Кученце

  • 1 607
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Здравейте  момичета с риск да повторя някоя тема искам да ви попитам да ми дадете съвет, скоро се премествам в ново жилище със съпруга ми и искаме да си вземем куче , аз досега съм имала 15 години кучета и искам пак, но също така правим опити за бебе, та да ми препоръчате порода която да се по погажда евентуално с деца, да сме живи и здрави, че досега само пудели съм имала и не съм много очарова своенравни са newsm53 Благодаря!

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ето това си търси дом Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234841.0

# 2
  • Мнения: 5 317
Голяма красота е това кученце. Hug

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

оф не бъркай в раната ми, исках го за мен, но няма къде да го гледам newsm45

# 4
  • Мнения: 431
За деца съм чувала, че най-подходящи са колитата и златните ритривъри - търпеливи и игриви.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 816
Страхотна душичка, дано си намери добри стопани.

А по темата, ние имаме мини дакелка, която е на 8 години и много добре съжителства с малката госпожица. Много добри,умни и преданни кученца са. Успех !  bouquet

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
доста породи за подходящи за деца, аз израстнах с минипинчер.

лабрадорите също обичат деца, както и една друга порода, все забравям как се казват... големи и рошави....те също се водят детегледачи.

# 7
  • София
  • Мнения: 794
доста породи за подходящи за деца, аз израстнах с минипинчер.

лабрадорите също обичат деца, както и една друга порода, все забравям как се казват... големи и рошави....те също се водят детегледачи.
Бобтейл Wink
Аз съм израстнала с такова куче. Страхотни животинки, много добри, игриви и лесно се възпитават, но изискват огроооомни грижи за козината

# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Бобтейл Wink
Аз съм израстнала с такова куче. Страхотни животинки, много добри, игриви и лесно се възпитават, но изискват огроооомни грижи за козината

точно, аз все му викам : "кучето от Джейми и вълшебното фенерче"

а кученцето от линка горе е смеска с лабрадор или голдън ретрийвър.

# 9
  • Мнения: 134
sorry, за нахлуването в темата,
а как се оправяте с бебе и куче и котка?  Simple Smile

а по темата - аз съм израстнала с каракачанско куче
беше много лош, но умираше да играе с деца


 Hug

# 10
  • Мнения: 3 622
Синът ми е израстнал с далматинец и много добре се разбираха и в игрите и в белите

# 11
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Лабрадор, Голден Ретривър, Бобтейл - това са най- подходящите породи за дете, като не случайно сложин лабрадорът на първо място - пристрастна съм Mr. Green!

# 12
# 13
  • Мнения: 6 992
Ооо, не мога да повярвам, че има такива хора Sad Разбирам да се е родило на улицата животинчето...Ама да има дом, а те да го бият и изхвърлят на улицата, задето се е изпишкало, защото ТЕ не го извеждат... ooooh! Какви са тия хора?!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 890
Ужас, аз затова съм предубедена към хора, които виждам, че не обичат животни - всичко можеш да очакваш от тях !  #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт