РУСЕнки се стягат за благотворителен базар!

  • 21 447
  • 705
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Хайде да ни върви по вода!

Нека тук обсъждаме кой какво е направил, какви идеи има...
Надявам се да появят още желаещи!  Hug Всеки е добре дошъл със своите идеи, материали, сръчни ръце и връзки тук-там  Mr. Green

В момента работят над вариант за флаер. Очаквам предложения, както за него, така и за плакат.  Hug Освен това се надявам да имам време на направя едни джунджурийки, за които помолих, който има излишни стари лакове за нокти, да ги мята към мен!

Това е за сега от мен!   bouquet 

# 1
  • Мнения: 2 577
Момичета, желая ви много сили и успех в начинанието|! smile3525

# 2
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Хайде да ни е по вода...,и по масло...Пожелавам на всички ентусиазирани много творческо вдъхновение,енергия,повечко свободно време и положителни емоции.Надявам се,да доведем до успешно реализиране общата идея,да заразим мноооого хора,които да ни подкрепят в благородната кауза.
   Мили момичета от София,Добрич,Пазарджик и от другите градове,моля наглеждайте ни,помагайте със съвети и с каквото можете,защото ни е за пръв път подобен род изява,и нямаме време....Благодаря Ви предварително.
     Дано да е на късмет Grinning

# 3
  • Русе
  • Мнения: 1 155
mama_iana, благодаря! Ще са ни нужни и сили и успех!

Дребен се събуди.. Запасила съм се с бисквити, дано да ме остави да свърша нещо  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 287
Деб,браво за новата тема! HugВиждам в теб сериозен съмишленик! Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 908
Успех и от мен  Hug Добре е да направите повечко картички, защото най-вече това се купува по Коледа Simple Smile Играчки за елхата, рисувани бутилки, бурканчета...  Hug

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 155
оф аз съм сериозен съмишленик ама се чудя как да намеря достатъчно цветни картони за картичките без да оставя фемилито на червено. Не че не го правя редовно  Blush
Май се очертава да мога да купя чак след 14-ти.  newsm78 А има ли друг вариант за хубави цветни картони, освен А4? Има ли по-големи?
В този ред на мисли, който папа шоколад, да не е посмял да си хрърли станиолчето  Twisted Evil

# 7
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Собствениците на копирния център зад пощата са ми приятели,ще се замъкна до тях,да видя какво биха ни далибез парички,да купя малко картони и да ти дам.Цветове?Ще говоря с тах евентуално и за разпечатването...
      Мисля,че ще е добре да направим малки лепенки с текст,който да пояснява,че изделието е ръчна изработка,като средствата от продажбата отиват в помощ на едикоиси Домове(изброени поимено)Ще ги разпечатаме на стикери и ще ги нарежем,като лепенето може да стане на гърба на изделието.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Чудесна идея  Hug

А с какво да оцветя фигурка от солено тесто  newsm78 Ако е с водни боички, трябва ли да лакирам отгоре, или може и само така?
Ровя се сега да разбера ама всеки казва различно.

# 9
  • Мнения: 410
момичета много съм далеко за да се включа,но ви пожелавам успех-страхотна идеа  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 287
Момичета,наложително е да се видим тази събота или неделя всички,които по някакъв начин ще участват в базара.Срещата е замислена в сладкарницата на Рига,заради тези,които ще са с дечица за 10.30ч.Остава да уточним за събота или неделя да се срещнем.Моля всички,които ще участват в базара да дойдат,за да уточним някои подробности!Пишете кой за кой ден може,за да уточним най-удачния вариант.

Някоя мама да има принтер,да разпечатаме едни документи?

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 17:55 от kabzimalka

# 11
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Чудесна идея  Hug

А с какво да оцветя фигурка от солено тесто  newsm78 Ако е с водни боички, трябва ли да лакирам отгоре, или може и само така?
Ровя се сега да разбера ама всеки казва различно.
   Не се лакират,оцветявай с каквото имаш под ръка,може с лак за нокти,бронз за кюнци,темперни,лепило,с посипан брокат от горе,саме че естествено след като са опечени.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Мерси!


За срещата - на мен ми е по-удобно в неделя  Rolling Eyes

# 13
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте момичета и от мен !!!
Много ми допада вашата идея и мисля ,че и аз бих могла да се включа ако ми дадете малко жокери  Embarassed .Аз съм шивачка и мога да помоля колежки да ми дадат кройки за детски неща (защото аз нямам детски)и да ушия нещичко.Само дето незнам дали има някаква възрастова граница за изделията и дали трябва да са определено само за зимния сезон.Моля някои да ми обясни до каква степен бих могла да бъда полезна с професията си и да ми дадете идеи разбира се.Предварително ви благодаря  Hug !!!

# 14
  • Мнения: 1 287
Добре дошла,Съни!Щом можеш да шиеш,тогава би могла да направиш коледни чорапчета,в които да се слагат например лакомства.Или пък да ушиеш престилки с коледен мотив.Ще можеш ли?Или пък ето ти една идея за коледни калъфки за възглавнички,която изплагиатствах.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187496

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 18:16 от kabzimalka

Общи условия

Активация на акаунт