Може ли да се прави секс по време на лечение от вагинални гъбички?

  • 22 119
  • 14
  •   1
Отговори

Здравейте, откриха ни гъбички на мене и на мъжа ми и сега ни лекуват едновременно, обаче никой нищо не казва - може ли по време на лечението да правим секс или не?! Благодаря за съветите:))

# 1
  • Мнения: 130
Може, но само с презерватив! Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 741
Аз пък знам,че ако слагаш глобули не трябва да се прави секс

# 4
  • София
  • Мнения: 559
Не може, ако слагаш глобули-май на самото им упътване пишеше-взаимодействат с презерватива. Иначе ако лечението е само през устата-не знам.
Но задължително с презерватив, да не си прехвърляте гъбичките ту на единия, ту на другия.

# 5
А глобули и свещички едно и също ли е?

# 6
  • Мнения: 7 201
А глобули и свещички едно и също ли е?
Да,зависи от формата и марката им.
Ето и др.подобна тема на тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237662.0

# 7
  • Мнения: 941
Да,с презерватив може,но най-доброто в случая е да се въздържате докато трае лечението

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен са ми казвали, че не може. Дори и с презерватив, защото въпроса не е само в кръстосаната инфекция... но повече не мога да обясня.

# 9
  • Мнения: 3 146
Според моите лекари - не може.

# 10
  • Мнения: 1 157
Аз пък знам,че ако слагаш глобули не трябва да се прави секс
Peace

# 11
  • Мнения: 224
Неможе и не трябва.

# 12
  • Мнения: 9 973
не 20 дни и мъжът ти да приема това лекарство-таблети за пиене.иначе той ще те зарази отново и отново............ Peace

# 13
  • Мнения: 7 640
не 20 дни и мъжът ти да приема това лекарство-таблети за пиене.иначе той ще те зарази отново и отново............ Peace

ако са просто гъбички, и обикновено мазане 2х дн на пениса със съответен крем, е достатъчно.
И въдържание през това време, то бива-бива либидо, ама 5 дни ли не може да изкарате един без друд, ве Shocked

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами то като знаеш, че не трябва и най-много тогава ти се иска Mr. Green
Няма как- търпение му е майката Peace

Общи условия

Активация на акаунт