42~::~ Имало едно време в една арабска страна...~::~

  • 16 598
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 804
Деси , определено ми отговори !
Аз се чудя какво да правя за вечеря имам пуешко месо .
Вие обичате ли пуешко ?
Тук е едно от най купуваното според това което виждам след телешкото .

# 31
  • Мнения: 3 804
ДАНИ защо не опиташ с прясно или с кисело зеле много вкусно става а ако имаш и дафинов лист сложи 2-3 листенца

# 32
  • Мнения: 2 804
Ми нямам зеле .
Ние не купуваме много зеле може и изобщо да кажа , че не купуваме .
Мъж ми не го обича , а аз обичам българското меко зеле за съжаление тук няма такова , а само едно твърдо .

# 33
  • Мнения: 914
Виждам че пак сте захванали добра седенка
Да не ви е уроки
Аз бягах до зъболекаря че съвсем ми се поду страната Каза ми да повторя антибиотика и да се храня добре че да не ми навреди #CrazyПопадна почно в точката hahaha Joy Blush

До утре скъпи момичета че сега ще учим

# 34
  • Мнения: 2 804
Свеър , дано се оправиш по скоро ! Praynig
Аз с тия зъби вече се изпълних , а за зъбаря в БГ нямам думи оставил си е ръцете според 4 зъболекари тук .
Живот и здраве да родя да си направя снимка на челюстта и да ме работят спокойно , че сега се косят не били знаели как ми е корена и дрън - дрън - дрън .... .

# 35
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета каня ви в темата за магреба, като моля за мароко да списват знаещите и можещите, аз ще помагам! отварям врати за вси4ки, които искат да опознаят света на берберите и м/узвездните войни, там където още се водят истински войни, като пуни4еските за западна африка или за къс4е тунизийска земя, заболо се в сърцето и о4ите на кадафи! истинска гражданска война се води в алжир! заповядайте!

# 36
  • Мнения: 800
КАТЕ здравей най накрая   bouquet  bouquet  bouquet
ако искаш след темата на МАРСИ за мъгреба да пуснем тема за Сирия/ДАНИ мисля 4е с това отговарям на въпроса ти към КАТЯ/
4е сама ще ми е малко трудно,а другите мом и4ета от сирия основно 4етът
преместих си итв партнера в кухнята/тя ни е по бг образец/понеже беше в детската и каките се изкушаваха да гледат
да попитам живеещите в бг гледате ли по ввт от 22.10 руския сериал детективи-аз го следя много е готин

е, видя ли, че с малко (доста) помощ от твоя страна се пресрамих да пиша. А за темата за Сирия, нямаш проблеми, ще помагам, както мога (не че съм била там де) Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 800

Кате , от коя държава е съпругът ти , че то кюрди има много на всякъде ?

Всъщност още не сме женени, но след почти 4г. някак си не върви да кажа "гаджета"  Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 48
здравейте момичета отново,и добре дошла на Катето Hug..и аз като теб най-накрая се престраших да се настаня сред толкова приятна компания Wink,пожелавам ви едно здраво и хубаво бебче на теб и Вили,да ни зарадвате скоро Praynig
Вили,много готино клипче мерси! Joy
Дани,ама браво на вас,как така всички ги олучвате една и съща зодия? newsm78Най-хубавата,и аз и Адам сме така Heart Eyes да са ти живи и здрави,аз многоооооооо обичам момиченца Wink
Вили,ти къде точно живееш?Аз съм родом от Смолян(красив родопски град),но живея в Пловдив от както съм студентка,иначе родителите ми са там.

Деси,не го следя този сериал,но ми харесва "Господари на ефира" Joy

лека от мен Peace

# 39
  • Мнения: 800
здравейте момичета отново,и добре дошла на Катето Hug..и аз като теб най-накрая се престраших да се настаня сред толкова приятна компания Wink,

привет, то добре, че Деси ме подбутна да взема участие, иначе щях само да воайорствам Embarassed

# 40
  • Мнения: 3 804
Ева и аз ги гледам но на повторението веднага след "от местопрестъплението" така с 1 куршума 3 заека и детективите и от местопрестъплението и господарите гледам
МАРСИ сега отивам и на твоята тема
ами КАТЕ така с нахалство се привли4ат нови 4ленове/защо ме няма по изборите,много губят партиите в мое лице hahaha/

# 41
  • Мнения: 3 804


ДОБРО УТРО НА ВСИ4КИ .ЛЕК И УСПЕшЕН ДЕН

# 42
  • Мнения: 2 804
Добро да е Деси ! Flutter
Мерси за закуската !  bouquet
Аз станах рано в 7:30 изпратих мъж ми и Самира , на работа и на градина оправих , и сега чакам дребната .
Като стане ще яде и мисля да се разходим малко , че изперквам в къщи .
Тук е хладно , но не вали и ако се облечем добре няма проблеми .
Наоколо съм...

# 43
  • Мнения: 914
Добро   утро красавици  chef

Марси  ,поздравления за добре оформената от теб темичка   bouquet
извинявай че сега няма да се включа в темата за Магриба   bouquet
оСтавам включването си за по добри времена Надявам се че ще намерите много нови приятели на Магриба  и Деси ще се включи в предизборната за да ги прикоктка  Joy

Ни етази седмица сме по пътища а и децата ще имат ваканция от понеделник и ако всичко с Малкия е наред  може да се поразходим тук там

Дани ,Пепи  да ви се похваля че имаме нов микро Shocked
Тати ни го донесе  точно когато бузата ми е наполовина схваната  Crossing Armsче да не го ползвам Crazy
Ако имате време може да се полюбувате на триъгълната ми физиономия  hahaha Joy Heart Eyes

Деси  мери за капочиното Това ли е   
Аз ти изпращам и на свой ред нещо за хапване Heart Eyes Grinning


На всички  приятели  и гости на темичката ни   Много  поздрави


Приятен четвъртък

За момичетата от Емиратите  ,че нали утре им започва почивния ден

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 12:42 от svear

# 44
  • Мнения: 914
Хайде малко и обяд  че то при вас е време
Това е триит  Пиле със мсиммен за  Дани 

Забравих да поздравя новите момичета
И за всички стари и нови кокичета  СЛадки Бебета


 

Общи условия

Активация на акаунт