Отговори
# 285
  • Мнения: 684
Добро утро!
Венчо стискаме палци и чакаме новинки...всичко да мине както трябва и да се похвалиш много скоро...
Добре дошла на новата мама...изобщо не е късно...то сега започва интересното JoyВече няма как да не влизаме всеки ден и да гледаме какво става в нета...пусто женско любопитство...
Лек и усмихнат ден на всички  bouquet

# 286
  • София
  • Мнения: 1 626
Добро утро и от мен!

Добре дошла на новата мама!

Момичета напекло е навън слънце, ама си е бая хладничко, аз сега се прибирам от поликлиниката. И да ви кажа много да внимавате с разходките като е по-студено. При нас вчера цял ден валя и днес всичко е замръзнало. Почти бях стигнала до вкъщи одеве и така се подхлъзнах, че едвам се удържах да не падна. Бая се постреснах и се събудих набързо, че нали и кафе не бях била заради кръвта на гладно.
От което се налага извода разходките само с придружител  ooooh!

# 287
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Добро утро!
Венчо, стискаме ти палци   Praynig  всичко да мине леко и безпроблемно за теб и бебчо. Естествено чакаме новини.
Добре дошла и на новата мама.
Весел и слънчев ден от мен!

# 288
Привет и от мен!Добре дошла на новата мама.Аз се опитвам да се успокоя психически за раждането,ама май-нестава.Мн.ме е страх момичета,макар ,че не ми е за сефте. Tired

# 289
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро  Grinning
Аз съм в позиция нисък старт с моите майстори, защото продължавам да нямам яснота какво и най-вече кога се случва. Вече се чувствам като във вица "Докторе, до ушите съм в лайна, ама не ми пука". Joy Та и аз така - майстори, ремонти, мебели, бебета... като не мога нищо да направя ще си се гушкам с книжки и ще изпадна в тихо медитативно състояние. Оммммммммм отсЕкъде!  angel008
Лариса, кураж сестро! Нормално е да те е страх, но така ще го наплашиш и малкото и както е готов, току виж отложил излизането докато мама не се успокои.
Венчо, с теб сме!  Hug
Лионката, е как ще си затраем за среща. Нищо не сме се уговорили за днес, но ако ви е удобно, аз утре сутринта съм на линия. Ако онуй заведение работи от по-рано, може към 10.30 да се сберем на по кафе, тъкмо до 12 ще е готова и домашната им торта. eat
 welcome new super_mama!

# 290
  • Мнения: 534
здравейте и от мен,
абе нещо от няколко дни имам проблем с влизането във форума...само при мен ли е така или и вие попадате на същия проблем...май ще се разправям с нашите доставчици Naughty
добре дошла на супер-мама Hug
Венчо, мила, кураж...цяла гвардия от мами е с теб Peace
момичета пускам ви един линк за спално бельо...получих го на лични с молба да ви запозная в случай че проявите интерес...ще го сложа и на първа страница с полезни...а сега пускам и новата темичка Hug
забравих линка: http://www.mariadesign-bg.eu/collections-bebe.htm

# 291
  • Мнения: 11
Добро утро  Simple Smile
Венчо, стискам палци всичко да мине добре fingerscrossed.... чакаме те с хубавите новини
new super_mama welcome
Днес  е доста студено навън, а аз мислех да поизлезна да си напазарувам някой неща за беба, защото като гледам май само аз не съм готова със сака за болницата все си казвам че има време, ама май време не остана, даже още кревата не сме поръчали.........
Дано да изпишат каката утре, че и това допълнително ме изнервя........
Лек и усмихнат ден от нас с беба  Wink

# 292
  • София
  • Мнения: 1 078
Добрютро,майчици  bouquet
на Новата супер мама и от мен добре дошла.
На Венчо продължавам да стискам палци,само от време на време ги пускам за да простра някоя и друга бебешка дрешка,че и аз почнах да пера и гладя,но на ум стискам ли стискам Wink Laughing Чакаме хубавите новинки Heart Eyes

Бабче,какъв беше редът затоновете?Трябваше ли да си взимам картона от ЖК-то или нещо друго,или направо отивам пред 106-ти кабинет? newsm78 Не че не съм питала в ЖК-то,но пак съм забравила...тиква с тиква такава Rolling Eyes

# 293
  • Мнения: 280
Една приятелка от януарките ми пусна този сайт http://www.igra4kite.com/ много яки играчки има и мисля коледния подарък за бебо да си го поръчам от там. Иве може и него да го сложиш в началната страничка.

# 294
  • София
  • Мнения: 210
Вещичке, за тоновете трябва само да минеш през регистратурата и там ти издават талон. Ако отиваш за първи път ще те помолят за лична карта и оттам нататък само ЕГН-то ще ти искат. Добре е да кажеш, че си за запис на тонове, а не за профилактичен преглед, защото на талончето пише час, който макар никога да не се спазва, за тези с прегледите е примерно след 40 минути, а за тонове май ти го издават за същия час, в който си отишла. Обикновено до 12 е голяма лудница.
Хм, май последните 2 дни ми се губи Аничка. Джанъм, драсни 2 реда да те знаем, че си добре. И Анайс я няма, но подозирам, че причината при нея е различна.

# 295
  • Мнения: 42
Зравейте и от мен, и аз съм нова тук при вас и се чудя как не съм ви намерила досега, благодарение на iety ви открих за което много се радвам. Бебо чакаме да се появи вече по всяко време както каза доктора ни, чак на 22 сме на преглед, но се надявам до тогава да не тръгва да излиза, иначе термина ми е за 10.12 и ще раждам в Токуда при д-р Диков Simple Smile

# 296
  • Мнения: 42
Имам едно въпросче и незнаех къде да го публикувам затова ще питам вас  Blush Една приателка е бременна в трети месец и иска да ходи на вакумен масаж за целулит през цялата бременност за да предотврати пояавата му, дали би имало проблем за нея и бебето?   Благодаря ви   bouquet

# 297
  • София
  • Мнения: 1 078
Alex83,добре дошла и на теб  bouquet
Бабче,спасибо дорогая.Вие се оговаряйте с Катюша,аз евентуално мога да се присъединя,ако времето ме устрои Wink

# 298
  • Мнения: 280
Имам едно въпросче и незнаех къде да го публикувам затова ще питам вас  Blush Една приателка е бременна в трети месец и иска да ходи на вакумен масаж за целулит през цялата бременност за да предотврати пояавата му, дали би имало проблем за нея и бебето?   Благодаря ви   bouquet

Посъветвай приятелката си да не се занимава сега с целулита , като роди ще го махне. През бременността се задържа вода в организма ,а целулита е точно това. Правила съм такива масажи и не са препоръчителни при бременни изобщо.

пп. Ела в новата тема че тази се изчерпа и ще я заключат скоро ето ти линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240387.0

Общи условия

Активация на акаунт