Списания за родители

  • 3 280
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, скъпи мами!
Кои списания за родители четете? Аз нещо не се ориентирам. В едните има едно интересно, в другите друго, а не мога да си ги купувам всичките. Та кое четете вие и ви е най-полезно?

# 1
  • София
  • Мнения: 412
Аз си купувам Кенгуру редовно, от време на време Моето дете и Моето бебе и аз ( според заглавията на корицата).
Като цяло информацията във всички се повтаря, даже ми се е случвало да попадам на напълно еднакви теми в две различни списания за един и същи месец.
 Peace

# 2
  • Мнения: 178
Мисля, че в списание "9 месеца" информацията се поднася на по - високо ниво, т.с. всеки проблем се разисква от специалист и езикът е професионален. Зависи какво търсиш в едно списание. С по - развлекателна насоченост е "Кенгуру". Двете списания са много различни, но и двете ми харесват.

# 3
  • Мнения: 917
ами отказах се да си купувам списания за родители, защото вътре има много спам - не са конкретни статии само за родители, а повечето списания са пълни с някакви сълзливи истории за бременни, а аз вече не съм на тази вълна

# 4
  • Мнения: 551

На първо място Моето дете, 9 месеца и Моето бебе и аз.

 Кенгуру и Родители не успяха да ме спечелят като читател.

# 5
 Кенгуру и аз четя
Много е добро

# 6
  • Мнения: 1 586
Моето бебе

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Преди си взимах "Моето бебе и аз", сега нищо на купувам , ааа от време на време взимам "Моето дете"

# 8
  • Мнения: 339
Моето дете-много по-малко реклами и повече инфо  Wink, а си чета и Мама-но не видях такава опция  Laughing

# 9
искам да споделя, че във всички списания ме дразни това че повечето пишат някакви истории за бременни жени и новородените им дечица (нека са живи и здрави), но нас ни интересува повече теми свързани с отглеждането на дечицата пък дори и повече реклами а не частни случаи на щастливи родители., в края на краищата всички сме щастливи като сме си родили дечицата. Съгласни ли сте с мен?

# 10
  • София
  • Мнения: 412
искам да споделя, че във всички списания ме дразни това че повечето пишат някакви истории за бременни жени и новородените им дечица (нека са живи и здрави), но нас ни интересува повече теми свързани с отглеждането на дечицата пък дори и повече реклами а не частни случаи на щастливи родители., в края на краищата всички сме щастливи като сме си родили дечицата. Съгласни ли сте с мен?
Да !!!
 Peace

# 11
  • Мнения: 917
искам да споделя, че във всички списания ме дразни това че повечето пишат някакви истории за бременни жени и новородените им дечица (нека са живи и здрави), но нас ни интересува повече теми свързани с отглеждането на дечицата пък дори и повече реклами а не частни случаи на щастливи родители., в края на краищата всички сме щастливи като сме си родили дечицата. Съгласни ли сте с мен?
точно това имах в предвид и аз - само сълзливи истории, а мен ме интересуват здравни въпроси, възпитание, отглеждане и др. който са малко на фона на останалото и рекламите

# 12
  • Мнения: 204
Аз купувам Моето дете и Кенгуру, но мисля че в Моето дете определено има повече полезна информация.

# 13
  • Мнения: 1 586
Скоро пак имаше такава тема май- моето бебе и аз Peace

# 14
  • Мнения: 4 546
не купувам, чета тук или се ровя в нета

Общи условия

Активация на акаунт