Сряда- пазарен ден, да си отворим сергията!

  • 32 178
  • 721
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
Така, цитирам :"понеже е ясно, че мъжете ни са съвършени, но все пак са съвършени в различни насоки" и може би някоя от нас има това, за което друга мечтае, а самата тя търси съвсем различно нещо, дайте да си "развъртим" мъжете.
 Моята оферта - мъж в разцвета на силите си, не яде месо, не е претенциозен, не може да поправя нищо, спи до късно, излиза почти всяка вечер, така че няма да се виждате много. Плюсове - къпе бебе добре, прави подаръци, не мрънка. Минуси- не знае как се пуска пералня , не може да глади и мие чинии преко сили.
 Давам го сам , без детето, но при добро предложение съм склонна на компромиси.
 Чакам подходяща оферта за замяна.

# 1
  • Мнения: 3 447
Заменям стар, но запазен, метър и деветдесет, с три висши, вдига тежко, коли прасе, носи на мърморене и тормоз. Бонус: дете, мъжко. По споразумение може и прасето.

# 2
  • Мнения: 765
Заменям стар, но запазен, метър и деветдесет, с три висши, вдига тежко, коли прасе, носи на мърморене и тормоз. Бонус: дете, мъжко. По споразумение може и прасето.
А да играя само за прасето става ли?

# 3
  • Мнения: 1 533
А не може ли без да ги заменяме. Да ги съберем в комуна, моят например пуска пералня. Да се гледат, да работят, ще им ходим на свиждане.

# 4
  • Мнения: 3 447
Заменям стар, но запазен, метър и деветдесет, с три висши, вдига тежко, коли прасе, носи на мърморене и тормоз. Бонус: дете, мъжко. По споразумение може и прасето.
А да играя само за прасето става ли?
Заменяш Сопран за прасе?

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Твоят не го искам, Барабалекс,  ще се оглеждам за други предложения в замяна на моя:

Бивш непушач; пие само в добра компания; много добър на белот; не готви, но пък е претенциозен за сготвеното; купува цветя при напомняне. На практика няма нещо, което да не умее, но в теорията е по-силен.
Върви сам, без деца. Срещу доплащане може да дам и колата му.

# 6
  • Мнения: 516
Вземам го!
Предлагам в замяна млад мъж. Обожава магазини. Знае винаги къде най- изгодно можеш да закупиш желаната дреха. Прави подаръци без повод. Когато имаш повод дава пари. Няма нищо против да излизаш вечер и дори те насърчава да го правиш. Не виси в интернет. Домошар. Чисти, готви и подрежда. Не хвърля мръсните чорапи на пода.Яде сладко. Яде и месо. Пие. Като се напие спи. Окупира дистанционното. Предлагам го с бонус от 200 лв. Детето може да остане при мен.
И най- важното - много държи капакът на тоалетната чиния да е смъкнат!

# 7
  • Мнения: 25 564
Мъж в разцвета на силите си, 120 кг живо тегло без гащи, яде и пие всичко (но и намира кусури), може да прави всичко (ама само когато му е кеф), специалист по множествените оргазми (винаги му е кеф, без кусури).
Рекламации не се приемат!  Naughty

# 8
  • Мнения: 3 447
Значи, Барабалекс смени Сопран за мойто прасе, аз пък заменям Сопран срещу мъжа на Флор.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И пак твоя си мъж ти остава  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 765
Значи, Барабалекс смени Сопран за мойто прасе, аз пък заменям Сопран срещу мъжа на Флор.
Аааа...чакай! Не съм казала "да"! Още искам да съм в играта!

# 11
  • Мнения: 488
Предлагам - реколта '75, 1,90 висок, 78 кг, работлив, поправя коли, перални, печки, квото ви дойде на ума, къпе и приспива деца, прибира се редовно вечер, гледа лошо, но при подходящо управление се поддава на манипулация. С него подарявам 4 броя коли, всичките трошки.
Търся някой дето да носи мнооооого пари, пък ако ще и да не се прибира.

# 12
  • Мнения: 516
Барабала, вдигам мизата на 500 лв еднократна помощ за пожелалия мъжа ми.

# 13
  • Мнения: 765
...С него подарявам 4 броя коли, всичките трошки.
Търся някой дето да носи мнооооого пари, пък ако ще и да не се прибира.
Каква е общата стойност на колите?

# 14
  • Мнения: 488
Флор, твоя мъж го взимам. Ако ще ми дава 500 лв на месец само за мен, и да издържа семейството отделно Mr. Green

Барабал, колите имат антикварна стойност  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт