Тривитаминол или стимуланта за коса на Икаров

  • 12 062
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
 Мини парче, а ти какво би я посъветвала? И защо досега не го направи? Или пишеш колкото да се намираш на приказка?Thinking

И тривитаминолът, и Стимуланта са подходящи за поддържане на косата, но при косопад не помага еднократно мазане.

# 16
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Мини парче, а ти какво би я посъветвала? И защо досега не го направи? Или пишеш колкото да се намираш на приказка?Thinking

И тривитаминолът, и Стимуланта са подходящи за поддържане на косата, но при косопад не помага еднократно мазане.

Бих посъветвала момичето да си изследва пърхута за гъбички и спори.На мен лично от Тривитаминола ми се образува пърхут,колкото пъти съм го пробвала./Не слагам газ/.Трябва да си подсили имунната система момичето и да приема витамини.

# 17
  • Мнения: 4 496
Незнаех, че от витамини А Д3 и Е може да се появи пърхут...А какви витамини се приемат против пърхут? newsm78

# 18
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Витамини от "В " групата.

# 19
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Витамините в Тривитаминола по правило са много хубави,но при комбинацията с други продукти ми става пренасищане на косата и се наблюдава обратен ефект.Вяла,отпусната коса,сухи краища с мазни корени...не и е добре на косата.Всеки човек забелязва точно какво му действа най-добре.Косата сама си показва от какво е доволна.Успех момичета Peace А пърхута може да стане от прекалено мазен скалп също,не само от сух.

# 20
  • Мнения: 4 496
Всеки човек забелязва точно какво му действа най-добре.Косата сама си показва от какво е доволна.

Нека тогава да оставим авторката да провери от какво се чувства добре косата и` и да прецени.

Общи условия

Активация на акаунт