с молба за помощ! Действа ли продукта АЛКОСТОП ?

  • 9 003
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Нуждая се от съвет, относно ефикасността на описания, като много ефективен за спомагане отказването от алкохолната зависимост продукт АЛКОСТОП. Описан е като: "чудотворна билкова комбинация по рецептата на Мария Требен, наложило се като най-надеждното и неувреждащо организма оръжие във борбата с чашката", в няколко поредни броя на вестник "български пенсионери" (41бр. и др.). Има ли някой, непосредствени наблюдения за действието му, защото в статиите публикувани в интернет, мненията са противоречиви. Става въпрос за нуждата от тайно лечение на зависимия, поради явно нежелание за съдействие от негова страна, дължащо се на неразбиране и отказ за самостоятелно справяне с алкохолния ( а и явно и психически ) проблем. Ще съм много благодарен и здължен, за всяко обективно мнение и съвет.

# 1
алкостоп изопщо не дейста,не си давай напразно парите,ако искаш да помогнеш пробваи снешто друго

# 2
Дали наистина има такова средство за отказване от алкохола newsm78

# 3
  • Мнения: 502
И аз знам, че не действа.

# 4
 Twisted Evil Просто ме е яд на себе си че го купих алкостоп за 42 лв. и 3 часа чакане по пощенски станции и пристига едно пликче с образно казано пет зърна черен пипер но не точно и една инструкция вари печи цеди ама как и колко не е ясно и въобще не смогнах да го готвя всеки ден. Така че не знам дали действа но поне Ви казвам че го има и за 4 лв а не за 40 и който има време да го приготвя .....www.zdravnitza.com/a/nav/store/one/one/store/775/category/3 Успех

# 5
аз си купих от един саит такава билка спиртен извлек но за 64 лв,бща ми го пи към една седмица и нямаше абсолютно никъкав ефект,пак си пиеше саитът е http://www.kapkite.com/search/label/%D0%BE%D1%82%D0%B7%D0%B8%D0% … D0%B8%D1%82%D0%B5

# 6
  • Мнения: 5 790
И аз се интересувам от въпроса.
Ако някой знае нещо ефикасно, да пише...  Praynig

# 7
# 8
  • Мнения: 5 790
Това пробвано ли е?
В смисъл - дали наистина действа?

Общи условия

Активация на акаунт