Имате ли странни навици ???

  • 9 289
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 733
Бъркам си в нослето и по зъбките.
Надявам се не в тази последователност  Joy
Mr. Green
Shocked Не те е срам

# 46
  • София
  • Мнения: 397
Ох и аз се изгърбвам и правя широки мъжки крачки, но това с броенето и смятането ми е много смешно. Особено като сте изморени, не ви ли натоварва допълнително?

# 47
  • Мнения: 1 416
Няма нищо срамно.  Simple Smile Доста хора обичат да си ядат сополите, между другото. А може би пък аз познавам всички с това хоби...

# 48
  • Мнения: 4 733
Няма нищо срамно.  Simple Smile Доста хора обичат да си ядат сополите, между другото. А може би пък аз познавам всички с това хоби...
Доста " малки хора " ( разбирай деца ) обичат да си ги ядат. Аз не съм срещала възрастен, който да си е признал че го прави и по настоящем.

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не съм срещала възрастен, който да си е признал че го прави и по настоящем.

Това, че не си признават, не означава, че не похапват...

# 50
  • Мнения: 1 416
Доста " малки хора " ( разбирай деца ) обичат да си ги ядат. Аз не съм срещала възрастен, който да си е признал че го прави и по настоящем.
Говорех за възрастни, естествено. Явно сме достатъчно близки и най-вече - непукисти, за да сме откровени в странностите си.

# 51
  • Мнения: 4 733
Уффф, ужасни сте  Mr. Green

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Гризане на кожички, скубане на коса, пукане на пръсти, гъделичкане на сгъвката на лакътя /сега щерка ми ни тормози с това гъделичкане, ама аз съм си виновна, че я светнах/, пипане на обица.

# 53
  • Мнения: 2 723
Скубя си кожички от устата.
Особено като ме е гепила нервата.
До кръв, не се усещам изобщо.

# 54
  • Мнения: 1 047
И аз  Mr. Green При това, не го чакам да ми падне, ами направо го привиквам на чоплене. Ама той обича и не се противи.
Идилийка.

# 55
  • София
  • Мнения: 38 470
Няма нищо срамно.  Simple Smile Доста хора обичат да си ядат сополите, между другото. А може би пък аз познавам всички с това хоби...
Доста " малки хора " ( разбирай деца ) обичат да си ги ядат. Аз не съм срещала възрастен, който да си е признал че го прави и по настоящем.

Майтапя се бе хора. Чопля си нослето сутрин, а зъбките вечер, след вечеря. Mr. Green

А имах една приятелка като се разчепи през лятото на плажа, или в кола на мястото до шофьора и си зачопли врасналите косми отстрани на триъгълника... Картинка... А пък ако мине некой ТИР и погледне отгоре.... Shocked

# 56
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На прима виста-един виден, гаден, бачкерски навик имам, незнам дали е странен. Облизвам си цигарата (не филтъра) преди запалване  Embarassed

# 57
  • Мнения: 205
Когато съм ядосана трябва да дъвча нещо-успокоява ме.Проблемът е , че дъвча неща,  които не са за ядене-например някакъв плат или химикал или дръжката на четката за коса Crazy Също така, когхато вървя правя много големи крачки и размахвам ръце

# 58
  • Мнения: 843
Хапя си често устните до кръв.
Пукам си пръстите, макар да знам прекрасно до какво води това.
Често си спирам дъха и не дишам по няколко минути - незнайно защо. Confused
Спя с две възглавници - една под и една върху главата ми. Ако нямам втора възглавница, трябва да си завия ухото.  Grinning
Излегна ли се да гледам филм, почвам моментално да си гъделичкам дланта и пръстите или ходилото. Crazy



     Ти да не си ми астрална близначка?!
      Хапя си устните, особено на филми  или чакаща съобщение.. всъщност, когато се притеснявам и чакам.
      Пуках си   пръстите,  но вече престанах, защото почти осакатях  и ме боли.
      Спя с две възглавници.... ако е хотел и няма - кърпи..  какво да е.Simple Smile/ Няма да си коментирам прическата после..

       когато се замисля си почуквам долната устна или зъбките с пръст..
   

# 59
  • Мнения: 796
И аз съм от броящите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт