Има ли бъдеще този бизнес?

  • 1 604
  • 25
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Правя си фирма с основни дейности: гарантирано отиване в Рая, гарантирано прераждане по избор/тарифа, къде, в какво, колко ще живее и т.н. Давам удостоверение с подпис и печат, дори издавам фактури  Twisted Evil
Дали ще се намерят балъци?  Laughing
Колко пари да искам за такова желание като 90 годишна баба да отиде в Рая, след 5 светлинни години да се прероди в Тибетски монах- многоженец и многодетен...  Laughing
Изобщо дали ще стана богата или ще фалирам скоропостижно?

айде сега в номинациите да ме номинирате за мисис едисон  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 416
Все пак си мисля, че ще фалираш. Не знам дали ще се намерят достатъчно клиенти с чувство за хумор.
Аз бих се възползвала от услугите ти. Не искам пакетно обслужване - нямам претенции къде ще ме пратят - в Ада или Рая. Прераждането обаче ме изкушава. Искам бърза инкарнация в тялото на снажен германец, заченат в Берлин.

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 14:52 от Лора

# 2
  • Мнения: 6 029
Няма да фалираш, предвид темите за измами по телефона. Явно хората са наивни и балъци винаги ще има.

Аз клиент няма да ти стана, обаче.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 999
Отговор ще ти даде оня, дето продава парцели на Луната. Той има опит поне.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Що с чувство за хумор бре, не е нужно! Ще подема усилена рекламна кампания по ТВ100, ще вложа крупна сума за рекламни карета във вестниците Психо, Феномен и етц. Ще разпратя банери из цялото нет пространство, в онзи форум за магиите ще ми заковат тема и глей какво става! Сериозна работа, няма лъжа- няма измама!

# 5
  • Мнения: 3 423
Сектичка отваряш, а?!
Ако си убедителна, ще успееш!

# 6
  • Мнения: 4 665
 Ако предлагаш пакет 50/50 в Ада и Рая, гарантирам че ще се връщам периодично да си плащам абонамента. Не обича да ми е еднакво.

 Ако питането ти е сериозно Rolling Eyes Мисля, че наивници има колкото ти душа иска. Стига да ти стиска да ги мамиш

# 7
  • Мнения: 6 029
ТВ 100 нема, ще ме прощаваш.

Хубавото на тоя бизнес е че не могат да те хванат в лъжа:) Как ще докажеш, че не си се преродил кат тибетски монах, а?

# 8
  • Мнения: 2 161
Измести си офиса в Щатите и гледай какво става.Пачки,пачки ще завалят.В България за ръчичка да хванеш човека и да го заведеш пред вратите на Рая,пак няма да се върже.

# 9
  • Мнения: 14 654
след 5 светлинни години да се прероди в Тибетски монах- многоженец и многодетен...  Laughing

Светлинната година е мярка за разстояние, не за време.

# 10
  • Мнения: 516
Не, благодаря. Искам, като умра да ми е гарантирано, че няма да се връщам под никаква форма към живот. Нито земен, нито ангелски. Искам гроб с мушката и чемшири. И никакви некролози!

# 11
  • Мнения: 1 134
Че няма да фалираш - няма, но после с ревизорите как ще се оправиш... Laughing

Мога да ти стана координатор. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 665
Че няма да фалираш - няма, но после с ревизорите как ще се оправиш... Laughing


Не мисля че ще има проблем. Все пак офиса ще се мести "ту горе, ту долу" Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 423
Ако не е секта, ще е публичен дом.
Абе, при всички случаи ще има успех!
Народът е жаден за отделяне на душата от тялото.

# 14
  • Мнения: 4 806
Изпитан бизнес. Цяла една инстутиция го упражнява няколко века и оцеля.
Няма грешка. Желаещи да си вържат гащите винаги ще има.
И най-важното - спокойно поемаш доживотни гаранции. На кого не е важно.
Светлинните години не са проблем. Данъчните могат и да бъдат.

Общи условия

Активация на акаунт