Отговори
# 30
  • Мнения: 219
Mama Boby ти си качила само 18кг, при 42, а аз при 54 (което за мен си беше много, защото повече от 50 вече се чувствах слон), свалих 2кг, а сега съм 74, което си е +20 или 22 и аз не знам как да смятам, но казвам +20, че иначе мн ми се виждат вече. А даже и стрии си имам като екстра, но не се мажа с нищо (защо така не си падам по мазането и аз не знам).
Е, поне сега са гладки и крака, и мишници (снощи се опощих с епилатора), а сега и интимните места, ама за сметка на това съм ХИПОПОТАМ ooooh! Дано сваля после (поне всички така ме успокояват, пък ще видим, а аз се успокоявам с това, че щом е момиче е нормално да трупам на дупе, нали казват, че ако е момче е почти само на корем).
А за гащите, може да си вземете от тези бабините дето се продават по пазарите, бая големи са (аз почнах само такива да нося вече  Blush), а и са удобни и не убиват никъде, нито са скъпи и после с кеф може да ги хвърлите в коша.
А я да ви питам, че моето мамче иска да си купи някакви палто, ама където и да иде все къси или 3/4 й предлагат, а тя иска до долу (около 130см дължина). Ако някоя мама знае къде има такива (имам предвид палто от плат, не кожа).

# 31
  • София
  • Мнения: 2 838
Нямам какво ново да пиша, обаче просто се обаждам.

Иве, темата е прекрасна и доста празнична!

Ей, Лариса, пък и други мамчета, какво сте се замислили за ражданици рано-рано! А, да ги нямаме такива - всеки по реда си! Naughty

# 32
  • Мнения: 630
Привет в новата темичка. Иве   bouquet
Тони, мерси, но и аз не знаех, че имам имен ден, защото си го празнувам на 6-ти февруари - Св. Фотий.
Честито на празнуващите - да им е живо и здраво името!
Щях и още нещо да пиша... newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 61
zhaygarova, анима БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ИНФОТО  Hug Много ще ми е полезно - ще знам какво търся.

Да ви кажа , днес се сблъсках с друг проблем. Потърсих си нощница в 2-3 магазина / защото вчера док. ми каза че ще ми трябва / и какво си мислите - най-малкия номер който намерих беше №50. А аз съм 150 см и в момента влизам в панталон / нормален - не за бременни / № 44. Представяте ли си да се пъхна в нощница № 50.  Joy  Joy  Joy Ще приличам на призрак от филм на ужасите. И най-интересното е , че всички продавачки ми обясниха, че не продават малки номера, защото никой не ги купува. То е логично де. И аз после ще я захвърля и няма и да я облека повече, ама не мога да раждам с пижама  Laughing . Свекърва ми  имала някаква позната с магазинче за такива неща и пое ангажимента да ми съдейства. Аз предполагам, че в болницата ще ми дадат служебна, на като каза док. да си нося нощница и чехли, реших да взема за всеки случай.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 020
Добре че Мама Боби попита за тези гащи, днес и аз се бях сетила и тъкмо се чедух от къде да си ги закупя. Дали пък няма да се скъсат като са толкова тънки, освен че ще ни е студено с тях. Аз не знам дали такива да си купя или такива ниски които са под корема, при положение че ще раждам нормално (ако нещо не се обърка де недай си боже  Praynig). Аз в момента и с такива си ходя.
nonich като си била на училището не ни ли видя с dix6? Ние ходим всеки път. Да се обадиш ако идваш във вторник.
Видях я Дикси, само нея познах от снимките тук. Аз идвам с една девойка, която е януари месец - моя много добра приятелка.  Във вторник не ми се ходи, щото темата хич не ме влече, но в четвъртък съм там.
Ето днес тук говорихте за еклерова торта, сега си купих еклери и мисля да ги опитам и да ми мине мерака.
Хайде момичета, лека вечер и поспалива да ви е - без болежки.

# 35
  • София
  • Мнения: 210
Жайгарова, благодаря, много полезно инфо за гащите. Така като ги описваш толкова тънки, смяташ ли, че може да се скъсат в момента на слагането?  newsm78
Цвети, честито! Peace Представям си колко по-лека се чувстваш. А защо преди кОлата си третирала съответните участъци с епилатор? Моята козметичка се ядосва ако не съм й отгледала подходящи за скубане космалаци. Иначе при моята козметичка аз пък съм чувала другата история - за мама дето родила (при това бързо и лесно) скоро след кОлата. Въобще истории всякакви и за всеки ще се намери по нещо успокояващо.
Ах, ако знаете как сладко похапнах за вечеря - сирене, препечена филийка с масълце и една чашка чуден Асеновградски мавруд 2003. Wine Glass Надявам се, че не ни е противопоказно.   

# 36
  • София
  • Мнения: 1 020
една чашка чуден Асеновградски мавруд 2003. Wine Glass Надявам се, че не ни е противопоказно.  
Бабче на мен лекарката ми предписа по една чаша червено вино всеки ден заради ниския хемоглобин, така че едва ли ще ти навреди. Наздраве  cheers

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Бабче, щом е само една чашка - мисля че няма проблем. Поне аз така си успокоявам съвестта като пийна  Blush НАЗДРАВЕ и от мен  Wine Glass

Чакам да влезна в деветия - след 10.11, че да отида на кола. Ако тръгна да раждам, поне да не е много рано. До сега не съм си правила на ... / шушулката  Laughing / , но твърдо съм решила да пробвам. Ако устискам - добре, ако ли не - пак ще играе бръсначката. Правила съм си на краката, ръцете, мишниците , но ТАМ - не съм. Козметичката ми малко се притеснява, понеже ще ми е за първи път, но ще видим какво ще стане.

# 38
  • Мнения: 83
Ех момичета, май на някои малко им остава, да му мислим тия дето сме за края на декември  Simple Smile
Аз най-официално съм дала заявка за периода 10-20 декември, щото хич не ме блазни да се пъна по Коледа и Нова година. Ще видим,  обаче детето колко ще е послушно Thinking
nellyli браво на бебока, че се е обърнал  Hug
nonich ти все ме виждаш на училището, а не се обаждаш, не е честно така. Я пусни една снимка, че и ние да те разпознаем  Wink
Я да попитам момичетата, който ходят на запис на тонове в ТК - може ли всеки да отиде и какво трябва да се носи - и може ли да отида самосиндикално и да си платя? (Абе то не вас трябва да питам , но да започна отнякъде) Та по-точно въпросът ми е: вас като ви пратиха докторите какво направление  ви дадоха? Много благодаря предварително, ако някой се навие да ми обЯсни  Hug
И последно, ако някой се интересува от сутиените за кърмачки в магазинчето на Руски паметник - има един с обиколка 100, прасковен на цвят, 7 лв.
Лека нощ и сладки сънища на всички!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 078
Едно бързо "привет" от мен Peace
Дет'се вика,чета и не вярвам на ушите си Laughing Какво сте се притеснили,че ще ви е студено по тези еднократни гащи?Това да не е заместител на шапка-ушанка та трябва да е топло? Аз като ходя само по прашки,които са доста оскъдни,не бих казала,че нещото,което не е покрито ми е все замръзнало. Rolling Eyes Все пак те (гащите) няма да са ви единственото одеяние Laughing
И,Бабче,спокс,няма да се скъсат.А пък мисля,че е по-удобно просто да ги хвърлиш после,отколкото да се занимаваш с пране.
Разбрах,че в Щъркел ги има 5 лв май пакет от 5 бройки,но може и да бъркам малко цената.Но горе-долу там беше цената.

