Огледалата в къщи?

  • 2 059
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Не ползвам увеличително огледало, ако много ми дотрябва огледалото за задно виждане в колата ще спаси положението Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
А за какво по точно се ползва това огледало за целия ръст? Ясно е, че малкото е  за черните точки, примерно?! Нали по улиците не ни оглеждат със  увеличителни огледала и слава богу!  Sunglasses
 Аз не ползвам.

Огледало за цял ръст си е огледало за цял ръст. Май не става въпрос за увеличително огледало за цял ръст. Такива май само във увеселителните паркове има Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 622
Увеличително не ползвам - стресира ме!  Mr. Green

И мене  Laughing
Голямо огледало ползвам ако си суша косата и да се огледам преди да изляза

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Увеличително използвам, когато си почиствам лицето.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Нямам увеличително огледало, малко огледало ползвам да сложа червило или когато си скубя веждите, мога да се гримирам само пред голямо огледало.

# 20
  • Мнения: 2 047
   Такова за гримиране, макар да се води за бръснене  Mr. Green


 Има ги в магазините за обзавеждане на баня...

  А такива харесвам :


# 21
  • Мнения: 463
Имам увеличително,използвам го когато ще се измъчвам с пинсетата Mr. GreenПред голямото огледало си правя косата и се гримирам.
Абсолютно по същия начин. Понякога си правя прическата в банята и ползвам това в нея.

# 22
  • Мнения: 2 229
Използвам нормално огледало, увеличителните и мен ме стряскат. Mr. Green

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Гримирам се на сравнително малко огледало на стойка. От едната страна е нормално, от другата - увеличително. За цял ръст си имаме голямо огледало, в спалнята - няколко, в банята където си суша косата - също е голямо.

# 24
  • Мнения: 3 830
Имам, но много рядко ползвам. Някак ми замайва гадно главата и ми прилошава Sick

# 25
  • Мнения: 1 558
Имам, макар че любимото ми увеличително огледало го счупих. Ползвам го основно като си скубя веждите или искам да съм прецизна за очна линия, която всъщност ползвам изключително рядко!

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За рядкото ми гримиране ползвам обикновено огледало! За оглеждане в цял ръст - голямото в коридора!

# 27
  • Мнения: 2 386
Имам, но много рядко ползвам. Някак ми замайва гадно главата и ми прилошава Sick

И аз съм така, затова и се цъкля в нормалните. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт