Какви пюрета давате на децата си?

  • 2 112
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Правех преди, а и досега пюрета с(100% сигурност, за екологична чистота нямам, но закупени от чист район)с чисти продукти.Домашна работа ми е цялата работа Mr. Green
Смятам, че домашно приготвените храни не отнемат кой знае колко ли време, но са по - добри от пюрета и тн. в бурканчета

# 31
  • Мнения: 337
Давам готови на Хип и домашни с продукти от село

# 32
  • Мнения: 1 701
Купувам от почти всички марки, според съдържанието.

# 33
  • Мнения: 887
След продължително опитване на всякакви пюрета сина ми се спря на Хип и Гербер. Все още ги обожава.

# 34
  • Мнения: 520
Давам готови на Хип, Овко и Ганчев.. но и правя и домашни.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Хип и плодовите на Хаме. Не ги избрах аз, а тя...Упорито отказваше да яде всякакви други.

# 36
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Бих дала всичко с изключение на Ганчев.За мен най-добрите са на Хип и Семпер!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 967
От готовите давах Хип, Ганчев и Ам-Ам, но в по-голямата си част го хранех с направени от мен пюрета.

# 38
  • Мнения: 1 477
Купувам предимно на Ганчев.

# 39
  • малкия град
  • Мнения: 127
Предимно приготвям домашни пюрета, включително и месни с продукти, които са производство на бабите и дядовците. Когато нямам време имам за всеки случай заредени по няколко месни, плодови и зеленчукови основно на Хип, но и доста Нестле. Като цяло предпочитам Хип, имат страхотно разнообразие и много рядко в някои пише, че съдържат нишесте, докато на Нестле ...

# 40
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Основно Ганчев,понякога Овко или Ам-Ам.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Яде само Gerber зеленчукови и месни, вечер нощна каша на HIPP, плодови харесва SEMPER.

# 42
  • Мнения: 290
И двете ми деца се обриваха от купените пюрета,затова им ги приготвям в къщи,

# 43
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Давам наи вече  Бьлгарски,но сега ще пробвам GERBER

Общи условия

Активация на акаунт