Шкаф за обувки

  • 15 176
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
Дудинка , ( а и другите мами), моля ви , кажете ми от къде сте си поръчвали шкафовете Praynig( за София става дума).Мястото при мен  е с много странни размери и никое от готовите предложения не ми върши работа. Rolling Eyes
Аз лично ще си използвам майстора, който ми прави кухнята. Има си работилница, каталог с цветовете на материалите/предимно ПДЧ/ , рисуваш, даваш размери и готово Simple Smile

Еееееееее, дай  координати ,дееее Laughing ( може и на лични Praynig)

# 31
  • Мнения: 1 492
velmar, готово Grinning

# 32
  • MJF
  • Мнения: 8 584
днес може би поради зимното ми настроение и аз се ядосах за пореден път на шкафа за обувки, освен 1 чифт есенни ниски обувки всички ботуши са по малкото ми антре Sad ooooh!и аз моля за координати на почтен и кадърен дърводелец/мебелист.а и поръчка за ракла чака изпълнение.за съжаление поради нестандартни стаи се налага мебели по поръчка да правя.кухнята и антрето ми ги направи фирма за която повече не искам да чувам.доста горчилка събрах и от повечето други фирми с които се срещнах при обзавеждането за това ще се радвам по към края да на-целя коректен мебелист.

# 33
  • Мнения: 569

Можеш ли да снимаш шкафа отворен и да кажеш точните размери? Коридора ми не позволява голям шкаф и това което виждам би ми свършило идеална работа.

# 34
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз пък имам два шкафа за обувки + още един, който в долната част е за обувки, а в горната е с рафтове - за чанти например, има и чекмедже, в което държа ръкавиците, шапките и шаловете.

Много съм доволна, мъжа ми си събира вътре кубинките, ботите ги слагам спокойно, само ботушите трябва да слагам легнали.

Така, че все пак всичко зависи от шкафа и вероятно от няколкото сантиметра повече за широчина.



ПП: Първо писах и после погледнах снимката, цитирана в горния линк.
Та моите шкафове са абсолютно същите. Мога спокойно да ги препоръчам.
 Естествено мъжа ми направи леко подобрение, като на неговия шкаф сложи отвътре магнитчета, понеже е точно зад вратата и за да се предотврати възможността вратичката сама да се отвори и да залости вратата.


Още един ПП: Купих ги от Лабиринт, обикновено ги имат в наличност и не се налага да се чака.

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 13:31 от luda

# 35
  • София
  • Мнения: 4 294
Дудинка , ( а и другите мами), моля ви , кажете ми от къде сте си поръчвали шкафовете Praynig( за София става дума).Мястото при мен  е с много странни размери и никое от готовите предложения не ми върши работа. Rolling Eyes

Мебели Еж, правени са преди 2 години с обзавеждането на антрето.
Бях доволно от тази фирма, но това лято останах разочарована от обслужването им,
по скоро от монтирането.

Поръчах си секция и скрин за хола, именно защото останахме доволни тогава.
Скъсах си нервите тази година, 5 пъти идваха да монтират - то се връщаха за какво ли не.
Първо единия шкаф беше със сгрешен размер, после на второто идване счупиха огледалото
при монтажа, на третия път само ми донесоха огледалото - не можели в монета да домонтират
нещата, ама по телефона не ме предупреждават, четвъртия път монтираха всичко и си меслех
че съм приключила. Започвам да чистя секцията и едната вратичка остава без една панта.
Та петия път идваха и стегнаха всичко панти. Абе голями премеждия.

Иначе като изпълнение си харесвам секцията в хола.
Та ти си реши, дано пък имаш късмет както ние имахме преди 2 години.
Тази година като цяло с ремонта на хола ми вървеше много къръшки.

# 36
  • Мнения: 162
          Ние си направихме такова шкафче по поръчка, защото в магазините са пълен боклук, но като мебел не заемат много място. Механизмите са немски и с два джоба. За сега нямаме проблеми. Ботушите слагам легнали. Wink

# 37
  • Мнения: 798

Извинявам се, че толкова се забавих със снимането. Снимала съм как се събират три чифта ботуши и чифт детски обувки. Ако не са ботуши отгоре има още още един ред. Размерите са 73/139/25. Дължината на една вратичка е 38 см. Виждате колко място има още след 37 номер ботуши. И 44 номер спокойно се събират. Отгоре капака се вдига и вътре има място за боя за обувки или ръкавици, чадъри или, който каквото си реши. Много е удобно за тесни коридори . Аз го харесвам най-вече защото никога нямам обувки насипани отвън по земята.
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/24/1

# 38
  • Мнения: 3 323
Нашият е този - http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=10&tid=49&pid=20908

Това с огледалото е плъзгаща врата и зад нея са рафтове, на които също редим обувки. Най долната част събира изправени полуботуши/ т.е до средата на прасеца/. Размер 44 влиза, без проблем.

# 39
  • Мнения: 453
Нашият е този - http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=10&tid=49&pid=20908

Това с огледалото е плъзгаща врата и зад нея са рафтове, на които също редим обувки. Най долната част събира изправени полуботуши/ т.е до средата на прасеца/. Размер 44 влиза, без проблем.
Помниш ли каква му е цената? Допада ми и имаме нужда точно от такъв! Подритваме си обувките в коридора, а като дойдат гости става като сергия...

# 40
  • Мнения: 3 323
Миии - ше те излъжа, не си спомням! Пролетта го купихме, ама бяха доста неща и не помня... Виж тел на Айко и казваш модела и да ти кажат цена! 300 ли беше - не помня!

# 41
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
У дома всеки си има собствен шкаф за обувки и всеки си ги прибира вътре, защото иначе има  #Cussing out
Но най-ревностен пазител на реда е малкото ми дете, вече почти на 2 годинки, което още с влизането си събува обувките и си ги слага в нейният си шкаф за обувки.
След това прибира обувките на кака си  #Crazy, която ги е захвърлила и избягала навътре
и след това напомня на баща си да си прибере обувките, дърпайки го за крачола и подавайки му ги.

....А на мен ми носи чехлите smile3521 , в замяна й разрешавам да походи малко с обувките ми на висок ток/

ПП: Всъщност исках да кажа, че подходящия шкаф за обувки е голяма работа.

# 42
  • MJF
  • Мнения: 8 584
luda, фен съм на този подход.всички доволни. newsm10

# 43
  • София
  • Мнения: 4 033
Луда,това е яко! smile3501

# 44
  • Мнения: 512
Jeni_Madj, ти ли писа, че сте си купили шкафа от Лабиринт?
Аз не го намерих на сайта им, предложени са други неща, но твоят много ми хареса!
Оттам ли го купихте?

Общи условия

Активация на акаунт