Огледалата в къщи?

  • 2 056
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Имате ли увеличаващи огледала у вас? Какви по-точно ползвате за гримиране? За оформяне на косата?
Как ви е най-удобно? За оглеждане в цял ръст?

А ползвали ли сте такова огледало и от къде може да се купи?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз за гримиране използвам обикновено огледало. За оглеждане в цял ръст имам също, но май го използвам повече когато си изправям косата Simple Smile
А такова за което питаш - една позната си купи, и много й било удобно, защото едната страна била увеличителна. Обаче нейното не е скъпо, някакво обикновено, за 5 лева.

# 2
  • Мнения: 1 371


А ползвали ли сте такова огледало и от къде може да се купи?



Имам подобно огледало. От едната страна е увеличително, от другата-нормално. Свети цялото, но не с кабел, както е на снимката, а с батерии. Много е удобно. Купих си го от магазин на TCM.

# 3
  • Мнения: 1 802
А за какво по точно се ползва това огледало за целия ръст? Ясно е, че малкото е  за черните точки, примерно?! Нали по улиците не ни оглеждат със  увеличителни огледала и слава богу!  Sunglasses
 Аз не ползвам.

# 4
  • Мнения: 1 243
Ползвам си обикновено огледало при гримирането и другите женски процедурки и голямо огледало, за да се огледам в него преди да изляза Wink
Увеличително не ползвам - стресира ме!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 205
Увеличително не ползвам - стресира ме!  Mr. Green

 smile3521

# 6
  • Мнения: 1 371
Увеличително не ползвам - стресира ме!  Mr. Green

 smile3521

 Laughing  Joy То и мен, ама...за всеки случай.

А за какво по точно се ползва това огледало за целия ръст? ....

Как за цял ръст  #Crazy ?! Има ли такова увеличително огледало и кой ще си го купи ??

Учеличителното огледало е за лицето. Когато искаш да видиш несъвършенствата си... Joy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз имам увеличително, но е малко и не е никак скъпо, но не го ползвам...не ми харесва Mr. Green

# 8
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Увеличително огледало използвам само за лице за почистване, вежди. Купих го от един козметичен с два образа нормален и  увеличителен за добра цена #Crazy за цял ръс пази боже

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Ползвам си обикновено огледало при гримирането и другите женски процедурки и голямо огледало, за да се огледам в него преди да изляза Wink
Увеличително не ползвам - стресира ме!  Mr. Green
И аз така  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 650
Аз пък винаги се гримирам на увеличително огледало - обичам да си гледам несъвършенствата Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 7 768
Не ползвам увеличително огледало, а само обикновенно. Но пък имам във всяка стая и постоянно се оглеждам.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 156
И аз винаги се гримирам с увеличително,имам си едно мъничко компактно-не е много удобно,но изобщо не съм се замисляла откъде да си купя стационарно.Така се виждат всякакви новопораснали косъмчета,които веднага се отскубват с пинсетата.Но увеличително за цял ръст хич няма да е приятно ми се струва newsm78

# 13
  • Мнения: 865
Имам увеличително,използвам го когато ще се измъчвам с пинсетата Mr. GreenПред голямото огледало си правя косата и се гримирам.

# 14
  • Мнения: 6 164
Аз не използвам, виждам добре и на нормално, вярно, че си забивам носа в него де. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт