Бременни чужбински мами - 16

  • 16 505
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 617
 Hug леко изкарване на този уникален за всяка жена период на всички бъдещи мамчета  Heart Eyes

Джена, много се радвам, че Ноли започва да пораства и да разбира, какво се иска от него  Wink Много е сладък на снимките  Peace
Милика, аз винаги сядам отзад, когато сме в колата. не мога да я оставям сама, дори и нищо да не прави (веднага заспива).

# 46
  • Мнения: 392
Много благодарности за пожелаията и поздравленията. Вече ме глезят страшно много, чак не се понася, но обещавам да се пазя.   bouquet Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 593
Много е сладък на снимките  Peace

Мерсиии  Blush

Милика, и аз сядам отзад макар, че ми е доста досадно, особено като реве и съм в непосредствена близост до кънтящата паст  Laughing
Като съм сама с него обаче, аз карам, а на него съм му сложила огледало, което се вижда от шофьорското огледало и го виждам какво прави. Сигурно има такива и в Холандия  Thinking

Дано при вас не се променят нещата като (ако) започнат коликите и растежа на зъбите.

Аааа, като има колики, няма режим... т.е. като се замисля май само една нощ сме имали колики.... newsm78... всичко останало - все през деня. Един път даже рева от 2 следобед чак до полунощ, ама пак заспа след това (слава богу, че бях откачила). Като знам какви сме ревльовци и със зъбите сигурно ще сме така  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 13:06 от Jenna

# 48
  • Мнения: 2 825
MissZ, честито момченце !    bouquet
Ели, честита дъщеричка !    bouquet
Да са ви живи и здрави и много радости да ви носят   bouquet  bouquet  bouquet 

Честито на бременните момичета, леки бременности и сладки бебоци на финала Simple Smile

Да се отчета и аз, че не съм писала от 100 години.  ooooh!
Ние сме в България, прибрахме се на 1.11 и ще поостанем до 9.01, да могат баби, дядовци, лели, вуйчовци и т.н. да се нарадват на малката, а ние как ще изкараме не знам, везе ни е скучно и почна да ни писва  :: ::
София е добре, ходихме тази седмица на док, пораснали сме доста - 57,5 сам и 5600 гря. , коликите ни напуснаха, кърмим се добре, спим си доста, понякога откарва по 6-7 часа без да се събуди, ама предимно като сме на разходка. Като цяло е доста кротка и не се оплаквам  Wink Обещавам снимки скоро, ама трябва да подбера и да ги обработя, че са толкова много  Tired Whistling

Джена, що така с кърменето  Confused Пробвай да оставиш всичко да се регулира самостоятелно, не се цеди, давай няколко дена да цока когато иска... аз така се регулирах и сега не се оплаквам. Има дни, когато иска да суче по-често, но на следващия вече всичко е наред. Цедила съм се 1 път, когато тя беше на 5 дена и то колкото да облекча и от тогава се препълвам много рядко и то не чак толкова болезнено.
Дано успееш да я регулираш кърмата, че от това по-хубаво и по-лесно няма  Wink

# 49
  • UK
  • Мнения: 18
Moже ли и за да се запиша  Blush

Живея в Лондон и ще чакам първо бебче ( живот и здраве) на 8 Юли 2007.  Hug

# 50
  • Мнения: 7 914
Зора

че моят син на едно място трудно седи.. много е активен...ама не е от поспаливите и това е Rolling Eyes
 то за поспаливостта си оказва влияние и начина на хранене... казват, че кърмените бебета спат много леко...и досега бебета, които спат много са на АМ Peace

Milika
а да не би това,че я дохранваш да е проблема? newsm78 понеже като свикне на лесното с шишето , едва ли ще и се цока от цицата дълго време? Thinking...и аз дадох на Ерик АМ на 3-ия ден ама само за един ден.. после пак си продължих одисеята с кърменето   Rolling Eyes

аз си се возя отпред, като Ерик е зад мъжа ми.. така мога да си гледам постоянно Peace...аз от както спрях да карам към 8-9ия месец още не ми се кара.. какво ми става не знам.. а преди предимно аз карах Thinking

# 51
  • Мнения: 1 147
че моят син на едно място трудно седи.. много е активен...ама не е от поспаливите и това е Rolling Eyes
то за поспаливостта си оказва влияние и начина на хранене... казват, че кърмените бебета спат много леко...и досега бебета, които спат много са на АМ Peace

В крайна сметка си е и до дете. Няма как с един аршин да мерим всичко. Дадох примера с племенницата ми, тя беше кърмена близо 2 години, спеше си нощем, много спокойна, без някакви кой знае какви стимули и активности специални през деня. Въпрос на темперамент и характер на детето, и досега си е същата, няколко години по-късно.
Има си деца, които при същите условия не биха спали повечме от 3 часа непрекъснато.
 Simple Smile

# 52
  • Мнения: 7 914
че моят син на едно място трудно седи.. много е активен...ама не е от поспаливите и това е Rolling Eyes
то за поспаливостта си оказва влияние и начина на хранене... казват, че кърмените бебета спат много леко...и досега бебета, които спат много са на АМ Peace

В крайна сметка си е и до дете. Няма как с един аршин да мерим всичко. Дадох примера с племенницата ми, тя беше кърмена близо 2 години, спеше си нощем, много спокойна, без някакви кой знае какви стимули и активности специални през деня. Въпрос на темперамент и характер на детето, и досега си е същата, няколко години по-късно.
Има си деца, които при същите условия не биха спали повечме от 3 часа непрекъснато.
 Simple Smile
като моето например Whistling

# 53
  • NL
  • Мнения: 520
Цитат
Milika
а да не би това,че я дохранваш да е проблема?  понеже като свикне на лесното с шишето , едва ли ще и се цока от цицата дълго време?
Звезди какво да ти кажа-хем цоцка дълго време,хем пак гладна остава.Пробвах първо варианта да яде когато иска и по колкото иска.После ми казаха от консултацията,че е хубаво между храненията да има интервал от два часа и не е необходимо повече от 20 мин на първа и 15 на втората гърда.При този вариант пак си оставаше гладна и пак опирахме до АМ.От тази сутрин се пробваме пак само на кърма и засега държим фронта но цял ден суче и сега най-после заспа,незнам дали от умора или,че се е заситила.Два дни ако мога само така пък да видим дали ще има ефект.
Зора-виждам,че скоро ти предстои да се гушнете с бебока.Леко раждане ти пожелавам и след това бързо възстановяване.

# 54
  • Мнения: 392
mqrr, разбира се че може да се включиш. Добре дошла във форума.
Честито  и леко бременеене. Аз също съм за юли, но може би към 20, в сряда ще знам повече.
 Heart Eyes  bouquet

# 55
  • Мнения: 405
Здравейте момичета!  Hug
И аз да се отчета.
Живея в Германия. Парва бременност. Остава ми още седмица до великия ден! Дано всичко мине безпроблемно! Praynig
Стискайте палци!

# 56
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
мога ли и аз да се мушна при вас? Живея в Люксембург, на 31 г. съм, терминът ми е на 21 март, първа бременност. Иначе съм от Варна.

# 57
  • Мнения: 79
Здравейте бъдещи майчета,

С гордост и все още голям страх бих искала да се включа в тази темичка.
След дълги години стерилитет, две операции, множество проблеми, огромни количества лекарства, 5 инсеминации, едно неуспешно ин витро, най-накрая и аз очаквам моята рожбичка. Успях от втрои опит ин витро, много се радвам, но и се страхувам дали всичко ще завърши успешно, понеже все още имам тревоги и се водя рискова бременност. Збременях с четиризначета, но само едно бебенце оцеля- моето юначе, което обожавам и очаквам с нетърпение.

Ето ме и мен, живея в Канада, бременна в 14с и 5д и очаквам моето слънце на 15 май 2008.

Стискай те ми палци момичета.

# 58
  • Мнения: 2 567
Еха, колко нови мами  Hug Добре дошли и леко бременеене!  Heart Eyes sunnyflower , чудесна история със щастлив край, стискам палци, всичко ще е наред! Не го мисли и се наслаждавай на шкемби   bouquet
Звезди, пфу това с цистита е отврат. И аз бях след 1то раждане така и затова спрях да кърмя след 1,5 г.

# 59
  • Мнения: 176
sunnyflower, много се зарадвах на твоята история, пълна е с надежда Hug Лека бременност и никакви притеснения - всичко ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт