хапчета за отслабване

  • 1 474
  • 20
  •   1
Отговори
здравейте!искам да питам някой пил ли е някакви хапове за отслабване,от които да е доволен? че искам да си взема нещо.ама какво... ooooh!

# 1
  • Мнения: 125
доволна съм от Minceur24.Свалих 6кг за месец,и 4см от бедрата и талията.!!!

# 2
  • Мнения: 1 454
modern_lady  и без диета? newsm78

# 3
  • Мнения: 1 975

И аз това щях да попитам  newsm78

Daisi4ka Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 454
Галче...къде се губиш...така се радвам да те видя...и  малката принцеса...намини някой път пак в нашата темичка!
  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug

Аз чакам някакви хапчета от една позната, като 3 лв струвало едното хапче и били супер ефикасни- тя каза....като ги получа..ако ги получа--всички ви ще известя!

# 5
  • Мнения: 916
Daisi4ka , ще чакаме! Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 454
Снощи попитах пак... Confused Confused Confused
лоши новини,....в смисъл, че сега пък не действали и нямало да поръчват...
Фалшива тревога...както обикновено се получава стигаме до извода, че "диета" е хапчето Simple Smile

# 7
  • Мнения: 916
Е, надеждата умира последна Mr. Green

# 8
  • Мнения: 125
е,имаше диета-то се знае-но не чак да припадам от глад.Аз не съм фенка на диетите по принцип-като ми е забранено нещо,не мога да му устоя.Затова бях толкова слисана,че тези хапчета всъщност вършат работа! Praynig

# 9
  • Мнения: 1 454
е,имаше диета-то се знае-но не чак да припадам от глад.Аз не съм фенка на диетите по принцип-като ми е забранено нещо,не мога да му устоя.Затова бях толкова слисана,че тези хапчета всъщност вършат работа! Praynig

Значи е време да кажеш...колко струват , ленсо ли се намират в магазинната мрежа, за колко време ти стига опаковката- всичко-всичко  Hug Hug Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
е,имаше диета-то се знае-но не чак да припадам от глад.Аз не съм фенка на диетите по принцип-като ми е забранено нещо,не мога да му устоя.Затова бях толкова слисана,че тези хапчета всъщност вършат работа! Praynig
Каква е цената?
И какво точно е действието им?

# 11
  • Мнения: 1 454
Аз честно казано съм отчаяна от волята си ...и наистина с тези тъпи праници ,които вече изтупват палто пред вратата и всеки момет ще почукат с отрупани подноси с храна....

хммм трябва и хапчета май Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Намери назад темата за китайските капсули изписали сме томове по темата и това за мен е единствения медикамент с който реално се отслабва без да гладуваш.Даже се налагаше да се тъпча насила без да съм гладна.Резултат за две опаковки 8кг.и после от остатъчния ефект още 2,че и повече.Това стана пролетта и от тогава грам не съм качила даже още отслабнах,но не на кг. а на обиколки.

# 13
  • Мнения: 1 454
prinzesata , точно отворих и баш уцелих където са си говорили за страничните ефект   Confused Confused Confused

И пише, че се купуват от някакви китайски магазини, което ...е малко съмнително...даже много... Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Аз си ги купувах от дрогерия не от китайски магазин,а от страничните ефекти освен сухота в устата друго не усетих.Има само едно правило-трябва да се ЯДЕ!!!Но по добре прочети част от темите поне първите или пиши на лични ще ти обясня подробно да не занимаваме аудиторията тук защото хич не искам да ставам рекламно лице на китайците,че току виж съм пожълтяла Joy

Общи условия

Активация на акаунт