За мен днес е ден на обилното ядене Embarassed
След нашата среща,нали ходихме да посрещаме сестра ми,а после направо в Мотто да 'апнем и пийним пак Rolling Eyes ,мноооого им е вкусен гулаша,не че се ограничих само с него,а и вишневия пай е невероятен (поздрав за Амадис с нейното фъстъчено масло Mr. Green ).

# 40
  • Мнения: 1 210
Уф, днес ми е супер лилаво. Върнах се от записа на тоновете днес, но в комбинация и със среща с доки. Всичко е наред, но много му се ядосах за разни изказвания. Та другата седмица трябва да ходя до Шейново (препоръчан от него колега д-р Чалманов). Той да ме бил поел нататък и т.н. и т.н. Абе и разни други работи и нищо не можах да свърша като работа (а има много и служебна и домашна). Надявам се сега да ми спори повече.

Обаче ако нета е бавен утре съм в офиса, че днес по едно време забравях какво правя.

Тази вечер за втори път тази бременност карам милото да ходи до магазина по никое време. Гледахме някъкв филм, в който хапваха ягодки. В шкафа се оказа че нямаме дори компот от ягоди и ходи до магазина. Просто не вярвах как ми се услади, а компот не съм яла поне от 2-3 години.

Ама хайде стига съм се оплаквала. Не е фън.

# 41
  • Мнения: 127
Мамо  Боби,и аз се затрудних да си намеря нощница,горе долу съм твоя калибър-155см!Най-малката ,която намерих беше 48 номер,ама си я взех,какво да правя!После ще я подаря на мама!Тя м/у другото хич не е лоша,от много хубава материя,а и като я изпрах на 60 градуса,малко се посви...Купих си и гащи -чист памук,тип бабешки.до пъпа Mr. Green
 А за колата-и аз съм утре на козметичка,за специалното място,иначе на другите места се оправям с епилатор.Не знам дали е добре да рискуваш за 1ви път,щом досега не си пробвала.Аз допреди 3-4 години все ги бръснех,и като най-после се реших да отида на кола,си видях всички роднини от болка.Всеки следващ път боли все по-малко,а сега вече почти не ме боли,така че  не се притеснявам да ида.Но пък ти бременна и за 1ви път...Пробвай де,а ако не можеш да изтърпиш-ще довършваш с бръснача! Simple Smile
 Да ви питам-от 2 дена усещам някаква странна режеща болка в пикочния мехур,но не постоянна.Някоя от вас има ли подобно усещане?Чудя се дали бебето нещо ме натиска,ама не е точно като натиск,а като прерязване с нож.Ох ,ама как го описах само.Споделете,моля ви!
Лека нощ и сладки сънища на всички Hug

# 42
  • Мнения: 482
Не са чак толкова тънки гащите, че да се скъсат, а и какъв зор ще видят? А цената си е толкова - 5 лв за кутийка с 5 броя. И ми казаха, че в болничните аптеки на големите АГ болници сигурно има.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Дани, и аз имам подобни усещания. Все едно ми се скъсва нещо и бебчо ще изтече. Татито се шегува, че ме хапело  Joy

# 44
  • Мнения: 686
Аничка,какво значи,че ти е лилаво?За мен лилавото е настроение newsm78 Laughing

Муниека,надали са води.Водите са телесна температура и не би трябвало да ги усещаш като по-студени или по-топли.Мисля,че изтичат наведнъж и няма как да ги объркаш.Мойте ги спукаха в хода на самото раждане и не можеш да ги спреш по никъкъв начин за разлика от урината.Онзи ден ми се случи по време на контракция леко се напишках Embarassedи аз се бях шашнала тогава да не са води,но-не.Стават леки инциденти(напишквания) в края на бременността,накрая дотолкова не можеш да се контролираш,че понякога просто не можеш да стигнеш до тоалетната навреме.Ралито я раждах лятото и прекарвах голяма част от времето си в банята,ама сега брррррррррррррррррррр

Общи условия

Активация на акаунт