Добър гастроентереолог в София?

  • 27 675
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
д-р Асен Петров, Токуда болница
началник е на вътрешно отделение в болницата


и д-р Цонев също от Токуда

# 16
  • София
  • Мнения: 304
И на мен ми трябва добър гастроентеролог, който да преглежда и на ехограф. Предпочитам да отида на платен преглед, моля препоръчайте някой от който сте доволни. В клиниката 'Иван Рилски' към Александровска  болница дали приемат платено?

# 17
  • Мнения: 1 210
Iskrena - търси д-р Стойчев в "Иван Рилски". Те там работят в тандем няколко доктора - със сигурност ще те изпрати за консултация при ехографист и ако трябва с още някой лекар.

# 18
  • София
  • Мнения: 304
Iskrena - търси д-р Стойчев в "Иван Рилски". Те там работят в тандем няколко доктора - със сигурност ще те изпрати за консултация при ехографист и ако трябва с още някой лекар.

Благодаря, а как да го намеря, имаш ли някакъв телефон?

# 19
Най добрият гастроентеролог в София е д-р Цаков! Работи в Студентска поликлиника в София.
Д-р Станков от медицински център Пансанус е много възрастен,не вижда и е страшно комерсиален!

# 20
Гласувам с 2 ръце за него Вече не работи в Студентска поликлиника , а в Онкологична болница Приема и по няколко часа и в частен кабинет Но се чака много

# 21
а някакъв телефон имате ли му?на д-р Цаков?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 285
За преглед при д-р Цаков - извън болницата, където се е преместил - може да се запише час на тел. 9523600

Успех   bouquet

megito82, като пишеш ЛС, изпразвай си кутията - как да ти отговоря, като е пълна  newsm78

П. С. Скоро излиза отпуска, да знаете   Whistling

# 23
  • Мнения: 3 091
много ми е интересно как се поставя оценка - най-добрия!?
 newsm78

Аз препоръчвам съпруга си - д-р Марио Марков, работи горна и долна едноскопия, прави РЦП, ехографско изследване. Гастроентеролог е и работи в Окръжна болница, консултира в МЦ Сърце и здраве. тел. 0888 516144

# 24
 М-зИленкУтУ Благодаря ти много  bouquet

# 25
  • Мнения: 4 358
А частния кабинет на д-р Цаков къде се намира ?

# 26
  • София
  • Мнения: 5 285
А частния кабинет на д-р Цаков къде се намира ?

Той приема в нещо като клиника, има и други лекари там. На телефона от предния ми пост обясняват подробно къде точно се пада  Peace

# 27
  • Мнения: 2 759
...и д-р Цонев също от Токуда...
                      Може ли координати на д-р Цонев? И малко разяснения, ако може. Много отдавна не съм ходила при него, преместил се е и сега не знам какъв е реда в Токуда - направления, записвания, координати..?

# 28
  • Мнения: 1 258
............ Доц.д-р Минчо Каркъмов (даже бях пускала тема за него дали някой има отзиви)


Мацка,би ли ми пуснала линк към темата за доц.доктор Каркъмов?Мерси предварително!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 759
...и д-р Цонев също от Токуда...
                      Може ли координати на д-р Цонев? И малко разяснения, ако може. Много отдавна не съм ходила при него, преместил се е и сега не знам какъв е реда в Токуда - направления, записвания, координати..?
                        Понеже някой побутна темата, да си отговоря: д-р Цонев работи в болница 'Токуда', първи етаж, записванията стават на телефон 02/4034917. Работи с направления от Здравната каса всеки петък следобед (14-?). През останалото време работи платено пак там, като прегледа е 30-35 лв. Платено може и без записване.
                        Ако не сте ходили в 'Токуда' досега да знаете, че точно след входа на информация първо ви издават карта за болницата, с която посещавате болницата.

Общи условия

Активация на акаунт