SkyEurope - имали ли са големи закъснения?

  • 1 489
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Планирам полет със SkyEurope, но е с прекачване и се притеснявам да не би да имат големи закъснения и да изпусна следващият полет. При едното прекачване имам 45 мин, а при другото 3:48 часа, (второто естествено, не ме притеснява). Споделете от вашият опит как е - закъсняват ли им полетите или са сравнително точни. До сега за SkyEurope съм чувала само положителни отзиви....

# 1
  • Мнения: 2 839
Юли летяхме Букурещ-Неапол с връщане Катания-Букурещ.
На отиване 4ч. закъснение  Confused, на връщане 1/2 час.
Толкова ми е опита с тях.

# 2
  • Мнения: 2 064
Септември летях Варна-Братислава - 30 мин. закъснение от Варна, а в Братислава чакахме багажа 1 час.

# 3
  • Мнения: 2 839
Мисля, че Ланфеар е притеснена и за връщането вече  Laughing
Пиши им, питай какво се случва, ако изпуснеш връзката.

# 4
  • Мнения: 714
скай закъсняват редовно, особено ако е последния им или предпоследния полет за деня. Средно 2 часа. Пред очите са ми всеки божи ден, с колегите се чудим ако не закъснеят. Изказвам мнение само за определен техен маршрут, който обслужва Братислава и Виена, но предполагам че и по другите им бази е така.  Thinking
Това е когато става въпрос за рутинни закъснения, без да се предвидят фактори като лошо време и т.н. когато може да закъснее която и да било авиокомпания.  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 299
Мисля, че Ланфеар е притеснена и за връщането вече  Laughing
Пиши им, питай какво се случва, ако изпуснеш връзката.
вече им писах
отговориха ми, че ако самолетът закъснее с 15 мин задължително изпускам следващия, а гледам вие тук споменавате доста по-големи закъснения....
така че се спрях на друга авиокомпания - полските авиолинии (аз от тях съм с добри впечатление)

# 6
  • Мнения: 1 547
Скай е хубава компания, до момента имам само добри впечатления. Не ми се е случвало да летя със закъснение с тях, дори напротив - преди няколко дни кацнахме с 10 минути по-рано.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 412
И аз нямам опит със закъсненията им, но съм летяла само веднъж, и то без прекачване, дори не помня дали имаше закъснение, защото не ме вълнуваше:) Лот са ОК,  с тях ми се е случвало закъснение веднъж, но понеже следващия полет беше пак с тях и вече се бях чекирала ме изчакаха ( 5 човека бяхме всъщност)!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 837
Вече няколко пъти летя с тях - никога не са закъснявали

# 9
  • Мнения: 3 153
Вчера ми мъжът ми дойде със Скай от София през Виена. София-Виена е било ОК. Но във Виена му отлагаха 2 пъти полета и в крайна сметка дойде с 2 часа закъснение. Ама т'ва е-рисковете на лоу кост-а.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 864
Миналата седмица съпругът ми летя със Скай. И в двете посоки закъснението беше по над 3 часа.

# 11
  • around the world
  • Мнения: 651
А някой от вас да е имал по-сериозен проблем с тях като например да ти анулират полет и след това да не ти отговарят на имайлите? #2gunfire #2gunfire
От офиса в БГ ми казаха, че нищо не можели да направят и ако искам да ми върнат парите или да пътуват когато поискам,но само не и сега защото в момента нямат свободни места. Провалят ни цялата Коледна ваканция, а ми казват,че нищо не могат да направят  #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт