Бременни чужбински мами - 16

  • 16 384
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • NL
  • Мнения: 520
MissZ Чeстит наследник.Да ви е жив здрав Кристофър. smile3525
Как бързо се е родил.Скорошно възстановяване на теб и да се слушате с бебока baby_neutral.

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 085
MissZ, честито!!!! Как го разказваш, все едно си отскочила да пиеш кафе Laughing
Да сте здрави и щастливи и на теб бързо възстановяване и все така бодро да го раздаваш
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 567
Честито и от мен, миссЦ!   bouquet Да е жив и здрав!  Hug

# 18
  • Мнения: 7 914
Йййййййейеййей кой родил вече
missZ

честит ви син! да е здрав, усмихнат, много поспалив и кротичък( или поне първите 2-3 години)! само радост да ви носи!


бързо възстановяване   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 914
Atti , Pumpalka, Milva2003
леко бременеене  bouquet

Абе защо така 2008ма година бременните чужбински мамчета не се включват  Thinking
Ще ни замре темичката  Confused

няма  да замре ние нали сме тук Crazy Hug

# 20
  • Мнения: 4 390
Честито, missZ!
Да ви е жив и здрав!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 147
Atti , Pumpalka, Milva2003, честито, лека бременност и добре дошли!

Аз от тази седмица ще съм по-активна, надявам се, защото вече ще съм си вкъщи. Не че пак няма да работя, ама поне ще го давам малко по-кротко.
Съвсем нямям търпение вече  Laughing

# 22
  • Бостън
  • Мнения: 13 368
Честит син на MissZ Simple Smile Прекрасна новина, много щастие и смях да ви носи Simple Smile

Джена, набор 2008 нещо се е ошашкал /поне аз де  Shocked/ - чете, реве, а и май май не му се вярва още че до няколко месеца нещата ще се променят коренно  Laughing

Запишете ме, моля, за 22 Януари, 1-ва бременност, девойка ще е, Бостончанка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 249
4естито и от мен на missZ. Бързо възстановяване и усмихнато бебе  Peace

# 24
  • Мнения: 3 638
Честито бебче MissZ! Нека много ви радва!


И поздравления за лекото раждане!

# 25
  • Мнения: 176
Записвам се и аз!

В САЩ живея, на 29 години, първа бременност.

След малко недоразумения по термина ми днес доки каза 6 Юли. Според интернет календарите и овулацията ми (която беше съвестно следена с ББТ и тестове) обаче - 3 Юли. Като знам какъв съм карък, мисля е много вероятно да родя баш на 4ти...  Crazy

Честито на скоро-родилите мамчета, леко бременеене на всички останали. Имам много въпроси свързани с набавяне на необходими неща и продукти за бременни и бебета, но ще питам по-нататък!

# 26
  • Мнения: 1 147
След малко недоразумения по термина ми днес доки каза 6 Юли. Според интернет календарите и овулацията ми (която беше съвестно следена с ББТ и тестове) обаче - 3 Юли. Като знам какъв съм карък, мисля е много вероятно да родя баш на 4ти...  Crazy

Трънче, не го мисли толкоз. Абсолютно точното определяне на термина е почти невъзможно. Сто фактора влизат в играта, моят термин го смениха 3 пъти.  Laughing Като му дойде времето, бебето ще излезе, няма случай да е останало вътре. Laughing

А за въпросите, давай, момичетата са много мили, който с каквото може да ти помогне, ще го направи. Има и тема на американските майки, заповядай и там, има доста неща, които са специфични тук.

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
MissZ, честита мьжка рожба   bouquet  bouquet  bouquet
Да е винаги послушен и щастлив  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 6 390
MissZ,
честито и от мен!!!! Да ти е жив и здрав малкия мъж и много да ви радва!!!

Ама ти си много бърза ... аз си мислих че имаш още месец едва ли не да бременееш  ooooh!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 249
хехе, трън4е,  Grinning термина 6те ти го сменят сигурно в 19-20 седмица пак. Зависи каква дата видеозона 6те даде. Те мерят главата и из4исляват по някаква формула; е, не те, видеозона. Аз като си знам то4ната дата на забременяване, за6тото при мен стана по изкуствен на4ин, та да видим колко то4но 6те е. Или по то4но да видим колко дена 6те е отклонението ...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт