ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ОТ ПЛОВДИВ

  • 1 599
  • 12
  •   1
Отговори
помощ!!!добър гинеколог от пловдив,понеже ми казаха че при втора бременност има 15 % вероятност да се роди дете със синдром на даун,трябва ми добър гинеколог който да е наясно с тези неща,понеже вече работим по въпроса за 2 бебе Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 716
Въпросът ти е достатъчно сложен, ориентирай се към София.

# 2
  • Мнения: 4 700
Въпросът ти е наистина сложен. Подкрепям Лали. На теб май не ти трябва само гинеколог, а и генетик. При евентуална бременност е необходимо да се следи, може би да се направи амниоцинтеzа.

Би ли споделила въz основа на какво ти дават такава прогноzа.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз съм на мнение,че трябва да се ориентираш към София.

# 4
правиха ми генетични изследвания и се оказа че имам хромозома 21 в повече и има риск при  следваща бременност  пак да е предам и да се роди пак със синдром на даун,затова искам да си смена гинеколога понеже това можеше да бъде предотвратено ако той ме беше насочил да си направа биохимичен скриниг и аминоцентеза.трябва ми някой наистина добър гинеколог за да може да ми следи бременноста и в 15 гест. седмица да ме изпрати да ми направат аминоцентеза и ако се окаже най-лошото да предизвикат аборт

# 5
  • Мнения: 4 324
alis831 кой беше предишният ти гинеколог?

# 6
д-р КАРАГЮЗЯН  много хора ми го бяха препоръчали че е голям специалист,но за съжаление аз не мога да кажа същото

# 7
  • Мнения: 4 700
Аz пък zа него съм чела тук много лоШи неЩа. Важното сега е да намериШ добър лекар. И може би наистина е добре да се ориентираШ към София. Или просто, когато zабременееШ оЩе от първите дни да си направиШ час при специалист, който прави амниоцинтеzа. Мисля че биохимичния скрининг може да си го спестиШ. В твоя случай няма да ти помогне. ЗаЩо не попитаШ в бъдеЩи майки. Ние тук оЩе се борим със стерилитет. Там е по вероятно да ти препоръчат добър лекар zа амниоцинтеzа.  Hug

# 8
  • Мнения: 319
Д-р Даскалов - Медикус Алфа има 4Д препоръчвам ти го като най-близък вариант!

# 9
  • Мнения: 4 302
Аз също препоръчвам д-р Даскалов в Медикус Алфа.
При описаната ситуация, можеш да разчиташ на него за проследяване на евентуална бременност. При най-малки опасения, назначава необходимите изследвания. А при вас индикациите са сериозни.

# 10
  • Мнения: 7 716
Д-р Бабаков е добър специалист, но определено се насочи към София, въпросът ти е сложен.

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
според мен първо ти трябва добър генетик!
Препоръчвам ти Проф. Кременски - 14 ти етаж на майчин дом.
Тел. за контакт: 9172 268, ако не можеш да се свържеш по телефона му пиши на kremensk@yahoo.com.
За амниоцинтеза най-добрите са Димитрова и Мазнейкова.
При тях е най-малък риска от аборт.

Д-р Даскалов - Медикус Алфа има 4Д препоръчвам ти го като най-близък вариант!
4 Д, няма да открие нищо повече от 2Д за съжаление.
Синдром на Даун или друго хромозомно нарушение може да се хване само с амниоцинтеза.

# 12
благодаря на всички за съветите,най-вероятно ще е наложи да отида в софия.

Общи условия

Активация на акаунт