай до аптеката. А ако е -, и до 2-3 дни не ти дойде ходи на лекар. Никой тук не може да ти каже със сигурност. Докторите са за това.

# 4
  • Мнения: 42
Sorry, грешка: на 7-8 НОЕМВРИ трябваше да ми дойде. Логично да си помисля, че ми е дошло, когато видях зацапването. По-късно разбрах, че може да се дължи на друго. А лекарят не е гинеколог, ходих при него заради отпадналостта и сърцебиенето, тогава ми каза, че всичко е наред. Тест, много ясно, че се сетих да си направя, но просто не допусках, че може да съм бременна. След прочетеното тук (а и не само) ще си направя. По същата причина (мислех,че ми е дошло) не отидох и на гинеколог. Колкото до симптомите не са само отпадналост, а и липса на апетит, безпричинно притеснение, гадене (но не сутрин, а през деня)...



------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 15:50 от Доня Туфиня

# 5
  • Мнения: 1 138
Ако правилно съм разбрала тази седмица трябва да ти дойде.
Sorry, greshka: na 7-8 NOEMVRI triabvashe da mi doide.
Значи има още време.
Но ако имаш съмнения не е лошо да направиш тест. Не е скъп 3-4 лева.
Ще чакаме да се похвалиш после ако резултата е положителен и желан.
 Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Направи теста и ни кажи какв ое станало:)Дано да е това което на теб ти се иска Peace

# 7
  • Мнения: 6 164
Почти нищо не разбрах или поне кога сте правили секс. Защо пък да не ти дойде по-рано, 1-2 дни не е толкова по-рано. При мен водещ симптом беше отпадналостта, но пък може да е симптом или следствие на още 20 неща. Пиши след теста, стискам палци. Макар, че ако е положителен, с това зацапване е добре да отидеш час по-скоро при АГ специалист.

# 8
  • Мнения: 42
Offff, otkakto prochetoh kakvo moje da e tova zacapvane i se shashnah poveche otkolkoto triabva mai. Pravihme sex na 31.10., a uj triabvashe da mi doide chak na 7-8.11. To pyk vze che mi "doide" na 1.11. Posle pyk se poiaviha umorata, lipsata na apetit i 1000 dr neshta i reshih da pocheta po temata. Napylnih si glavata s nadejda, ta dovechera sled rabota shte hodia za test, che da miriasam Simple Smile Dano e polojitelen... Simple Smile

# 9
  • Мнения: 466
а колко дни ти продължи като ти дойде на 1 11

# 10
  • Мнения: 42
Ami...ot 1.11. do dnes, t.e. do 6.11.

# 11
  • Мнения: 887
Без да се заяждам, но все пак мисля, че всяка средно имтелигентна жена е редно да си направи тест за бременност когато има някакви съмнения, а не да се съветва за това във форума. Симптомите за които питаш не са изключени по време на бременност, но все пак мисля, че категоричен резултат тук няма да получиш. Искренно ти желая да е това, което искаш. Peace

# 12
  • Мнения: 42
Ako imah i polovin % symnenie, che moje da sym bremenna (predi da procheta kakvo drugo moje da oznachava tova zacapvane), shtiah veche da sym si napravila test. Prosto ne dopuskah, che moje da e neshto, razlichno ot menstruacia, zatova izchakah.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
Щом сте правили секс на 31.10 незнам дали ще ти отчете теста толкова скоро...за да не се разочроваш,изчакай още седмица преди да си направиш теста.На мен например първият ми тест беше отрицателен,въпреки,че си бях бременна.За зацапването-възможно е да има такова при имплантирането на оплодената яйцеклетка в матката,но това става няколко дни след оплождането,а не веднага след акта,както ти си го описала...

# 14
  • Мнения: 887
Тестът може да отчете ако не се лъжа по спомени 24 часа след акта. Важно е да се направи сутрин с първата урина, защото тя е по концентрирана и ще даде по сигурен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт